Her Yerden İzle

Tak İzle

4k Ultra HD

Taşınabilir

Kaydet İzle

Zengin İçerik

Kotadan Düşmez

Geri Sar & Kaydet

Durdur Geri Al İzle

Sesli Komut

TV+ Ready Nedir?

TV+ Ready ile canlı TV kanallarına, filmlere, dizilere, belgesellere ve binlerce uygulamaya anında ulaşabilirsiniz.

TV+ Ready’nin içinde yer alan TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. İster kaçırmak istemediğiniz dizinin tüm sezonunu, ister ilk kez yayınlanan bir filmi, TV+ ile kayıt edebilirsiniz. Üstelik, kaçırdığınız programları kayıt etmediyseniz bile tüm cihazlardan 24 saate kadar geri alıp izleme özgürlüğü de sizin.

Nasıl İzlerim?

Her Yerden İzle

HDMI Girişine Takın

4k Ultra HD

Ağınıza Bağlanın

Kaydet İzle

Uygulamayı Açın

İçerikler

TV+ Ready’nin içinde yer alan TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

12 Aylık aboneliğim bitince cihazı geri vermem gerekir mi?

12 aylık abonelik dönemi tamamlandığında cihazı iade etmenize gerek yoktur. Abonelik döneminin tamamlanmasının ardından sizden cihazı iade etmeniz talep edilmez.

USB’den film izleyebilir miyim?

USB girişine takılacak olan harici hard disk ile video ve fotoğraf gösterimleri gerçekleştirilebilir. Videoların oynatılması için uygulama dükkanında program indirilmesi gerekmektedir.

Prize bağlı olmadan çalışır mı?

Prize bağlı olmadan çalışmaktadır. Bunun için priz dışında USB 3 destekleyen cihazlardan elektrik alınabilmektedir. Sarı sinyal, girişin üzerinden enerji geldiğini belirtmektedir.

Güncelleştirmeleri nasıl yapabilirim?

Android TV destekli sürüm güncellemeleri otomatik olmaktadır. Uygulama güncellemelerinin ise manuel olarak yapılması gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve kurulum için kaçı arayabilirim?

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen bu cihaz ile ilgili detayları 0850 808 0 808 numaralı hat üzerinden öğrenebilirsiniz.

Nereden satın alabilirim?

TV+ Ready ürününü Turkcell.com.tr, Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell Superonline’dan size uygun kampanyalardan bir tanesini seçerek satın alabilirsiniz.

Neleri izleyebilirim?

TV+ Ready ile canlı TV kanallarına, filmlere, dizilere, belgesellere ve binlerce uygulamaya anında ulaşabilirsiniz. TV+ Ready’nin içinde yer alan TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. TV+ Premium üyeliğinde tüm canlı TV kanalları bulunmaktadır. Tüm kanalların bilgisine https://tvplus.com.tr/tv adresinden ulaşabilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu