Avustralya Açık başladı!

Avustralya Açık TV+'ta izlenir!

Tenis sezonunun ilk Grand Slam’i olan Avustralya Açık başladı. Koronavirüs önlemlerinin gölgesinde başlayan turnuva 8-21 Şubat tarihlerini arasında oynanacak. 
 
Sezonun ilk Grand Slam’i olan Avustralya Açık başladı. Avustralya’nın Victoria eyaletinde gerçekleşen turnuvaya birçok başarılı tenisçi katılım gösteriyor. Bu sene 109’uncusu düzenlenen turnuvanın ilk gününde mücadele eden dünya 1 numarası Novak Djokovic bir üst tura yükselmeyi başardı. Yine ilk gün müsabakalarında boy gösteren bir başka başarılı isim olan tek kadınlar dünya ikincisi Simone Halep de üst tura adını yazdıran taraf oldu. 
 
İKİNCİ GÜNÜN GALİPLERİ NADAL VE KENİN!
Avustralya Açık’ın ikinci gününde mücadele eden Rafael Nadal, Sırp tenisçi Laslo Djere’i mağlup ederek bir üst tura çıkan taraf oldu. Tek kadınlarda son şampiyon ABD’li Sofia Kenin ise Avustralyalı Maddison Ingliss'i 2-0 mağlup ederek ikinci tura çıkmayı başardı.

AVUSTRALYA AÇIK HEYECANI TV+'TA!
Tenis dünyasının dört büyük turnuvasından biri olan Avustralya Açık TV+'ta! 8-21 Şubat tarihleri arasında oynanacak olan Avustralya Açık TV+ ile evlerinize geliyor. Siz de Avustralya Açık heyecanından uzak kalmamak için TV+'ın avantajlı paketlerine göz atabilirsiniz.