Premier Lig’de şampiyon Manchester City!

Şampiyonluk maçını TV+'la geri sar, izle!

Manchester United Leicester City ile oynadığı 36'ıncı hafta mücadelesinde 2-1 mağlup oldu. Bu skorun ardından Manchester City ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Premier Lig'de şampiyonluk mücadelesi TV+'la evlerinize konuk oldu. Şampiyonluk maçını kaçırdıysanız üzülmeyin. TV+'la geri sarıp izleyin, bu heyecana siz de ortak olun.


Premier Lig’de Pep Guardiola’nın çalıştırdığı Manchester City, şampiyon olmayı garantiledi. Dün oynanan Manchester United Leicester City maçında rakibine 2-1 mağlup olan Manchester United, şampiyonluk şansını kaybetti. Böylelikle Manchester City, en yakın rakibine 10 puan fark atarak şampiyon oldu ve 7’nci İngiltere şampiyonluğunu kazandı. 


GUARDİOLA TARİH YAZDI!

Manchester United'ın Leicester City'e mağlup olmasının ardından şampiyonluğunu ilan eden Manchester City'de Pep Guardiola’da City tarihine geçmiş oldu. İspanyol teknik adam takımının başında geçirdiği 4’üncü sezonda 3’üncü şampiyonluğunu kazanarak başarılması güç bir istatistiğe imza atmış oldu. 


PREMİER LİG HEYECANI TV+'TA!

Premier Lig'de şampiyonluk mücadelesi TV+'la evlerinize konuk oldu. Şampiyonluk maçını kaçırdıysanız üzülmeyin. TV+'la geri sarıp izleyin, bu heyecana siz de ortak olun.


Manchester City'den Manchester United'a, Timo Werner'den Harry Kane'e dünyanın en büyük kulüpleri ve yıldız oyuncuları TV+'la sizlerle. Siz de Premier Lig heyecanına ortak olmak için avantajlı TV+ paketlerine göz atabilirsiniz.