Chelsea Manchester United maçı hangi kanalda?

Chelsea - Manchester United maçının tüm detayları...

2020-2021 İngiltere Premier Lig sezonu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bir yanda üst sıraları kovalayan takımlar, diğer yanda kümede kalma mücadelesi veren takımlar… Kıyasıya mücadelenin devam ettiği Premier Lig’de sezonun en önemli ve heyecanlı maçları arasında yer alan Chelsea - Manchester United maçı geldi çattı. Futbolseverlerin büyük bir heyecanla beklediği ve ‘’Chelsea Manchester United maçı hangi kanalda?’’ sorusunu sorduğu bu müsabaka diğer Premier Lig maçlarında olduğu gibi TV+’ta! 2020-21 Chelsea Manchester United maçını canlı izlemek TV+ abonesi olmanız yeterli!

Chelsea Manchester United Maçını İzlemek İsteyenlerin Adresi TV+

2020-2021 İngiltere Premier Lig sezonunda haftalar ilerledikçe takımların kaderi de şekilleniyor. Üst sıralarda Manchester City ilk sıradaki yerini perçinleyerek ilerliyor. Son haftalardaki form grafiği giderek yükselen ve rakiplerine önemli bir puan farkı atan Manchester City, şampiyonluğa oldukça yakın gözüküyor. Ancak özellikle 2. ve 7. sıradaki takımların arasındaki puan farkı oldukça az. Dolayısıyla üst sıralardaki takımların birbirleri ile mücadeleleri kıyasıya devam ediyor. Bu mücadelede ön plana çıkan takımlar arasında Manchester United ve Chelsea de yer alıyor. Maçı kendi sahasında oynayacak Londra ekibi, kazanması halinde Manchester United ile puan farkını oldukça azaltmayı başaracak. 

Dünya genelindeki tüm futbolseverlerin merakla beklediği bu karşılaşma ile ilgili en çok sorulan sorular arasında ise ‘’Chelsea vs. Manchester United maçı hangi kanalda?’’ sorusu yer alıyor. Tıpkı geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda da Premier Lig heyecanı TV+’ta yaşanıyor. 28 Şubat 2021 saat 19.30'da oynanacak Chelsea Manchester United maçını izlemek isteyenler TV+’ta bir araya geliyor. Chelsea Manchester Utd. maçını canlı izlemek için TV+ abonesi olmanız yeterli! Chelsea Manchester United maçını 28 Şubat 2021 saat 19.30'da TV+ 77. kanal S Sport'tan canlı olarak izleyebilirsiniz. Hem bu maçın heyecanına ortak olmak hem diğer Premier Lig maçlarını takip etmek hem de onlarca farklı film, dizi ve belgesel içeriğini izlemek için TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz.

Manchester United Chelsea Rekabeti

Futbolun beşiği İngiltere Premier Lig’in en köklü kulüpleri arasında yer alan Chelsea ve Manchester United, yakın geçmişteki performanslarından oldukça uzaklar. Her iki takım da son yıllarda Manchester City’nin yakaladığı başarının gölgesinde kaldılar. Bununla birlikte hem Chelsea hem de Manchester United bu sezon üst sıraları zorluyor. Son dönemlerde Manchester United ve Chelsea arasında oynanan resmi maçlarda ise Manchester United’ın üstünlüğü göze çarpıyor. Nitekim Manchester United Chelsea arasındaki son 10 maça bakıldığında ise Londra ekibinin yalnızca 2 galibiyeti bulunuyor. 3 maç berabere biterken; 5 maç ise Manchester United lehine sonuçlandı. 28 Şubat Pazar oynanacak maçta ise net bir favori bulunmuyor. Dolayısıyla Chelsea Manchester United maçı izleyicilerini oldukça keyifli ve kora kor bir mücadele beklediği söylenebilir.