Klopp sona mı yaklaşıyor?

Premier Lig'e dair her şey TV+'ta!

Liverpool alınan kötü sonuçlar için eleştirilerin hedefi haline gelen Jurgen Klopp için 2022 Dünya Kupası’nın ardından Almanya milli takımının başına geçeceği iddia edildi. 


Liverpool ile yaşadığı şampiyonluğun ardından taraftarın gönlünde taht kuran Jurgen Klopp için ayrılık iddiaları çıkmaya başladı. Premier Lig’de alınan kötü sonuçlar ve geçtiğimiz sezonlarda hem ligin hem de Şampiyonlar Ligi’nin kazanılması, Jurgen Klopp’un misyonunu tamamladığı yönünde sesler çıkmasına neden oluyor. Alman basınında çıkan haberlere göre Klopp, 2022 Dünya Kupası sonrasında Liverpool’dan ayrılarak Almanya’nın başına geçecek. 


Konu hakkında Liverpool ve Klopp cephesinden herhangi bir açıklama gelmezken, Alman teknik direktörün takımdaki bazı futbolcularla anlaşmazlıklar yaşadığı iddia ediliyor. 


PREMİER LİG HEYECANI TV+'TA!

Premier Lig'de şampiyonluk mücadelesi TV+'la evlerinize konuk oluyor. Manchester City'den Manchester United'a, Timo Werner'den Harry Kane'e dünyanın en büyük kulüpleri ve yıldız oyuncuları TV+'la sizlerle. Siz de Premier Lig heyecanına ortak olmak için avantajlı TV+ paketlerine göz atabilirsiniz.