Müze Film İzle

Müze

Müze (Museo), Juan ve Benjamin 30 yaşlarına gelmiştir fakat yıllardır devam ettikleri veterinerlik okulunu bitirememişlerdir. Kendi hayatlarını kuramayan bu ikili aynı zamanda ailelerine bağımlı bir şekilde yaşamaya devam etmedirler.


Bir Noel akşamı artık hayatlarında bir değişiklik yapmaya karar verirler ve tek başlarına bir şeyler yapmak için plan yaparlar. İkilinin aklına ilk gelen ise Mexico City'nin ünlü Antropoloji Müzesi'ni soymak gelir.


İkili müzedeki bir çok eseri gözüne kestirirken özellikle de Kral Pakal’ın cenaze maskesini çalmayı amaçlar. Aileleri Noel’i kutladığı sırada planları kusursuz olarak işler ve değerli eserler ile kaçmayı başarırlar. Oyuncu kadrosunda Gael García Bernal'in yer aldığı bu başarılı film TV+'ta.


Engelleri Aşan Filmler

Müze filmi Engelleri Aşan Filmler kategorisinde.


Görme ve işitme engelli izleyicilerin de platformdan eşit şekilde faydalanması için çalışan TV+, filmlere ayrıntılı altyazı, işaret dili ve sesli betimleme seçenekleri ekleyerek kullanıcılarına sunuyor. Engelli bireyler için uygun hale getirilen filmler, TV+ ekranlarında ‘Engelleri Aşan Filmler’ kategorisinin yanı sıra 555. kanalda ve Plus salonlarda ve yer alıyor. 


‘Engelleri Aşan Filmler’ kategorisine 11 Şubat’tan itibaren 10 hafta boyunca her perşembe yeni bir film eklenecek. Her hafta engelli seyircilerle buluşacak filmler arasında ödüllü yapımlar da yer alacak. 


Keyifli seyirler...

NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.