Karayip Korsanları 5 izle türkçe izle hd izle Karayip Korsanları 5 izle türkçe izle hd izle

Karayip Korsanları 5

Karayip Korsanları 5 - Salazar'ın İntikamı

Abone Ol

Sıra dışı maceraları ile izleyicileri heyecandan heyecana sürükleyen Kaptan Jack Sparrow’un başından geçen ilginç ve fantastik öykülerin yer aldığı Karayip Korsanları serisi tüm dünyada beğeni kazanan aksiyon filmleri arasında yer alır. İlk filmi 2003 yılında vizyona giren seri; hem macera hem de komedinin bir arada sunulduğu, görselliği ile ön plana çıkan efsane filmlerden oluşur. İzleme sırasına göre Siyah İnci'nin Laneti, Ölü Adamın Sandığı, Dünyanın Sonu ve Gizemli Denizlerde filmlerinin yer aldığı serinin sonuncusu Karayip Korsanları Salazar'ın İntikamı, 2017 yılında çekilmiştir. TV+ üzerinden Karayip Korsanları 5 altyazılı izle ve Türkçe dublaj izle ve orijinal dilde izle seçenekleriyle filmi izleyebilir, kesintisiz film izlemenin keyfini tam anlamıyla çıkarabilirsiniz. Karayip Korsanları 5 izlemek ve farklı yüzlerce içeriğe erişmek için TV+ abonesi olmanız yeterli!

 

Karayip Korsanları 5 İzlemek İsteyenler TV+'ta Buluşuyor


Karayip Korsanlari 5’te Korkunç Kaptan Salazar'ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar iş başında! Serinin bu son filmi diğer dört film ile bağlantılı dursa da seriden bağımsız unsurlar taşır. Kendi ayaklarının üstünde duran ve eğlenceli motiflerle süslenen Salazar’ın İntikamı, usta ellerden çıktığı belli olan senaryosu ile eski usul korsan filmlerini anımsatır. Daha önce Salazar’ı ve zombi tayfasını Şeytan Üçgeni’ne hapseden Jack Sparrow, tam rahata kavuştuğunu düşünürken Salazar’ın intikam için geri dönüşüyle sarsılır. Salazar, Şeytan Üçgeni’nden kaçar ve yanındaki ölümcül hayalet korsanlarıyla birlikte Sparrow’un peşine düşer. Özgürlüklerini elde etmek için denizdeki tüm korsanları öldüren Salazar ve tayfasının tek isteği Jack Sparrow’dan intikam almaktır. Olağanüstü görsel efektleriyle izleyicileri ekrana kilitlemeyi başaran Karayip Korsanları 5 izlemek yalnızca bir tık uzağınızda!

 

Karayip Korsanları 5 Konusu


Karayip Korsanları 5 konusu, Salazar’ın gazabından kaçan Kaptan Jack Sparrow’un başına gelen komik ve gerilim dolu maceralar üzerine kurulu. Karayipler’de tayfası ile soyguna girişen çılgın kaptan, bu soygunda başarısız olur ve tayfası ona olan güvenini kaybederek Sparrow’u terk eder. Bunalıma giren Sparrow, elindeki pusulayı bir şişe roma satar ve pusulaya ihanet ederek felaketler zincirinin ilk halkasını koparır. Bu ihanet Salazar’ın kurtuluşu olur. Salazar, Şeytan Üçgeni’nden tayfası ile birlikte kaçar ve denizdeki tüm korsanları öldürür. Hayatta kalmayı başaran tek korsan olan Sparrow, onu Salazar ve zombi tayfasından koruyacak Poseidon’un Asası’nı aramaya başlar. Ancak bu asaya sahip olmak hiç kolay değildir. Will Turner’ın oğlu Henry ve güzel olduğu kadar zekâsı ile de dikkat çeken gök bilimci Karina, Sparrow ve onun külüstür gemisi Jack Dying Gull ile birlikte asayı bulmak ve Salazar’a karşı koymak için tehlikelerle dolu bir maceraya atılırlar.

 

Karayip Korsanları 5 Oyuncuları


Karayip Korsanları serisinin son filminde yönetmenliği Espen Sandberg ve Joachim Rønning ikilisi üstlenmiş. Filmin senaryosu ise Jeff Nathanson tarafından yazılmış. Oyunculuğu ile beğeni kazanan Johnny Depp serinin diğer filmlerinde olduğu gibi çılgın ve bir o kadar da talihsiz Jack Sparrow rolünde yine harikalar yaratır. Diğer Karayip Korsanları 5 oyuncuları arasında Javier Bardem, Brenton Thwaites, Kaya Scodelario, Kevin R. McNally, Golshifteh Farahani, Stephen Graham, David Wenham ve Geoffrey Rush yer alır. Filmin yakışıklı kahramanı Henry Turner’ı Brenton Thwaites, lanet yüzünden denizin dibinde yaşamak zorunda kalan babası Will ise Orlando Bloom tarafından canlandırılır. Kaya Scodelario babasının bilimsel teorilerini kanıtlamaya çalışan bilim kadını Carina Smyth rolünde başarılıdır. Ünlü oyuncu Geoffrey Rush Kaptan Barbossa’yı canlandırırken zalim Salazar rolünde Javier Bardem yer alır.


Karayip Korsanları 5 full izle seçeneği ile TV+’ta. 150’yi aşkın yerli ve yabancı kanalıyla beğeni kazanan TV+ üzerinden Karayip Korsanları 5 Türkçe dublaj izle, altyazılı izle ve orijinal dilde izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Karayip Korsanları 5 izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, sizin için uygun paketi seçerek TV+ dünyasına adım atabilirsiniz. TV+’ta serinin diğer filmleri arasında yer alan Karayip Korsanları 1, Karayip Korsanları 2, Karayip Korsanları 3 ve Karayip Korsanları 4 filmlerini de bulabilirsiniz.
Karayip Korsanları 5 izle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.