Karayip Korsanları 3 izle türkçe izle hd izle Karayip Korsanları 3 izle türkçe izle hd izle

Karayip Korsanları 3

Karayip Korsanları 3 - Dünyanın Sonu

Abone Ol

Hollywood'un en çok gelir getiren serilerinden biri olan Karayip Korsanları, çılgın kaptan Jack Sparrow’un maceralarına ev sahipliği yapıyor. Serinin üçüncü filmi 2007 yapımı Karayip Korsanları Dünyanın Sonu, korsanların dünyadaki zamanlarının sona erdiği günleri ele alıyor. Fantastik özellikleri ve muhteşem görselliği ile serinin ilk iki filmi gibi gişeleri sallayan Karayip Korsanları 3 filmini izlemek için TV+ üyesi olmanız yeterli! Karayip Korsanları Dünyanın Sonu izleme seçenekleri arasında Türkçe altyazılı, Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleri yer alıyor. Dilediğiniz seçeneği seçerek sevdiklerinizle birlikte Karayip Korsanları 3 izleyebilir, keyifli bir film deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Karayip Korsanları 3 İzlemek İsteyenler TV+'ta Buluşuyor


Britanya İmparatorluğu’nun korsanların kökünü kazıdığı gerçek tarihe atıfta bulunan Karayip Korsanları 3 filmi, tabii ki gerçekte olanın aksine korsanların yok olmalarına izin vermiyor. Filmin kahramanları bu sefer korsanların sonunu hazırlamak isteyen Doğu Hindistan Ticaret Şirketi’ne karşı mücadele ediyor. Yaklaşık 3 saat süren filmin özellikle finalinde yer alan görkemli savaş sahneleri enfes görsel efektleriyle adeta seyirciyi büyülüyor. Serinin ikinci filmi Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı’nın sonundaki gizemli soruların yanıtlarına cevap bulabileceğiniz Karayip Korsanları 3, tüm dünyadaki korsanların direnişini gözler önüne seriyor.

 

Kadroda yer alan oyuncularının eşsiz rol kabiliyetleri ile donatılan seri, üçüncü filmiyle de seyircilerden tam puan almayı başarıyor. Gönüllerde taht kuran filmi orijinal olarak Karayip Korsanları 3 altyazılı izle seçeneğiyle TV+’ta izleyebilirsiniz. Ancak alt yazılı film izlemekten hoşlanmıyorsanız Karayip Korsanları 3 Türkçe dublaj izle ya da Türkçe altyazılı izle seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

 

Karayip Korsanları 3 Konusu


Karayip Korsanları Dünyanın Sonu filminde Davy Jones’un ölüm sandığına düşen Kaptan Jack Sparrow’u kurtarmak isteyen Will Turner ve Elizabeth Swann, Kaptan Barbossa ile gizli bir ittifak yapmak zorunda kalır. Nihayet Sparrow kurtulmuştur ancak şimdi karşılarında çok daha güçlü iki düşman vardır: Davy Jones ve Lord Cutler Beckett.

 

Lord Cutler Beckett, Davy Jones’un kalbini kontrol altına alır ve onunla gizli bir anlaşma yapar. Anlaşma tüm Karayip Korsanları’nın kökünü kazımaktır. Jack, Will, Elizabeth ve Barbossa bu hain tuzağın önüne geçmek için dünyadaki tüm korsanları bir araya toplamaya karar verir. Bu sırada karşılarına kurnaz Singapurlu korsan Sao Feng çıkar. Bu seriye kadar geri planda kalan falcı Tia Dalma ile mürettebatı da Sparrow’a dahil olarak ihanet, vefasızlık ve yalancılığın kol gezdiği vahşi denizlerde korsanların özgürlüklerini geri kazanmaları için yola çıkar. Peki, Sparrow ve arkadaşları başarılı olabilecek mi? Cevabını merak ediyorsanız Karayip Korsanları 3 full izle seçeneği ile filmi TV+’ta izleyebilirsiniz.

 

Karayip Korsanları 3 Oyuncuları


Dünyanın dört bir yanındaki korsan lordlarını toplamak için yola çıkan kahramanların yaşadıkları maceraları konu alan Karayip Korsanları 3 oyuncuları arasında Johnny Depp, Geoffrey Rush, Keira Knightley, Bill Nighy, Orlando Bloom, Chow Yun-fat, Jack Davenport gibi isimler yer alıyor. Filmin kadın kahramanı Elizabeth Swann’ı canlandıran Keira Knightley oyunculuğuyla göz dolduruyor. Johnny Depp’in hayat verdiği tuhaf ve çılgın kaptan Jack Sparrow bu bölümde de esprileri ve hazırcevaplığı ile seyircinin kalbindeki yerini perçinliyor. Serinin bu bölümünde kilit rol oynayan falcı Tia Dalma karakteri ise Naomie Harris tarafından canlandırılıyor. Senaryosunun Ted Elliott ve Terry Rossio tarafından kaleme alındığı Karayip Korsanları 3 filminin yönetmenlik koltuğunda Gore Verbinski oturuyor.

 

Tüm dünyanın en çok sevdiği film serilerinden biri olan Karayip Korsanları’nın üçüncü halkası Dünyanın Sonu, daha önceki iki film gibi seyircisinden tam puan almayı başarıyor. Filmin Türkçe dublaj, Türkçe altyazılı ve İngilizce versiyonlarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Karayip Korsanları 3 izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, sizin için uygun paketi seçerek TV+ dünyasına adım atabilirsiniz. TV+’ta serinin diğer filmleri arasında yer alan Karayip Korsanları 1, Karayip Korsanları 2, Karayip Korsanları 4 ve Karayip Korsanları 5 filmlerini de bulabilirsiniz.


Karayip Korsanları 3 izle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.