Zootropolis İzle türkçe izle hd izle Zootropolis İzle türkçe izle hd izle

Zootropolis: Hayvanlar Şehri

Zootropolis: Hayvanlar Şehri (Zootopia) izlemek isteyenler TV+'ta buluşuyor! Zootropolis filminin konusu, karakterleri gibi detayları da TV+'ta bulabilirsiniz.

Abone Ol
Hayvanların hüküm sürdüğü benzersiz bir şehirde geçen Oscar ödüllü bir maceraya ne dersiniz? O zaman, yediden yetmişe herkesin keyifle takip edeceği ve yıllar boyunca unutulmayacak bir yapım olan Zootopia Hayvanlar Şehri, tam size göre! 2016 yılında “En İyi Animasyon Filmi” dalında altın heykelciğe ulaşan ve Zootropolis ismiyle de vizyona giren başarılı animasyon filmi; destansı anlatımı, mizahla duygusallığı harmanlayan eşsiz sinema dili ve yüksek temposuyla tüm zamanların en beğenilen animasyon yapımları arasında yer almaktadır.. Dünya genelinde 1 milyar 24 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek 1 milyar barajını geçen dördüncü animasyon film olma unvanını kazanan yapım, 3 boyutlu tasarımıyla sizi benzersiz bir sinema dünyasına davet eder.
 
 TV+’ta Zootropolis Filmini İzleyebilirsiniz
 
Son yılların en çok beğenilen animasyon filmleri arasında yer alan Zootropolis izlemek isteyenler TV+’ta buluşuyor! Eğlenceli yönünün yanı sıra verdiği sosyal mesajlarla da dikkat çeken Zootropolis Hayvanlar Şehri filmi, TV+’ta izleyebileceğiniz onlarca farklı yabancı film arasında yer alıyor. Zootropolis Hayvanlar Şehri filmini izlemek için TV+ abonelik paketlerini incelemeniz ve size sunulan seçeneklerden bir tanesini seçmeniz yeterli!
 
 
Zootropolis Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Detaylar
 
 
Yapımcılığını Walt Disney Animation Studios’un üstlendiği ve Disney’in 55. uzun metrajlı animasyon filmi olma özelliği taşıyan Zootropolis’in yönetmen koltuğunda Byron Howard ve Rich Moore oturur. Daha önce The Simpsons, Futurama gibi önemli animasyon dizilerinin ve Wreck-It Ralph, Tangled, Big Hero 6 gibi dünyaca ünlü sinema filmlerinin yaratıcı ekiplerinde yer alan Howard ve Moore’un eşsiz deneyimlerinden güç alan yapım; gizem, suç, aksiyon ve komedi türlerini bir araya getirir. Türkiye’de 10 Haziran 2016 tarihinde vizyona giren ve seyircinin yoğun ilgisini gören animasyon, çocuklarla yetişkinlerin bir arada keyifle izleyebileceği aile filmleri arasındadır. Son derece başarılı bir animasyon olan Zootopia Hayvanlar Şehri filminin orijinal seslendirme ekibinde Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, Jenny Slate ve Clawhauser gibi dünyaca ünlü aktris ve aktörler yer alır. Animasyonun Türkçe seslendirme kadrosu ise Cem Yılmaz, Aysun Topar, Fatih Özacun, Suzan Acun ve Emrah Özertem gibi usta isimlerden oluşur. Dünyaca ünlü animasyon yapımı, birbirinden değerli ödüllere layık görülmesiyle de öne çıkar. Oscar ödülünün yanı sıra 2016 Altın Küre, Bafta, AFI, AARP ve AAFCA ödüllerinde de “Yılın En İyi Animasyon Filmi” unvanını kazanan film, tüm zamanların en çok ödül kazanan animasyon filmleri arasında da ilk sıralarda bulunur. Tüm dünya genelinde büyük bir beğeni kazanan bu filmin devam serisi olan Zootropolis 2, tüm sinemaseverler tarafından şimdiden merakla beklenmeye başladı.
 
 
Zootropolis Konusu
 
 
Tüm dünyada büyük beğeni kazanan ve ırkçılık karşıtı mesajlarıyla da övgü toplayan Zootropolis filmi, imkânsıza yolculuğu son derece heyecanlı bir dille izleyicilerine aktarır. Yapımın başrolünde, ailesiyle birlikte taşrada yaşayan ve herkesin havuç toplayıcı olmasını beklediği küçük tavşan Judy bulunur. Kendisinden beklenenlerin aksine havuç toplamakla yetinmeyen ve polis olma hayallerinin peşine düşen Judy, ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen taşradan Zootopia’ya taşınır ve Hayvanlar Şehri Polis Akademisi’ne yazılır. Ne var ki Judy’nin gördüğü ayrımcılık, büyük şehre taşınmasıyla sona ermez. Polis teşkilatındaki amirleri, küçük ve zayıf yapıda olduğu için Judy’nin iyi bir polis olacağına inanmaz ve küçük tavşanı yalnızca trafik cezası yazmakla görevlendirir. Judy’nin gördüğü ayrımcılıklar üzerinden toplumsal önyargılara ve ırkçılık sorununa ayna tutan yapım, genç tavşanın geçimini küçük dolandırıcılıklarla sürdüren kurnaz tilki Nick’le tanışmasıyla ivme kazanır. Judy, teşkilatta ortaya çıkan bir kayıp hayvan vakasını çözmeye talip olur. Başarılı tavşanın tek amacı, kendisinin de iyi bir polis olabileceğini ispatlamaktır. Teşkilat, Judy’e görevi yerine getirmesi için yalnızca 24 saat süre verir ve küçük tavşanın tek yardımcısı, dolandırıcı Nick olur. Judy ve Nick, kayıp hayvan vakasını çözerken olayın sandıklarından çok daha karmaşık olduğunu keşfeder. Judy’nin büyük hayallerle geldiği Zootopia şehri, aslında dışarıdan sanıldığı gibi bir mucizeler kenti değildir. Şehir, büyük bir yozlaşma içindedir ve Judy, polis teşkilatından kimsenin desteğini görmeden bu büyük sorunu çözmek zorundadır. Gittikçe tırmanan temposu ve bol sürprizli senaryosuyla seyircinin büyük beğenisini kazanan Hayvanlar Şehri filmi, bir yandan suç dünyasına ve modern metropollerdeki ayrımcılık problemlerine ışık tutarken öte yandan da seyirciye kahkahalar attıran gelişmeleriyle tempoyu daima zirvede tutar.
 
 
Zootropolis Karakterleri
 
 
Eğer siz de içinizden gelen “Zootropolis izle” sesini dinlemek istiyorsanız, karakterleri önceden tanımanızda yarar bulunur. Zootropolis Hayvanlar Şehri karakterleri arasında Judy ve Nick başı çeker. Judy’nin emniyet teşkilatındaki amiri Chief Bogo da animasyona derinlik kazandıran ve siyahi ırkı temsil eden karakterlerden biridir. Filmde seyircilerin büyük ilgisini çeken karakterlerden bir diğeri ise Hayvanlar Şehri’nin belediye başkanı kuzu Bellwether’dir. 

 Zootropolis 2 Ne Zaman Çıkacak?
 
Zootropolis Hayvanlar Şehri filminin tutkunlarının en çok sorduğu sorular arasında ‘’Zootopia 2 ne zaman çıkacak?’’ yer alıyor. Disney’den yapılan son açıklamalara göre Zootopia 2 filminin vizyona giriş yılı 2021 olacak. Henüz net tarihi belli olmamakla birlikte Zootropolis Hayvanlar Şehri 2 filminin 2021 yılı içerisinde vizyona girmesi beklenmektedir. 

 Birbirinden sevimli hayvanların daha önce hiç anlatılmamış bir evrende geçen maceralarını keşfetmek istiyorsanız, Zootropolis Hayvanlar Şehri filmini TV+’ta hemen açabilirsiniz. Yapımı dilerseniz orijinal sesinde ve Türkçe altyazılı olarak, dilerseniz de Türkçe dublajlı şekilde izleyebilir, animasyon dünyasının zirvesindeki bu yapımın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. 
Zootropolis İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.