Oscar Ödüllü ve Gişe Rekortmeni Filmler
Şimdi Tv+’ta!
Oscar Ödüllü ve Gişe Rekortmeni Filmlerİ Şimdi Tv+’ta İzle!
"Oscar Ödüllü ve Gişe Rekortmeni Filmler Şimdi Tv+’ta! Marlon Brando, Meryl Streep, Brad Pitt, Cate Blanchett, Jack Nicholson gibi yıldızların filmlerini kaçırmayın!
88 yıllık Oscar ödülleri tarihinde en fazla Oscar alan 3 film: 1959 yılında BEN HUR , 1997 yılında TITANIC ve 2003 yılında LORD of THE RINGS RETURN OF THE KING tam 11 dalda Oscar aldılar.
Walt Disney tam 22 ödül ile en çok Oscar alan kişi konumunda.
"En İyi Erkek Oyuncu", "En İyi Kadın Oyuncu", "En İyi Film", "En İyi Yönetmen" ve "En İyi Senaryo" ödülleri en önemli ödüller sayılıyor.
Oscar heykellerinin değeri tam olarak 330 dolardır.
Ödül töreninde her yıl toplam 44 ödül dağıtılır.
Sylvester Stallone Creed filminde Rocky Balboa'yı canlandırarak 39 yıl arayla aynı rolü canlandırıp her iki rolüyle de aday gösterilen ilk ve tek aktördür.
Jennifer Lawrence en iyi kadın oyuncu ödülüne 4 kez aday gösterilen en genç kadın oyuncudur.
Emmanuel Lubezki en iyi sinematografi ödülünü son olarak The Revenant filmiyle alarak 3 yıl art arda en iyi sinematografi ödülünü alan ilk isimdir.
Hateful Eight'in Ennio Morricone'si geçen sene Orijinal Şarkı adayı olarak Oscar tarihinde aday olan en yaşlı kişi ünvanını kazanmıştır.
Tatum Beatrice O'Neal 10 yaş 148 günlük iken En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü'nü kazanmış ve bu ödülü kazanan en genç kişi olmuştur.
Oscarlı Filmler Tv+’ta!
12 Yıllık Esaret
Solomon Northup’ın 1853 yılında yazdığı ve kendi hikayesini anlattığı romanından uyarlanan filmde Northup, ABD’nin kuzeyinde yaşayan özgür bir insan, tanınmış bir keman virtüözüyken kaçırılarak köle yapılması ve geçirdiği kölelik yılları anlatılmaktadır.
Oyuncular: Chiwetel Ejiofor,Dwight Henry
Yönetmen: Steve McQueen
SEÇ İZLE
Akıl Oyunları
John Forbes Nash burs kazanır ve Princeton Üniversitesi'nde öğrenim görmeye başlar. Bu süreçte parlak zekasıyla adını duyurmaya başlar. İnanılmaz bir teori ortaya atar ve bunu kanıtlamaya çalışır. Fakat bu aşamada şizofreni ile mücadele etmeye başlar. Nash artık kendi kurgusuyla oluşturduğu dünyasıyla asıl gerçekleri ayırt edemeyecek duruma gelir.
Oyuncular: Russell Crowe,Ed Harris
Yönetmen: Ron Howard
SEÇ İZLE
Altın Göl
Altın Göl’ün kıyısında bulunan küçük kulübede yaşayan Profesör Norman Thayer ve karısı Ethel, Norman’ın doğumgünü için yıllardır görmedikleri kızlarının ziyaretini beklemektedir. Nişanlısı ve onun oğlu ile olan ilişkisine hayran olan Chelsea, bu kez döndüğünde babası ile olan ilişkisini düzeltebilecek midir?
Oyuncular: Katharine Hepburn,Henry Fonda
Yönetmen: Mark Rydell
SEÇ İZLE
Altın Pusula
Paralel bir dünyada, on iki yaşındaki Lyra ile cini Pantalaimon birlikte yaşar. Bir gün amcası okula ziyarete gelir ve hocalarla toplantıda yapar. Lyra bu konuşmaları duyar. Bunun üzerine gelişen olaylar beraberinde maceraları da getirir.
Oyuncular: Nicole Kidman,Daniel Craig
Yönetmen: Chris Weitz
SEÇ İZLE
Baba 2
Genç Corleone, ailesinin geçimini sağlayabilmek için değişik işlerde çalışır ve yavaş yavaş yükselmeye başlar. Michael Corleone ise ailesinin işlerini düzenlemek için Las Vegas, Hollywood ve Küba arasında sürekli gidip gelmektedir.
Oyuncular: Al Pacino,Robert De Niro
Yönetmen: Francis Ford Coppola
SEÇ İZLE
Baba 3
Don Michael Corleone artık artık eskisi kadar genç değildir. Ailesini bu suç olaylarının dışına, yeraltı dünyasından uzağa taşımak ister. Bunun için ailesinin Vatikan ile olan maddi bağlarını kontrol etmesi gerekir.
Oyuncular: Al Pacino,Diane Keaton
Yönetmen: Francis Ford Coppola
SEÇ İZLE
Baba
Corleone ailesi, Sicilya'dan Amerika'ya göç eden bir ailedir. Yerleşmek ve ortama alışmaya çalışırken kendilerine kaba kuvvet kullanan ve yaptıkları her iş için haraç isteyen bir takım insanlarla tanışırlar. Kendilerini kormak için kaba kuvvet kullanırlar. Bunda da başarılı olurlar. Farklı bir hayatı yaşamaya başlayan aile hem önlerine çıkanları yok etmeye başlarlar. Aynı zamanda oldukça katı örf ve aile kuralları olan Corleone ailesi Amerika'nın korkulan mafya topluluğu haline gelir.
Oyuncular: Marlon Brando,Al Pacino
Yönetmen: Francis Ford Coppola
SEÇ İZLE
Batman
Yarasa Adam Batman iş başında. Bulunduğu şehir sürekli tehdit altındadır. Savcı Harvey Dent ve Komiser Gordon, her ne kadar ellerinden geleni yapsalar da işler giderek içinden çıkılmaz hale gelmiştir. Ve çaresiz şehrin güvenliği Yarasa Adam'a aittir.
Oyuncular: Michael Keaton,Jack Nicholson,Kim Basinger
Yönetmen: Tim Burton
SEÇ İZLE
Benden Bu Kadar
Melvin Udall, takıntılı, tuhaf, sorunlu bir yazardır. Sanatçı komşusu Simon, kaza geçirip hastanelik olunca Simon’un köpeğine bakmak zorunda kalır ve hayatı tepetaklak olur. Ona karşı nazik ve anlayışlı olan tek kişi ise her gün kahvaltı ettiği yerdeki garson kadındır.
Oyuncular: Jack Nicholson,Helen Hunt
Yönetmen: James L. Brooks
SEÇ İZLE
Benjamin Button’ın
Tuhaf Hikayesi
Benjamin Button, seksenlerinde biri olarak doğar ve yıllar geçtikçe bebekliğine kadar uzanır ömrü. O noktada da son bulacaktır. Aşk zamanı her şey bir süre karmaşıklaşır ama yine de iki sevgilinin de yürüyeceği yol uzundur.
Oyuncular: Brad Pitt,Cate Blanchett
Yönetmen: David Fincher
SEÇ İZLE
Capote
1959'da “New Yorker” dergisi için çalışan yazar Truman Capote, “New York Times” gazetesindeki bir makaleye takılır. Kansas eyaletinde aynı aileden dört kişi vahşice işlenen bir cinayete kurban gitmiştir. Capote daha önce bunun gibi durumlarla karşılaşmış olsa da bu davada onu çeken bir şey vardır.
Oyuncular: Philip Seymour Hoffman,Clifton Collins Jr.
Yönetmen: Bennett Miller
SEÇ İZLE
Citizenfour
2013 yılında, Amerikalı yapımcı ve yönetmen Laura Poitras, CITIZENFOUR isimli bir kullanıcıdan imzasız ve şifreli emailler almaya başlar. Bu maillerde ABD’nin istihbarat birimlerinden biri olan NSA’in bütün dünyayı ilgilendiren, illegal gözetleme yöntemleriyle milyonlarca kişiyi izlediği yazmaktadır.
Oyuncular: William Binney,Glenn Greenwald
Yönetmen: Laura Poitras
SEÇ İZLE
Demir Leydi
Demir Leydi, Batı'nın ilk kadın hükümet başkanı olan ve 20 yy.'da İngiltere Başbakanı olarak en uzun süre hizmet veren Margaret Thatcher’ın hayatını konu alıyor. İngiltere ile Arjantin arasında yaşanan Falkland Adaları kriz dönemine odaklanılan film, sıra dışı ve karmaşık bir kadının şaşırtıcı ve anlayışlı portresini sergiliyor.
Oyuncular: Meryl Streep,Jim Broadbent
Yönetmen: Phyllida Lloyd
SEÇ İZLE
Aşk
Yabancı Dilde En İyi Film dalında Oscar alan yapımın yönetmen koltuğunda usta yönetmen Haneke yer alıyor. George ve Anne 80’li yaşlarda, ikisi de emekli müzik öğretmeni olan mutlu bir çifttir. Kızları da İngiltere’de yaşayan bir müzisyendir. Anne’nin felç geçirip, yatalak olması çiftin mutluluğuna gölge düşürecektir.
Oyuncular: Dinara Drukarova,Walid Afkir
Yönetmen: Michael Haneke
SEÇ İZLE
Size Uygun TV+ Hangisi?
Oscar Ödüllü ve Gişe Rekortmeni filmleri TV+’tan izleyin! En iyi ve en yeni ödüllü filmler dilediğin zaman izleme seçeneği, yüksek görüntü kalitesi ile TV+’ta.
TV Keyfini Cep, Tablet ve Web’de Yaşayın!
150’den fazla canlı TV kanalı, en yeni filmler, sevdiğiniz diziler, belgeseller, Premier Lig, NBA ve çok daha fazlası Full TV+ paketi ile sizinle. Üstelik 10GB TV+’a özel interneti içinde!

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, canlı yayını 24 saate kadar geri alabilir veya istediğin programları kaydedebilirsiniz. TV+’ın dopdolu içerik dünyası sizi bekliyor.
9,90 * TL / AY
ABONE OL
* 12 Ay kalma sözünüze
Evde TV+ ile TV Keyfini Dolu Dolu Yaşayın!
150’den fazla canlı TV kanalı, en heyecanlı spor mücadeleleri, en güzel belgeseller,gişe rekortmeni filmler, çocukların en sevdiği kahramanlar ve çok daha fazlası evinizin konforunda sizinle.Paketiniz kapsamındaki “Seç İzle” film ve dizileri evinizin konforunda, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

İsterseniz canlı yayını geri alabilir, isterseniz kaydedebilirsiniz. Güncel ve popüler "Kirala-İzle" filmler arasından dilediğinizi kiralayabilirsiniz. Üstelik izledikleriniz fiber internet kotanızdan düşmez.
24,90 * TL / AY
HEMEN BAŞVUR
* 24 Ay kalma sözünüze.
TV+’la televizyon keyfi sen neredeysen orada yaşanıyor.
İster durdur, ister geri al. Dilediğin gibi izle.