Korona Günlerinde Aşk

Korona Günlerinde Aşk

Evde olunan şu dönemlerde aşk tazelemek ya da imrenilesi aşklar görmek mi istiyorsunuz? Sizi hayran bıraktıracak aşk filmleri TV+'ta!

LA LA LAND: Oyunculuğa hevesli genç bir kız ile caz piyanisti genç bir adamın yolları kesişirse ortaya nasıl bir aşk çıkar?

FROM THE LAND OF THE MOON: İki erkek arasında kalan bir kadının uyarlama hikayesini konu alan filmin başrolünde Fransız oyuncu Marion Cotillard bulunuyor.

AŞK BU MU?: Gencecik Umut ve Gülüm'ün aşkları izleyicinin bir yandan kalplerini ısıtırken bir yandan da gözlerini dolduracak.

DÖNERSE SENİNDİR: Sevdiğin kadını kazanmak için neler yapabilirsin? İşte Mehmet de Selin için bu meşakkatli ve komik yoldan yürüyecektir.

THE CURIOUS CASE OF BENJAMIN BUTTON: Hayatını tersten yaşamanın ne demek olduğunu biliyor musunuz? Benjamin Button bunu biliyor. Bebekliğinden ölüm anına kadar zamanı ters yaşayan bu adamın hayatı bir aşkla da sınanacaktır.

HAVADA AŞK VAR (LOVE IS IN THE AIR): Eski sevgilinizi yeniden kendinize aşık etmek için sadece 6 saatiniz var, neler yaparsınız? Antoine ve Julie'nin hikayesi de böyle. Romantik sahnelerin yanında sarsıcı sahneler sizi çok etkileyecek.

SONSUZ AŞK: Beklenmedik şekilde birbirlerinin hayatlarına dokunan Can ve Zeynep'in dokunaklı aşk hikayesi gözünüzden yaş getirecek.

MON ROI (PRENSİM): Tutkuyla başlayan bir ilişki sonra neden çekilmez bir cehenneme dönsün ki? Tony ile Georgio'nun aşkı da tam böyle. Uçlarda yaşanan ama sonra işlerin değiştiği bu ilişki kafanızda soru işaretleri oluşturacak.

AMELIE: Genç ve güzel Amelie, başkalarının hayatına kendini adamışken, kendisini aşkın kuyusuna atmaya ne kadar hazırdır?

HITCH: Kendine güveni olmayan erkeklere aşk doktorluğu yapan Hitch, Sara ile karşılaşınca işler değişir. Romantizmin ve eğlencenin bir arada olduğu bu filmin tadına doyamayacaksınız.

THE ARTIST: Sessiz filmlere bir saygı duruşunda bulunan film, gözden düşen bir aktör ile yanında bulunan gözü yükseklerde bir oyuncu adayı Peppy Miller'ın hikayesini konu alıyor.

BENİ UNUTMA: Sevgililerin ayrılan iki kişi: Olcay ve Sinan. Yolları bir anda kesişir ve aşka dönüşür. Ama Olcay'ın bazı davranışları bu ilişkiye gölge düşürecektir.


NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.