Yeşilçam’ın Unutulmaz Filmleri TV Plus'ta!
KEŞFET
Yeşilçam’ın Unutulmaz Yıldızları
Yeşilçam’ın Unutulmaz Yıldızlarını ve Unutulmaz Filmlerinı TV Plus'ta İzleyin! Kemal Sunal, Filiz Akın, Türkan Şoray, Cüneyt Arkın ve Hülya Koçyiğit'in filmlerini kaçırmayın!
Kemal Sunal Filiz Akın Türkan Şoray Cüneyt Arkın Hülya Koçyiğit
Kemal Sunal TV+ Filmleri
Filiz Akın TV+ Filmleri
Türkan Şoray TV+ Filmleri
Cüneyt Arkın TV+ Filmleri
Hülya Koçyiğit TV+ Filmleri
Korkusuz Korkak
Mülayim kenar mahallede yaşayan ve bir şirkette çalışan kendi halinde saf ve temiz bir adamdır. Bir gün hastaneye tahlil sonuçlarını öğrenmeye gittiğinde karışan tahliller neticesinde Mülayim'e altı aylık ömrü kaldığı söylenir. Mülayim de biran önce ölmek için bir kiralık katil tutar ama katili tanınmamaktadır. Bu arada yanlışlık öğrenilir Mülayim sapasağlamdır. Mülayim şimdi kendini öldürmesi için kiraladığı ama tanımadığı katili aramaya başlar.
SEÇ İZLE
Çarıklı Milyoner
Bir kasabada davul çalarak yaşayan Bayram İstanbul'da ölen babasından kalan büyük bir miras ile milyoner olur. İstanbul'a babasının evine yerleşen Bayram'a diğer akrabaları önceleri sıcak yaklaşırlar amaçları mirastan pay almaktır. Ama Bayram bu numaraları fark eder. Bu sefer akrabaları Bayramı deli diye akıl hastanesine kapatmak isterler. Bayram mahkemede her şeyi anlatınca kurtulur ve kendisiyle röportaj yapan Suna ile evlenir.
SEÇ İZLE
Davacı
Aynı köyde yaşayan Yunus ile Ahmet bir anlaşmazlık yüzünden birbirlerini mahkemeye verirler. Mahkeme başladığında dava giderek uzar şimdi onlar davalarından vazgeçseler bile kanun izin vermemektedir. İki sene süren dava sonunda iki aile de küçük bir para cezasına çarptırılır. Avukatlar itiraz eder dava gene uzar. Şimdi Yunus ile Ahmet'in açtığı dava gündeme oturmuş gazeteler olayı bir tefrika haline getirmişlerdir.
SEÇ İZLE
Hanzo
Dağlarda maden aramaya çıkan bir ekip hayvanlar tarafından büyütülmüş bir insana rastlarlar. Üzerine ağ atılarak yakalanır ve bir hastane tarafından müşahedeye alınır. Başhekim ve doktorlar tarafından adeta bir bebek muamelesi görür.
SEÇ İZLE
Polizei
Çalıştığı tiyatrodan gelen bir haber Ali Ekber’e sonunda beklediği müjdeyi verir. Polis rolünü üstlenen ve rolü için giyindiği polis üniformasıyla gittiği bakkalda fazlaca ilgi gören Ali Ekber’in aklına ilginç bir fikir gelir.
SEÇ İZLE
Sakar Şakir
Yaşadığı köyde sakarlığı ile meşhur Şakir İstanbul'da ölen amcasından büyük bir miras kalmıştır. İstanbul'a mirası almaya gelen Şakir'in karşısına küçük amcası Hacı ile karısı çıkar. Çeşitli dümenlerle mirası Şakir'e vermemeye çalışırlarsa da Şakir her seferinde Hacı'nın oyununu bozar.
SEÇ İZLE
Şaşkın Damat
Apti Kayserili bir iş adamının evinde bahçıvandır. İş adamı kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu ve yaşantılarından memnun olmadığı için kardeşinin karısı ile akrabalarını dışlamıştır. Yalnızca kardeşinin küçük kızı Serpil ile görüşür ve ona para yardımı yapar. Bu arada Apti Serpile aşıktır. Serpilin annesi ve akrabaları ise Serpilin zengin biriyle evlenmesini istemektedirler ama Serpil saf ve temiz Apti'yi tercih eder.
SEÇ İZLE
Şen Dul Şaban
Aynı fabrikada çalışan ve aynı apartmanda oturan Şaban ile Ali iyi arkadaştırlar. Şaban evli ve iki çocuklu Ali ise bekardır. Birgün Müdür ikisinin de işine son verir. Şaban ne kadar iş ararsa da bulamaz çare kalmayınca da karısının çalışmasına razı olur. Şimdi bütün ev işleri Şaban'a kalmıştır.
SEÇ İZLE
Tokatçı
Osman köydeki sevgilisi Emine ile başlık yüzünden evlenememektedir. Başlık parası için İstanbula giden Osman biriktirdiği bütün parasını dolandırıcılara kaptırır. Bu arada Hasan Ağa Osmanın babasını kandırarak bütün mallarını üzerine geçirir. İstanbulda askerlik arkadaşı Şevket ile karşılaşan Osman Şevket ile birlikte tokatçılık yapmaya başlar. Büyük para biriktiren Osman köye döndüğünde durumu öğrenir çok hınçlanan Osman intikam almaya yemin eder.
SEÇ İZLE
Sahte Kabadayı
İstanbul'un haracını yiyen mafya babası Rüştü adamı Muhtar tarafından öldürülür. Muhtar Rüştü'nün yerine geçer. Rüştü'nün avukatı İzmit'e giderek seyyar pişmaniye satmakta olan Rüştü'nün oğlu Kemal'i bulur, Kemal'i babasının yerine koyacaktır. Kemal sakar ve saf bir insandır. Avukat ile Hamdi Kemal'i kabadayı yapmaya çalışırlar. Kemal tesadüf ve komik olaylar sonucu kabadayı kisvesine bürünür.
SEÇ İZLE
Üç Kağıtçı
Rıfkı başlık parası biriktirmek için gittiği Almanya'dan döndüğünde büyük bir sürpriz ile karşılaşır. Yavuklusunun babası başlık parasına zam yapmış, ölen babasından kalan bütün malların üzerine de bakıcısı oturmuştur. Rıfat, parasız ortada kalmıştır. Köy kahvesinde yatıp kalkmaya başlar. Bu arada ayağındaki romatizmalar neticesinde ise yağmur yağıp yağmayacağını bilmektedir.
SEÇ İZLE
Ağlıyorum
İkizlerden Nazan Haldun ile evlenir. Nazan aynı zamanda Memduh ile sevgili olmuştur. Bir gün kaçmaya karar verirler. Nazan ve Gamze yolda kaza geçirirler, Nalan ölür, Gamze kurtulur. Haldun yıllarca Gamze'yi Nazan sanarak evliliklerini sürdürür. Memduh geri döner ve Gamze'nin hayatını altüst eder.
SEÇ İZLE
Ankara Ekspresi
İkinci Dünya savaşının olanca hızıyla devam ettiği günlerde Alman Hastanesinde doktor olarak çalışan Alman ajanı Hilda ile Türk gizli teşkilatının İstanbul şefi binbaşı Seyfi'nin yolları kesişir. İkisi de birbirlerine aşık olurlar. Hilda'yı sıkıştıran Alman gizli servisi Seyfî'yi öldürmesi için talimat verir ama Hilda bunu başaramaz çünkü Seyfi'yi sevmektedir.
SEÇ İZLE
Seninle Ölmek İstiyorum
Zengin ve ünlü iş adamı Rıza ile evli olan Selma mutsuz bir kadındır.Bu yüzden kendini alkole vermiştir.Bir gün mutsuz Selma ile mimar Nihat tanışırlar ve aralarında bir yakınlaşma başlar.Bu yakınlaşma daha sonra Selma'nın kocasına ihanet ederek mimar Nihat ile birlikte olmasına kadar gidecektir.
SEÇ İZLE
Sonbahar Rüzgarları
Birbirlerini deliler gibi seven Nalan ile askerliğini yedek subay olarak yapan Kemal askerlik bitiminde evleneceklerdir.Nihayet beklenen gün gelir ve Kemal terhis olur.Kemal'i karşılamaya giden Nalan bir arabanın altında kalarak felç olur.Bu vaziyetini Kemal'in görmemesi için de devamlı Kemal'den kaçar.Hayatındaki boşluk onu önce içkiye daha sonra uyuşturucuya ve morfine alıştırmış ve artık son kaçınılmazdır.
SEÇ İZLE
Zulüm
Tarık ile Kerim kardeştirler.Tarık ünlü bir bestekar,Kerim ise ünlü bir kabadayıdır.Tarık bestelerini söyleyen konservatuar öğrencisi Ayla ile tanışır ve birbirlerine deliler gibi aşık olurlar.Abisi Kerim'in işleri için gittiği İspanyada bir Trafik kazası geçiren ve kazada sol kolunu kaybeden Tarık Türkiye'ye dönmez.
SEÇ İZLE
Dert Bende
Süreyya ve Fatma kardeştirler ve amcaları tarafından büyütülmüşlerdir.Fatma'nın doğum gününde yüzbaşı Tarık ile tanışan Süreyya Tarık'a deliler gibi aşık olur.Bu arada Bülent'in serveti Fatma'nın gözünü kamaştırmış ve Fatma Bülent ile evlenmeye karar vermiştir.
SEÇ İZLE
Çılgınlar
Selma, Necdet, Murat ve Cemil dolandırıcılık yapmaktadırlar. Yeni bir vurgun yapacaklar ve Selma iş adamı Orhan'ı kendine aşık edecek ve parayı bulacaktır. Planları işler ve Orhan Selma'ya aşık olur ama Selma da Orhan'a aşık olmuştur. Onu kandırdığı için utanır ve yaptıklarını itiraf etmeye karar verir ama Orhan her şeyi öğrenmiştir.
SEÇ İZLE
Bir Kadın Bir Hayat
Feyzi Tuna'nın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Türkan Şoray ve Cihan Ünal yer alıyor.
SEÇ İZLE
Arım Balım Peteğim
Zeynep özel dedektif olan dedesi ile yaşamaktadır. Bir gün öldürülmek istenen işadamı Harun ile tanışır ve deliler gibi aşık olur oysa Haldun gününü gün eden havai ve çapkın bir tiptir. Harun ile birlikte olan Zeynep Harun'dan hamile kalmıştır oysa Harun bir sabah bir mektup bırakarak Avrupa'ya gitmiştir. Zeynep için tek çare vardır.
SEÇ İZLE
Arım Balım Peteğim
Zeynep özel dedektif olan dedesi ile yaşamaktadır. Bir gün öldürülmek istenen işadamı Harun ile tanışır ve deliler gibi aşık olur oysa Haldun gününü gün eden havai ve çapkın bir tiptir. Harun ile birlikte olan Zeynep Harun'dan hamile kalmıştır oysa Harun bir sabah bir mektup bırakarak Avrupa'ya gitmiştir. Zeynep için tek çare vardır.
SEÇ İZLE
Belalılar
Başrollerinde Cüneyt Arkın ve Erol Taş'ın yer aldığı filmin yönetmenliğini Melih Gülgen yapıyor.
SEÇ İZLE
İki Arkadaş
Ahmet ve Kemal isimli iki eski arkadaş bir cinayeti çözmek için birlikte mücadele etmeye başlarlar. Bu süreçte her iki arkadaş da kendi hayatlarını sorgulamaya başlar.
SEÇ İZLE
İstasyon
Gırgır Ali hayatı gırgıra alan, dürüst bir kabadayıdır. Bir gün para karşılığı zengin ve şımarık çok ünlü şarkıcı Yasemin'i kaçırır. İlk önceleri Yasemin Gırgır Ali ile ters düşse de zamanla bu kabadayının elinde adeta yontulup kendi insani taraflarını keşfeder.
SEÇ İZLE
Soysuzlar
Kardeşi Kemal'in soyduğu paralarla eve gelmesinden sonra evi basan polisler Muart'ı da yataklık suçundan hapse atarlar. Murat hapisteyken karısı ve kızını kaçıran adamlar onları öldürür. Bunu duyan Murat hapisten kaçarak karısı ile kızının intikamının peşine düşer, intikamlarını alır ve onların yanına gider.
SEÇ İZLE
Gülşah
Gülşah zengin ve ünlü bir iş adamının kızıdır. Annesizdir. Kendisine bakmaya gelen bütün dadıları sevmediği için çeşitli muziplikler yaparak kaçırır. Eve son gelen dadı Zeynep ise Gülşah'ın gönlüne girmeyi başarır. Şimdi Gülşah'ın tek emeli babasının çok sevdiği dadısı Zeynep ile evlenmesidir.
SEÇ İZLE
Şellale
Kasabada yaşayan insanların inanışına göre rüyalar sadece akan suya anlatılır. Bu yüzden insanlar Harbiye Şelalesi’ne gidip rüyalarını orda anlatırlar. Fakat bir gün şelalenin ağzını genişletmeye kalkan bir inşaat ekibi, şelale suyunun önemli bir kısmının azalmasına sebep olur...
SEÇ İZLE
Almanya Acı Vatan
Almanya'dan izinli gelen Güldane, amacı bir formalite evliliği yaparak Almanya'ya yerleşmek olan Mahmut'un teklifini kabul eder ve evlenirler. Almanya'ya gittiklerinde Güldane Mahmut'u terk eder. Alman polisi Mahmut'u yakalayarak Güldane'ye teslim eder ve Güldane de Mahmut ile yakınlaşır ve karı koca olurlar. Ama Güldane bir süre sonra kendini bir makine haline getiren otomasyon düzenine karşı çıkarak isyan eder.
SEÇ İZLE
Bir Araya Gelemeyiz
Orhan kardeşinin hayatını mahvedenleri öldürdüğü için hapse düşmüştür. Hapiste iken çocukluk aşkı Füsun’a bestelerini gönderir. Füsun’un besteleri kimin gönderdiğinden haberi yoktur. Aftan yararlanıp hapisten çıkan Orhan, Samsun’da baba mesleği olan tekne imalatıyla uğraşırken iş dolayısıyla İstanbul’a, Füsun’un bulunduğu semte gider.
SEÇ İZLE
Derman
Doğu Anadolu'nun bir köyüne tayini çıkan ebe Mürüvvet görev yerine giderken hava şartları yüzünden başka bir köye sığınır. O köyde kalan Mürüvvet bir süre sonra dağa çıkmış eşkıya Şehmuz ile tanışır ve Şehmuz ile aralarında insani bir ilişki başlar.
SEÇ İZLE
Evlidir Ne Yapsa Yeridir
Kerem ile Aslı, Ferhat ile Şirin ve Leyla ile Mecnun aynı apartmanda yaşayan evli çiftlerdir. Hepsi de evliliklerinde benzer sorunlar yaşamaktadır.
SEÇ İZLE
Gülşah Küçük Anne
İşlemediği bir suçtan dolayı babası haksız yere hapse atılmıştır. Artık bütün evin yükü ve küçük kardeşinin sorumluluğu Gülşah'ın omuzlarındadır. Gülşah ailesine bakabilmek için sokaklarda balon satarak evin geçimini sağlamaktadır.
SEÇ İZLE
Herhangi Bir Kadın
Fabrikatör Murat ailesinden ayrı yaşayan milyarder sanayicinin kızı Yıldız'a aşık olur. Diğer yandan hamallık yaparak hayatını kazanan Cemal de Yıldız'ı sevmektedir. Yıldız ise Cemal'i bir dost bir arkadaş gibi görmektedir. Büyük bir mutsuzluğa düşen Cemal, Murat ile evlenme hazırlığı yapan Yıldız'ı kaçırır. Peşlerine düşen Murat onları ormanda kıstırır. İki erkek birbirlerine girerler ama Yıldız Murat'ı seçer.
SEÇ İZLE
Hiçbir Gece
Aralarındaki yaş farkı nedeniyle birlikteliklerini çıkmaza sokan, orta yaşlı bir sinema oyuncusu kadın ile yirmi yaşlarındaki genç bir delikanlının tutkulu sevda öyküsü.
SEÇ İZLE
Yavrularım
Almanya'dan kesin dönüş yapan Seher ve Cemal Kara çifti üçü kız, iki erkek çocuklarıyla mutlu bir hayat sürdürmektedirler. Seher hamiledir ve bir kız çocuğu dünyaya getirir. Seher bebeğini emzirirken duyduğu acı üzerine hastaneye gider ve göğüs kanseri olduğunu öğrenir. Bir göğüsü alınırsa da kurtuluş şansı yoktur çünkü hastalık bütün göğüs kafesini sarmıştır.
SEÇ İZLE
Size Uygun TV+ Hangisi?
Yeşilçam'ın unutulmaz filmleri ve yıldızları TV Plus'ta! Paketiniz kapsamındaki “Seç İzle” film ve dizileri evinizin konforunda, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
TV Keyfini Cep, Tablet ve Web’de Yaşayın!
150’den fazla canlı TV kanalı, en yeni filmler, sevdiğiniz diziler, belgeseller, Premier Lig, NBA ve çok daha fazlası Full TV+ paketi ile sizinle. Üstelik 10GB TV+’a özel interneti içinde!

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, canlı yayını 24 saate kadar geri alabilir veya istediğin programları kaydedebilirsiniz. TV+’ın dopdolu içerik dünyası sizi bekliyor.
9,90 * TL / AY
ABONE OL
* 12 Ay kalma sözünüze
Evde TV+ ile TV Keyfini Dolu Dolu Yaşayın!
150’den fazla canlı TV kanalı, en heyecanlı spor mücadeleleri, en güzel belgeseller,gişe rekortmeni filmler, çocukların en sevdiği kahramanlar ve çok daha fazlası evinizin konforunda sizinle.Paketiniz kapsamındaki “Seç İzle” film ve dizileri evinizin konforunda, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

İsterseniz canlı yayını geri alabilir, isterseniz kaydedebilirsiniz. Güncel ve popüler "Kirala-İzle" filmler arasından dilediğinizi kiralayabilirsiniz. Üstelik izledikleriniz fiber internet kotanızdan düşmez.
24,90 * TL / AY
HEMEN BAŞVUR
* 24 Ay kalma sözünüze.
TV+’la televizyon keyfi sen neredeysen orada yaşanıyor.
İster durdur, ister geri al. Dilediğin gibi izle.