TV+ ile Sıra Dışı Sinema
Türkiye’nin dijital televizyon platformu TV+ İstanbul’un en sıra dışı mekanlarının kapılarını sinemaseverler için açıyor, sinemaseverleri sinemanın hayal kurduran dünyasına davet ediyor. 4 hafta sürecek etkinliklerde alışılan sinema salonları unutulacak; tarih, estetik ve anılar ile birlikte film izleme deneyimi yaşanacak. 10 Nisan’da The Greatest Showman ile Sirkeci Garı’nda başlayacak olan “TV+ ile Sıra Dışı Sinema” gösterimlerinin biletleri Biletix’te, TV+ üyelerine %50 indirimle satışta.

The Greatest Showman

10 Nisan Sirkeci Garı

Hugh Jackman’ın muhteşem performansı ile taçlanan The Greatest Showman, filmin geçtiği tarihe yakın bir zamanda açılmış olan Sirkeci Garı’nda seyircisi ile buluşuyor.

The Favourite

11 Nisan İplik Fabrikası

Hasköy İplik Fabrikası’nda, yaşanmış onca anının arasında, ödüllü yönetmen Yorgos Lantimos’un perdesine dikilecek gözlerimiz. 21.yüzyılın İstanbul’undan 18.yüzyılın başlarındaki İngiltere’ye bakacağız.

Shape of Water

15 Nisan Zulfaris Karaköy

Soğuk savaş döneminin Amerika’sında geçen fantastik, dram ve romantizm ögelerini içinde barındıran The Shape of Water, 1800’lü yıllardan kalma eski sinagog olan Zulfaris Karaköy'de perdeye yansıyacak.

Cold War

24 Nisan Kırım Kilisesi

Yönetmen koltuğunda Cannes Film Festivali’nden En İyi Yönetmen Ödülü ile ayrılan Polonyalı bir isim ağırlıyoruz; Pawel Pawlikowski, perdede Cold War. İnsanlığın ortak acısı savaşın içinde yaşanan, insanlığın ortak mucizesi aşka tanıklık edeceğiz.

Everybody Knows

25 Nisan Zulfaris Karaköy

Time Dergisi tarafından Dünyanın En Etkili 100 İsmi arasında gösterilen yönetmen Asghar Farhadi, karakterlerinin karmaşık geçmişlerini ve arzularını yine ustalıkla perdeden izleyicisine aktaracak.

Hitchcock Truffaut

3 Mayıs Kırım Kilisesi

“TV + ile Sıra Dışı Sinema”nın son durağı 3 Mayıs’ta Kırım Kilisesi olacak. Sinema sanatına etkileri ile hayatlarımızı değiştiren iki yönetmen Alfred Hitchcock ve François Truffaut beyaz perdede.

Kampanyadan nasıl faydalanırım?
08.04.2019- 04.05.2019 tarihleri arasında www.biletix.com web sitesi üzerinden “TV+ ile sıra dışı sinema” etkinliği için alınan biletlerde, TV+ ev ve mobil müşterileri %50 indirim hakkı kazanırlar. İndirim kodu diğer kampanyalarla birleştirilemez. Bir kişi 1 kez indirimden yararlanabilir. Kampanyadan ilk 425 müşteri yararlanabilecektir. Belirlenen kullanım adetlerine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulacaktır. TV+ kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
İndirim kodu alma koşulları nelerdir?
TV+ ev ve mobil müşterisi olmak yeterli. Halen TV+ abonesi değilseniz, TV+’a üye olmak için 0532 532 00 00 arayın, TV+ ayrıcalıklarını doyasına yaşayın.
İndirim kodunu nasıl alabilirim?
SIRADISISINEMA yazıp 0532 752 00 57 numarasına kısa mesaj gönderdiğinizde birkaç dakika içinde www.biletix.com web sitesi üzerinden “TV+ ile Sıra dışı Sinema” etkinliğine özel %50 indirim kodunuz cep telefonunuza kısa mesaj ile iletilir. SMS gönderimi ücretsizdir. İndirim kodu diğer kampanyalarla birleştirilemez.
İndirim kodunu nasıl kullanabilirim?
Kampanyadan faydalanmak için www.biletix.com web sitesi üzerinden “TV+ ile sıra dışı sinema” etkinliği bilet seçimi bölümde “Üyelik/Kampanya Tipi” alanda “TV+ Kampanyası” seçilerek açılan ekranda TV+ tanımlı cep telefonu numarası ve indirim kodu bilgisi girilmesiyle aktifleşecektir.
İndirim kodunu ne zamana kadar kullanabilirim?
İndirim kodları 04.05.2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan ilk 425 müşteri yararlanabilecektir. Belirlenen kullanım adetlerine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulacaktır.
Kampanyadan birden fazla defa faydalanabilir miyim?
Hayır, sadece bu kampanyadan bir kez yararlanabilirsiniz.
TV+’la televizyon keyfi sen neredeysen orada yaşanıyor.
İster durdur, ister geri al. Dilediğin gibi izle.