Yerli ve Yabancı Filmler türkçe izle hd izle Yerli ve Yabancı Filmler türkçe izle hd izle

Yerli ve Yabancı Filmler

Yerli ve Yabancı Filmler TV+'ta

Abone Ol
Sinema; insanların kendisini anlatabildiği ve hikayelerinde kendi hayatlarından parçalar bulabildiği, varlığı yıllardır süregelen bir sanat dalıdır. Yıllar geçtikçe farklı dönemler içerisinde farklı türlere ayrılan sinema filmleri, günümüzde teknolojinin de yardımıyla onlarca farklı film türünü bünyesinde barındırmaktadır. Her yıl korku filmlerinden, komedi filmlerine; animasyon filmlerinden, aksiyon filmlerine ve bilim kurgu filmlerinden, macera filmlerine kadar yerli ve yabancı yüzlerce film vizyona giriyor. Tüm yerli ve yabancı filmleri izlemek imkansız olsa da, izlemek isteyebileceğiniz tüm filmler teknoloji sayesinde bir tık uzağınızda yer alıyor. Bu noktadan hareketle TV+ farklı zevklere ve ilgi alanlarına hitap eden yüzlerce çeşit filmi tek bir platform altında evinize taşıyor. Hem yabancı hem de yerli filmler bulabileceğiniz TV+’ta geçmişten günümüze kadar çekilen yüzlerce film çeşidini bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarla sinema keyfini evde yaşayabileceğiniz TV+ platformunda korku filmleri, komedi filmleri, fantastik filmler, romantik filmler, gerilim filmleri, salgın filmleri gibi farklı temalara sahip en iyi filmleri izleyebilirsiniz.

TV+ Filmleri
 
 
Her yapılan film, içerisinden çıktığı ülkedeki insanların yaşam tarzlarını, korkularını, espri anlayışlarını ve hayata bakışlarını yansıtır. Nitekim sinema filmleri sayesinde hiç görmediğiniz ülkeleri gezebilir; hiç etkileşim kurmadığınız insanları tanıyabilirsiniz. Bu yüzden film izlemenin en çekici yanlarından bir tanesi de insanlardaki öğrenme isteği ve ihtiyacını tatmin edebilmesidir. Kimi zaman da yorucu bir hafta ya da günün ardından kafa dağıtma ve farklı dünyalara yolculuk etme amacıyla film izlemek tercih edilebiliyor. Tam da bu gibi zamanlarda online film izleme imkanı sunan TV+, hem eski hemde yeni filmleri evinize taşıyor. Peki TV+ dünyasında ne tür filmler sizleri bekliyor? Bu sorunun yanıtını hem TV+ servisini inceleyerek hem de bu yazıya göz atarak bulabilirsiniz.
 
 Korku Filmleri
 
Korku filmleri, kimileri için tercih sebebi olmasa da kimileri için bir tutku haline gelmiştir. Heyecanın dorukta olduğu korku filmlerinde, genel olarak insanların hayal gücünün ürünleri olan canavar, zombi ve vampir gibi unsurlara yer verilir. Korku filmlerinin bir diğer vazgeçilmez unsuru ise hem hayal gücünden yola çıkılarak oluşturulan hem de gerçek hayattan esinlenen katiller ve hayat öyküleridir. Korku filmi izlemek isteyenler TV Plus dünyasında hem yerli hem de yabancı yapım en iyi korku filmlerini bulabilirler.
 
Komedi Filmleri
 
En çok tercih edilen film türlerinden bir diğeri de komedi filmleridir. Günlük hayatın sorunlarından biraz uzaklaşma, kafa dağıtma ve eğlenme gibi farklı amaçlarla izlenebilen komedi filmleri, yalnızca Türkiye’de değil; tüm dünya genelinde en çok tercih edilen film türleri arasında yer alıyor. Mizah ve mübalağanın sıkça yer aldığı bu kategoride “Ölümlü Dünya” gibi Türk komedi filmlerini, yabancı komedi filmlerini, romantik komedi filmlerini ve daha fazlasını TV+’ta bulabilirsiniz.

Animasyon Filmleri
 
Animasyon filmleri, özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte sinemalarda ağırlık kazanan ve giderek daha fazla kişinin yakından takip ettiği bir film kategorisi haline gelmiştir. Özel yazılımlar ve 3 boyutlu vektörel çizgiler kullanılarak elde edilen hareketli görüntülerden meydana gelen başarılı animasyon filmlerinin sayısı giderek artmaktadır. Türkiye’de de binlerce seveni olan animasyon filmi tutkunları için TV+’ta Lego Filmi’nden, Karlar Ülkesi’ne; Küçük Prens’ten, Pinokya’ya kadar ailecek izleyebileceğiniz onlarca seçenek sunulmaktadır.
 
 Aksiyon Filmleri
 
Güçlü hikaye kurgularıyla birçok kişinin tutkunu olduğu aksiyon filmleri, heyecanın sürekli dorukta olduğu film türleri arasında yer almaktadır. Genellikle bir ya da birden fazla kahramanın yer aldığı aksiyon filmlerinde, olaylar çoğunlukla bu kahramanlar etrafında şekillenir. Gerilim filmleri ve macera filmleri ile de bağlantılı olan aksiyon filmlerinde daha gerçekçi görüntüler elde edilmek için sıklıkla teknolojiye başvurulur. Özellikle yabancı aksiyon filmleri ile ön plana çıkan bu kategoride sevebileceğiniz “Spider Man Eve Dönüyor” gibi onlarca film çeşidini TV+’ta bulabilirsiniz.

Bilim Kurgu Filmleri

Sinema izlemeyi sevenlerin en çok tercih ettiği film türlerinden bir diğeri ise bilim kurgu filmleridir. Bilim kurgu filmlerinde de genel olarak aksiyon filmlerinde olduğu gibi yabancı yapımlar ön plana çıkıyor. Uzay mekikleri, robotlar, yabancı gezegenler, zaman yolculuğu gibi fütüristik temalara sahip olan bilim kurgu filmleri, özellikle teknolojiye meraklı olanlar tarafından tercih edilebiliyor. 1900’lü yılların başından beri sinema dünyasında varlık gösteren bilim kurgu filmleri arasında Yıldızlararası, Blade Runner, Ölümcül Deney, 2012, X-Men gibi farklı dönemlerde çekilen en iyi bilim kurgu filmlerini TV+’ta bulabilirsiniz.

Aşk Filmleri
 
Romantik filmler olarak da bilinen aşk filmleri, Türkiye’deki sinemaseverler arasında en çok tercih edilen film türleri arasında yer alıyor. Bu film kategorisinde hem yerli hem de yabancı onlarca yapım ön plana çıkıyor. Herkesin kendi hayatından parçalar bulabileceği, hikayenin içerisine kendisini dahil edebileceği aşk filmlerinde özellikle tutku ve dram gibi temalar işleniyor. TV+’ta bu kategoriden en yeni filmleri ve artık bir klasik haline gelmiş aşk filmlerini bulabilirsiniz.
 
 TV Plus’ta Bulabileceğiniz Diğer Filmler

İzlenmesi gereken filmler arasından yüzlercesini bulabileceğiniz TV Plus’ta sunulan film türleri yalnızca bunlardan ibaret değil. Online film izlemek isteyenlerin bu platformda bulabileceği diğer türler arasında savaş filmleri, zombi filmleri, süper kahraman filmleri gibi farklı temalara sahip unutulmaz filmler yer alıyor. Bunların yanı sıra TV+’ta “Joker” gibi festival filmlerini ve Oscar ödüllü filmleri de bulabilirsiniz.
 
En güzel filmleri, en çok izlenen filmleri ve artık klasik haline gelmiş filmleri bulabileceğiniz TV+ deneyimini yaşamak için hemen üye olabilir; sinema keyfini evinizde doyasıya yaşayabilirsiniz.
 
 

Yerli ve Yabancı Filmler
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.