Kelebeğin Rüyası İzle 2013 - Full HD İzle | TV+ türkçe izle hd izle Kelebeğin Rüyası İzle 2013 - Full HD İzle | TV+ türkçe izle hd izle

Kelebeğin Rüyası

Kelebeğin Rüyası filmi TV+'ta sizi bekliyor. Kelebeğin Rüyası filmini izlemek, oyuncularını ve konusunu öğrenmek için tıklayın!

Abone Ol

KELEBEĞİN RÜYASI


Ulusal ve uluslararası birçok ödülle layık bulunan Kelebeğin Rüyası filmini izlemek için sinemaseverler TV+’ta bir araya geliyor. Türkiye ve dünya yapımı en iyi filmlerin tek adreste toplandığı TV+’ın kolaylıklarla dolu dünyasında ‘Kelebeğin Rüyası izle’ butonuna basarak doyumsuz sinema keyfinizi bir an önce başlatın.


Kelebeğin Rüyası İzlemek İsteyenler TV+’ta Buluşuyor!


86. Akademi Ödülleri'nde Türkiye'nin yabancı dilde en iyi film dalında Oscar aday adayı olarak seçilen Kelebeğin Rüyası filmini izlemek için TV+’ta buluşuyoruz. Kelebeğin Rüyası Türkçe ve İngilizce altyazı seçenekleriyle film tutkunlarına unutulmaz sinema ziyafeti yaşatan TV+ dünyasında tek tuşla beyaz perdenin en iyi yapımları karşınıza geliyor.


Bunlardan biri olan Kelebeğin Rüyası full izle film avantajıyla sinema tutkunlarına TV+’ta doyasıya bir sinema şöleni sunuyor. Kelebeğin Rüyası konusu ve Kelebeğin Rüyası oyuncuları ile çok konuşulan film Kelebeğin Rüyası full izle avantajıyla TV+ dünyasında size özel bir deneyim sağlıyor. 


2013 yılında beyaz perdede sinemaseverlerle buluşan Kelebeğin Rüyası filmi, toplam 1 saat 51 dakika sürüyor. Türkiye’nin yabancı filmler kategorisinden Oscar Ödülleri adayı da olan  Dram türündeki Kelebeğin Rüyası filmi full izle seçeneğiyle TV+ seyircilerini ekranları başına topluyor. 


Türkiye ve dünya yapımı sinema filmlerinin en iyilerinin tek bir adreste bulunduğu TV+’ta kolaylıkla izleyebileceğiniz Kelebeğin Rüyası filmi, pek çok sinema eleştirmenleri tarafından değerlendirilirken Türkiye izleyicisi tarafından olumlu not aldı. Yönetmen koltuğunda yer alan Yılmaz Erdoğan’ın senaristliğini ve başrol oyunculuklarından birini de üstlendiği Kelebeğin Rüyası filmi için kalabalık bir kamera arkası ekibi çalıştı.


Kelebeğin Rüyası Konusu

Ortak noktası yaşları, yaşam koşulları, umutları ve yeteneklerinin yanı sıra Zonguldak'ta yaşamaları da olan genç şairler Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu, Kelebeğin Rüyası konusuna ilham olan gerçek karakterlerdir. 1940’lı yıllarda henüz yeni yeni modernleşmeye başlayan Zonguldak’ta Onur ve Uslu, bir yandan memuriyet hayatlarını sürdürürken, bir yandan da sanatla ve edebiyatla uğraşmaktadır. Bu maden kentinde şiirle iç içe yaşayan iki genç şair, Cumhuriyet’in yeniliklerine ayak uydururken Avrupa'da kendini gösteren II.Dünya Savaşı da yaşanmaktadır. 


Tam da böyle günlerde Zonguldak Belediye Başkanı'nın kızı Suzan'ın kente gelişiyle Rüştü ve Muzaffer'in şiire olan inancı daha da artar ve bir yarışa dönüşür. Henüz lise öğrencisi olan Suzan, çevresindeki olumsuz yaklaşımlara rağmen bu iki eğlenceli ve şiir tutkunu gençle yakın arkadaş olur. Ancak 1940'lı yılların pandemisi olan verem, iki genç insanı da pençesine alır. Sağlıkları kadar dönemin belirsizliği nedeniyle gelecekleri de git gide tehdit altına giren şairler Rüştü ve Muzaffer'in en büyük destekçisi ise bir başka büyük şair olan Behçet Necatigil’dir. 


Kelebeğin Rüyası Oyuncuları

Gerçek karakterlerden ilham alınan dram ve tarih türündeki Kelebeğin Rüyası filmi etkileyici sahneleri ve akıllarda yer bırakan replikleri kadar usta oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Sinema tutkunlarının TV+’ta rahatça izleyebileceği filmlerden biri olan Kelebeğin Rüyası oyuncuları şu isimlerden oluşuyor:  


  • Kıvanç Tatlıtuğ ( Muzaffer Tayyip Uslu)
  • Mert Fırat (Rüştü Onur)
  • Yılmaz Erdoğan (Behçet Necatigil)
  • Belçim Bilgin (Suzan)
  • Farah Zeynep Abdullah
  • Taner Birsel
  • Ahmet Mümtaz Taylan


Kelebeğin Rüyası filmini full izlemek isteyen sinemaseverler TV+’ın avantajlı dünyasında buluşuyor. Kelebeğin Rüyası filmi izle seçenekleriyle avantajlı olduğu kadar keyifli bir film izleme fırsatı sunan TV+’a abone olmak ve tüm diğer detaylara ulaşmak için abone ol sayfasına hemen göz atın.

Kelebeğin Rüyası İzle 2013 - Full HD İzle | TV+
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.