Yıldızlararası İzle türkçe izle hd izle Yıldızlararası İzle türkçe izle hd izle

Yıldızlararası

Sınırları zorlayan bilim-kurgu filmleri TV+'ta

Abone Ol

2014 ABD yapımı olan Yıldızlararası (Interstellar) son yılların en çok beğenilen filmleri arasında yer alıyor. Tüm dünya genelinde büyük bir ilgiyle karşılanan Yıldızlararası filmi, Türkiye’deki sinemaseverler tarafından da oldukça beğenilen bir film oldu. Bilim kurgu türünde olan Yıldızlararası filmini izlemek isteyenler, son yılların en iyi yapımlarından bir tanesi olan bu filmi TV+’ta bulabilirler. 4K Ultra HD kalitesinde sunulan Yıldızlararası filmini Türkçe altyazılı, İngilizce altyazılı ve Türkçe dublaj seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

TV+’ta izleyebileceğiniz filmler arasında yer alan Yıldızlararası (Interstellar) filmi hakkındaki detaylara bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Interstellar hakkında sıklıkla sorulan soruların yanıtları ile Yıldızlararası filminin konusu, yönetmeni, oyuncuları hakkında merak ettiklerinizi bu yazıda bulabilirsiniz.


Yıldızlararası Konusu

Yıldızlararası (Interstellar) adlı film, türü itibarıyla bilim-kurgu filmidir. Film yakın gelecekte geçmektedir. Yaşanılan zaman diliminde insanlık iklim değişikliğiyle meydana gelen kuraklık sebebiyle tehlike altındadır. Eski bir NASA pilotu olan ve teknik becerisi oldukça yüksek olan Cooper, geçimini mısır tarlalarında çiftçilik yaparak sağlamaktadır. Cooper’ın amacı iki çocuğuna güzel ve güvenli bir hayat sunmaktır. Cooper’ın çocuklarından olan Murph oldukça yaratıcı bir zekaya sahiptir. Murph, odasında bir hayaletin onunla iletişime geçtiğini iddia eder. Daha sonra Murph’in hayaletinin kodlar aracılığıyla bir haber gönderdiği anlaşılır. Yıldızlararası filminin konusu tam da bu noktada netleşmeye başlar. Bu olay sonrasında Cooper olayı NASA’da çalışan Profesör John Brand’e anlatır. Profesör Brand, uzaylıların Satürn gezegeni civarında solucan deliği açtığını anlar. Devasa bir kara delik olan Gargantua’nın yörüngesinde 3 tane insanlık için yaşanabilir gezegen olduğu fark edilir. Gezegenlerin adları Miller, Edmund ve Mann’dır. Bu durum iklim değişikliğiyle tehlikeye giren insanlık için umuttur. Nitekim solucan deliği içerisinden geçerek daha yaşanabilir bir gezegene yerleşme umudu yeşerir. Acaba gerçekten bu gezegenlerin herhangi birinde insanlık için bir yaşam alanı var mıdır?


İnsanlık için çıkan bu fırsatı değerlendirmek için bir kaşif grubu kurulur. Bilim üzerine yaptığı kariyerini özleyen Cooper, hiç beklemediği bir teklif alır ve insanlığı kurtarabilecek kaşif grubuna dahil olması teklif edilir. Cooper için oldukça zor bir karar olan bu teklif insanlık için oldukça önemlidir. Cooper her ne kadar bir yandan eşini ve çocuklarını düşünse de kaşif grubuna katılma teklifini kabul eder. İnsanlık için yeni bir yolculuğa çıkacak kaşif grubunun üyeleri netleşmiş olur. Bu kaşif grubu, solucan deliğinden geçip boyut değiştirerek insanlık tarafından daha önce uzayda ulaşılmamış noktalara gitmek ve insanlığı kurtarmak için hazırlıklara başlar. Ancak çok hızlı ve dikkatli olmalılardır. Nitekim solucan deliğinde geçirilen 1 saat, dünyada 7 yıla tekabül etmektedir. Cooper, ailesi ile vedalaştıktan sonra kaşif grubu ile birlikte amansız bir keşif yolculuğuna başlar.


Yıldızlararası Oyuncuları

‘’Interstellar filminin konusu nedir?’’ sorusunu yanıtlamamızın ardından Interstellar filminin oyuncuları hakkında da bilgi verebiliriz. Yıldızlararası filminin başrollerinde Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain ve Michael Caine oynamaktadır. Yıldız oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Yıldızlararası filminde Cooper karakterini Matthew McConaughey canlandırmaktadır. Başrol oyuncuları ile birlikte Yıldızlararası oyuncuları arasında ön plana çıkan aktör ve aktrisler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

●     Matthew McConaughey

●     Anne Hathaway

●     Jessica Chastain

●     Michael Caine

●     John Lithgow

●     Casey Affleck

●     Mackenzie Foy

●     Wes Bentley

 


Yıldızlararası Hakkında Sıklıkla Sorulan Sorular

Yıldızlararası filmi ile ilgili en çok sorulan sorular ve yanıtları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 

1. Yıldızlararası Ne Zaman Vizyona Girdi?

Yıldızlararası (Interstellar) 7 Kasım 2014 tarihinde vizyona girmiştir.


2. Yıldızlararası Yapımcısı Kimdir?

Interstellar filminin yapımcılığını Emma Thomas, Christopher Nolan ve Lynda Obst üstlenmiştir.


3. Yıldızlararası Filminin Yönetmeni Kimdir?

Yıldızlararası filminin yönetmeni Christopher Nolan’dır.


4. Yıldızlararası Filminin Türü Nedir?

Interstellar filminin türü bilim kurgudur.


5. Interstellar Nasıl Okunur?

Interstellar, Türkçe’de ‘’ˌin(t)ərˈstelər’’ olarak telaffuz edilmektedir.


6. Yıldızlararası Filmi Nerede Çekildi?

Yıldızlararası filminin büyük bir kısmı Kanada’nın Alberta eyaletinde çekilmiştir. Film çekimlerinin yapıldığı diğer noktalar arasında ise İzlanda ve Kaliforniya yer almaktadır.


Yıldızlararası izlemek isteyenler, son yılların en çok beğenilen bilim kurgu filmleri arasında yer alan bu yapımı TV+’ta bulabilirler. Türkçe altyazı, Türkçe dublaj ve İngilizce altyazı seçenekleriyle izleyebileceğiniz Yıldızlararası filmini izlemek için TV+ abonelik paketlerinden bir tanesini satın almanız yeterli! Hem Interstellar izlemek hem de diğer onlarca farklı yapımı izlemek için TV+ abonelik paketlerini incelemeye başlayabilir ve size uygun paketlerden bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Yıldızlararası İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.