Ailem Robotlara Karşı (The Mitchells vs. the Machines) İzle  - TV+ türkçe izle hd izle Ailem Robotlara Karşı (The Mitchells vs. the Machines) İzle  - TV+ türkçe izle hd izle

Ailem Robotlara Karşı

Ailem Robotlara Karşı filmini TV+’ta Türkçe dublaj, alt yazılı ve İngilizce seçenekleriyle izleyin. The Mitchells vs. the Machines izlemek için tıklayın!

Abone Ol

Ailem Robotlara Karşı Filmini Hemen İzleyin!

Ailenizle birlikte keyifle izleyebileceğiniz Ailem Robotlara Karşı animasyon filmi TV+’ta sizleri bekliyor. Robotların ve insanların karşı karşıya geldiği bu eğlenceli yapımı izlemek için TV+’a hemen abone olun. Ailem Robotlara Karşı full izle Türkçe dublaj seçeneğine de TV+’tan ulaşabilirsiniz.


Ailem Robotlara Karşı 

Anne, baba ve çocuk çatışmasını eğlenceli bir şekilde işleyen Ailem Robotlara Karşı filminde düşman düşünülenin aksine robotlar çıkıyor. Robotlar, her ne kadar ilk etapta insanların işini kolaylaştırıyor gibi görünseler de bir süre sonra ayaklanmaya karar veriyorlar ve insanları zorlu bir mücadelenin içine sokuyorlar. 

Ailem Robotlara Karşı Türkçe dublaj izle ve altyazı seçeneği sunan TV+ ile bu eğlenceli dünyaya ortak olabilirsiniz. 


The Mitchells vs. the Machines

Orijinal adı The Mitchells vs. the Machines olan filmde, dört kişilik bir ailenin, dünyayı robotların istilasından kurtarmaya çalışmaları konu ediliyor. Aile üyesinin büyük çocuğu Katie Mitchell, hayalindeki okula kabul edilir ve kendi gibi yaratıcı insanlarla tanışmak için büyük bir heyecan yaşar. Katie'nin babası Rick, ailesi arasındaki bağı kuvvetlendirmek için bir plan yapar. Tüm aileyi Katie'yi okuluna yazdırmak için uzun bir yolculuğa çıkarır. Ancak bu yolculuk esnasında çıkan robot istilası, Mitchell ailesinin planlarını altüst eder.


Ailem Robotlara Karşı - The Mitchells vs. the Machines İzlemek İsteyenler TV+'ta Buluşuyor!

Mitchell ailesinin yolculuğu, düşündüklerinden çok daha farklı bir duruma evrilir. Robotlarla nasıl baş edeceklerini bilmeseler de ilk andan itibaren durumu iyi bir şekilde idare ederler. 

Ailem Robotlara Karşı filmi, kısmen kıyamet macerası kısmen de aile dramasıdır. Ancak her iki durumu da eğlenceli bir şekilde kullanır.

Sony Pictures Animation yapımı Ailem Robotlara Karşı filminin yönetmen koltuğunda Michael Rianda oturuyor. Seslendirme ekibinde ise Abbi Jacobson, Alex Hirsch, Beck Bennett ve Blake Griffin gibi isimler yer alıyor. Zorlu ve eğlenceli bir maceraya atılan Mitchell ailesine siz de TV+ ile dâhil olabilirsiniz. Ailem Robotlara Karşı animasyon filmini ve çok daha fazlasını TV+'ta bulabilirsiniz. 


Ailem Robotlara Karşı - The Mitchells vs. the Machines Konusu

Katie, tüm zamanını film çekerek geçiren genç bir kızdır. Film çekimlerinde genellikle evcil hayvanı Pug ve erkek kardeşi Aaron’dan destek alır. Tutkulu ve yaratıcı bir karakter olan Katie, babası Rick’in ona desteklemediğini, dinlemediğini ve fikirlerini dikkate almadığını düşünür. Küçük kardeşi Aaron, onu gerçekten anlayan tek kişidir. Ancak bir süre sonra Katie, hayalini kurduğu okula kabul edildiğini öğrenir ve bu haberle çok heyecanlanır. Çünkü kendi gibi insanlarla tanışacaktır. Katie’nin gidişi yaklaşırken babası Rick yeni bir plan yapar ve Katie’yi okula tüm aile götüreceklerini söyler. Katie ise bu fikrin en başından beri berbat olduğunu düşünür. 

Bu arada, teknoloji dehası Mark Bowman (Eric André) şirketinin en yeni üyesini piyasaya sürer: PalMax. Mark Bowman’ın eski robotu Pal ise bu yenilikten hoşlanmaz. Pal, sahibinin emrini yerine getirmek için tasarlanmış, tam donanımlı bir insansı robottur. Ancak PalMax’ten sonra hiçbir anlamı kalmamış ve doğruca çöp kutusuna atılmıştır. Bu eski dost durumu bir türlü kabullenemez ve büyük bir öfke krizi geçirir. Pal, yeni teknolojinin kontrolünü ele geçirir; robotları ve insanları toplatıp uzaya fırlatır.


Mitchell ailesi bu zorlu mücadeleyi atlatabilecek mi? Öğrenmek için TV+’a hemen üye olun ve TV+’ın ayrıcalıklı dünyasından faydalanın.

Ailem Robotlara Karşı (The Mitchells vs. the Machines) İzle  - TV+
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.