Harry Kane'den Avrupa Ligi açıklaması!

Premier Lig'e dair her şey TV+'ta!

Tottenham 29’uncu hafta karşılaşmasında deplasmanda Aston Villa’yı 2-0 mağlup etmeyi başardı. Maç sonu açıklamalarda bulunan Harry Kane, UEFA Avrupa Ligi’nden elenmeleri hakkında konuştu. 


Premier Lig’de Aston Villa deplasmanına çıkan Tottenham, rakibini 2-0 mağlup etti. Maç sonu açıklamalarda bulunan Harry Kane, UEFA Avrupa Ligi’ndeki Zagreb yenilgisi hakkında sorulan soruyu “utanç verici” diyerek cevapladı. Alınan Aston Villa galibiyetini yorumlayan Kane, "Bizim için gerekliydi. Son birkaç maç yeterince iyi değildik. Hafta içi bizim için utanç vericiydi. Geri dönmemiz gerektiğini biliyorduk. Milli araya, 3 mağlubiyet ile girmek istemedik." dedi.


Galip gelmek için her şeyi yaptıklarını belirten İngiliz oyuncu, "Son maçlarda standartlarımızın altındaydık. Performansımızı geri almak güzeldi. Herkes savaşıyor, vücudunu tehlikeye atıyor. Sezonun geri kalanında ilk dördü zorlamak için yapmamız gereken şey bu." ifadelerini kullandı.


PREMİER LİG HEYECANI TV+'TA!

Premier Lig'de şampiyonluk mücadelesi TV+'la evlerinize konuk oluyor. Manchester City'den Manchester United'a, Timo Werner'den Harry Kane'e dünyanın en büyük kulüpleri ve yıldız oyuncuları TV+'la sizlerle. Siz de Premier Lig heyecanına ortak olmak için avantajlı TV+ paketlerine göz atabilirsiniz.