Lebron şampiyonluk için iddialı!

NBA'e dair her şey TV+'ta!

Geçtiğimiz sezon şampiyon olan Los Angeles Lakers’ın süper starı Lebron James, takımının yeni sezonda da şampiyon olabileceğini söyledi.
 
NBA’de geçen sezon şampiyon olan Los Angeles Lakers’ta şampiyonluğun mimarı olarak kabul edilen Lebron James, yeni sezonda da şampiyon olabileceklerini söyledi. ESPN'e konuşan LeBron James, 2020-21 sezonunda bir kez daha zafere ulaşabileceklerini söyledi; "Tekrar edebiliriz. Yani, bu kadar basit. Kesinlikle yapabiliriz. Her şey sağlıkla başlar. Şansınız olmalı. Sağlığınız olmalı."
 
YENİ KADRO 
Lebron James’in açıklamalarıyla birlikte takım yönetimi de takımına inanıyor. Yeni sezon için kadroda değişikliğe giden Lakers, Marc Gasol ve Dennis Schröder’i kadrosuna kattı. Bu isimlerin yanı sıra sözleşmesi biten ve serbest oyuncu konumunda yer alan Jared Dudley ve Kentavious Caldwell-Pope'u takımda tutan Lakers, Anthony Davis'le de anlaşmak üzere. Lakers ayrıca Wesley Matthews ve Montrezl Harrell ile kadrosunu güçlendirirken takımda istenilen etkiyi yaratamayan Rajon Rondo, Dwight Howard, Danny Green ve JaVale McGee ile yollarını ayırmıştı.