Ronaldo, United’a dönebilirse olabilecek 10 şey

Mourinho Real Madrid'i çalışırken iki Portekizlinin arasının bozuk olduğu iddiaları tekrar ortaya çıkacak. Bu ikili hakkında bir sürü yeni hikaye duyacağız.

10

MOURINHO & RONALDO BİRLİKTELİĞİ

Mourinho Real Madrid'i çalışırken iki Portekizlinin arasının bozuk olduğu iddiaları tekrar ortaya çıkacak. Bu ikili hakkında bir sürü yeni hikaye duyacağız.
9

'PATRON' GERİ DÖNEBİLİR

Ronaldo'nun tek 'Patron' dediği teknik direktör olan Alex Ferguson'u maçlarda daha çok göreceğiz. Emeklilikten sıkılan Fergie belki Ronaldo ile kulübeye geri döner, belli mi olur?
8

RAKİP TARAFTARLARIN DİLİNDE OLACAK

City, Chelsea, Arsenal, Liverpool taraftarları Ronaldo'nun sürekli yaşını eleştirecek. Ronaldo ne kadar atarsa atsın onun en iyi olduğunu kabul edemeyecekler...
7

ZLATAN KISA SÜREDE UNUTULACAK

Zlatan kısa sürede unutulacak. Çünkü o Ronaldo.
6

NEYMAR TRANSFERİNE GÖLGE DÜŞECEK

Ronaldo muhtemelen 222 milyon eurodan daha düşük bir bedelle United'a transfer olacak. Bu durum da 'Ronaldo bu paraysa Neymar'a neden o kadar ödendi' muhabbetini yaptıracak.
5

UNITED'IN EFSANE '7'Sİ TEKRAR GELECEK

Tarihinde George Best, Denis Law, Bryan Robson, Eric Cantona ve David Beckham gibi efsane 7 numaraları olan United bu formayı tekrar Ronaldo'ya verecek.
4

ROONEY GİTTİĞİNE PİŞMAN OLACAK

Dünya Kupası'nda yaşadıkları tartışmaya kadar çok iyi bir ikili olan Rooney ve Ronaldo, tekrar kavuşma şansını kaçıracak. Ronaldo zamanında kariyerinin en iyi günlerini yaşayan Rooney, Portekizli ile tekrar oynamak isteyecektir.
3

MESSI BİR REKORU DAHA KIRACAK

Ronaldo'nun Messi'yi geçtiği rekorlardan biri Şampiyonlar Ligi'nde attığı gol sayısı. Bu transfer ile Şampiyonlar Ligi'nde bir takımda en çok gol atan isim Messi olacak. Hatta Messi toplam gol sayısında da Ronaldo'yu geçebilir...
2

CITY TARAFTARLARI MESSI'Yİ İSTEYECEK

Ronaldo, İngiltere'ye giderse City taraftarları da Messi'yi takımında görmek isteyecektir. Mourinho - Ronaldo & Guardiola - Messi karşılaşması oldukça güzel olur..
1

ARSENAL TARAFTARI İÇİN YİNE İSYAN

Rakipleri kimi transfer ederse etsin hiçbir şekilde yıldız transferi yapmayan Arsenal için durum değişmeyecek. Topçular yine transfer sezonunu hayal kırıklığıyla geçirecekler...