Battlefield 5'ten oyuncularını üzecek haber geldi!

Battlefield 5'ten oyuncularını üzecek haber geldi! Haberin devamı, dünyadan ve Türkiye'den en güncel son dakika haberleri TV+'ta sizi bekliyor!

EA Games'in Dice stüdyosuna güvenerek oluşturduğu Battlefield 5 yolun sonuna geldi. EA'nin resmi sitesindeki açıklamaya göre, oyun için son güncelleme yayımlanacak. Battlefield 5 Into the Jungle bölümü, 29 Nisan'da sona eriyor. Şirket, bir sonraki güncellemenin haziran ayında geleceğini bildirirken; oyun için son bölüm güncellemesi olduğunu söylüyor.

Koronavirüs önlemleri gereği evden çalıştıklarını aktaran ekip, haziran ayında gelecek güncellemenin salgın sebebiyle ertelenebileceğini belirtirken, resmi kaynaklar haziran ayında geleceğini kesin bir dille belirtiyor.

Oyunun gelecek güncellemesiyle oyuncuları nelerin beklediğine dair detaylar da ortaya çıktı. Aralarından hile yapan kişilerle aktif olarak ilgilenmek varken diğer detaylar şu şekilde;

Yeni İçerikler: Bu yaz yeni bir güncelleme yayınlanacak.

Haftalık Ödüller: Yaz güncellemesinin ardından, oyuncular, 'Haftalık Ödüller' olarak Battlefield Parası veya Company Coin alabilir ve kaçırdığınız teçhizatları açma şansı elde edebilirler.

Etkinlikler ve Aktiviteler: Ayrıca, topluluğun samimi bir atmosferde Battlefield V oynamasını sağlayan #FridayNightBattlefield sunucularının yeniden açılması gibi çeşitli haftalık aktiviteler yapılması planlanıyor. Geliştirme aşamasındaki Battlefield oyunlarında oyuncuları buluşturacak Throwback Thursday etkinlikleri de planların arasında.