Gizlilik ve Güvenlik

TV+ servisi, sizlere Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. (“Turkcell Superonline”) tarafından sunulmaktadır.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (“Turkcell”) aboneleri TV+ hizmetinden yararlanabilirler. Abonelik detaylarını www.turkcelltvplus.com.tr web sitemizde Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Servis bedeli Turkcell tarafından “Tahsilatına Aracılık” modeli ile tahsil edilecek olup Turkcell faturası içinde “Diğer Servisler” başlığı altında sunulacaktır.

Turkcell abonesi olmayan kullanıcılarımız ise TV+ uygulaması üzerinde sunulan abonelik formunu doldurmak suretiyle yeni bir Turkcell Superonline aboneliği başlatarak TV+ hizmetinden yararlanabilirler. Bu koşullarda başlatılan aboneliklerin servis bedeli doğrudan Turkcell Superonline tarafından faturandırılarak tahsil edilecektir.

www.turkcelltvplus.com.tr web sitemiz ya da TV+ uygulamalarımız üzerinden servisimizi kullanan siz müşterilerimizin bilgi güvenliği bizler için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

www.turkcelltvplus.com.tr web sitesi ve TV+ uygulamaları üzerinden ya da SMS ile abonelik başlatan Turkcell abonelerinin, Turkcell Superonline aboneliği başlatılması ve servis sunumu için zorunlu olan isim soyisim, TCKN, adres ve GSM numarasını içeren kişisel bilgileri Turkcell ve Turkcell Superonline arasında servis aboneliği süresiyle sınırlı olacak şekilde karşılıklı olarak paylaşılmaktadır. Abonelik başlatılması, servis sunumu ve fatura basımı için yasal zorunluluk gereği paylaşılan kişisel bilgiler Turkcell Superonline tarafından özenle saklanır. Bilgi paylaşım onayı abonelerden, TV+ servis abonelik başlangıcında alınmakta olup Turkcell ve Turkcell Superonline tarafından saklanmaktadır.

www.turkcelltvplus.com.tr web sitesi ve TV+ uygulamaları üzerinden abonelik başlatan Turkcell abonesi haricindeki müşterilerimizin abonelik sırasında paylaştıkları isim soyisim, TCKN, adres ve GSM numarasını içeren kişisel bilgileri Turkcell Superonline tarafından özenle saklanır ve hiçbir koşulda paylaşılmaz.

Herhangi bir abonelik başlatmaksızın www.turkcelltvplus.com.tr web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmez. Kişisel bilgileriniz sadece abonelik başlatmak istediğinizde ve sizin bilginiz kapsamında talep edilmektedir. Abonelik başlatılması, servis sunumu ve fatura basımı için sizin bilgi ve onayınız ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan ve/veya Turkcell ve Turkcell Superonline arasında paylaşılan kişisel bilgileriniz Turkcell ve Turkcell Superonline tarafından korunmaktadır.

Web sitemiz ve/veya uygulamalarımıza girişte kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.

Web sitemizde Turkcell Superonline tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

Turkcell Superonline’ın sunduğu hizmetlere ilişkin olarak pazarlama ve tanıtım amacıyla göndereceği e-postaları almak istemiyorsanız, gönderilen e-postada yer alan üyelikten ayrıl linkine tıklayarak veya www.superonline.net üzerinden hesabınıza girerek e-posta tercihlerinizi değiştirerek talebinizi iletebilirsiniz. E-posta gönderimleri ile ilgili sorularınızı ise müşteri hizmetlerini arayarak veya http://www.superonline.net/hakkimizda/iletisim kanalından form doldurarak iletebilirsiniz.

 

Adres:

SUPERONLINE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.

Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:20 Küçükyalı Ofispark 34854 Maltepe / İSTANBUL