Kahkaha Bulaşıcıdır

Zamanın çoğunluğunu evde geçirdiğimiz bu günlerde neler yapabileceğinizi düşünmek yerine komedi filmleri ile gününüze renk katabilirsiniz. Hem keyifli hem de kahkaha dolu vakitler geçireceğiniz komedi filmleri TV+'ta!

TAMMY: İşini kaybettikten sonra bir de üzerine kocasının sadakatsizliği eklenince Tammy ağzı bozuk bir kadın ve alkolik büyükannesi ile yolculuğa çıkar.

WHY HIM?: Ailesine bağlı sevecen ve korumacı baba, kızının baş belası sevgilisiyle yaşadığı eğlenceli rekabette başrolü James Franco ile Bryan Cranston paylaşıyor.

DADDY'S HOME 2: Öz baba ve üvey babalar aralarında anlaşmışken ortaa çıkan dedeler, Noel'i kaosa mı sürükleyecek? Bu eğlenceli Noel savaşı sizi kahkahalara sürükleyecek.

FATHER FIGURES: Gerçek babalarını bulmak için yola çıkan Peter ve Kyle'ın yol boyunca öğrendikleri farklı gerçekler hem şaşırtacak hem güldürecek.

YOK ARTIK: Taksici Fikret önce Almanya'daki amcaoğlunun hikayesinden başlar, sonra ardı ardına sıraladığı "Yok Artık" dedirten birbirinden komik hikayeleri anlatır.

YOK ARTIK 2: Berber dükkanından çıkan hikayeler ile Adnan, Aykut, Merve ve daha niceleri komik hikayeleriyle evlerinize geliyor.

BAYWATCH: Sahil Güvenlik dizisinden uyarlanan Baywatch'ta ekibe yeni katılan bir cankurtaranın,  Mitch Buchannon'un sabrını nasıl sınadığı eğlenceli bir şekilde anlatılıyor.

THE INTERN: 70'inden sonra stajyer olarak işe başlayan Ben ile patronu Jules arasında geçen komik diyaloglar iş hayatına başka bakmanızı sağlayacak.

THE HOUSE: Kızlarının okul parasını kaybeden ikili, evlerinin bodrumunu illegal bir kumarhaneye çevirirse ne olur?

GET HARD: Bir milyoner sahtekarlıktan tutuklanır ve hapishane yolunu tutmadan önce koşullarına dair ders alırsa ortaya nasıl bir komedi çıkar!

HORRIBLE BOSSES 2: Başkalarının emri altında çalışmak istemeyen ve son anda planları alt üst olan üç arkadaş. Tek çare, yatırımcının oğlunu kaçırmak!NBA hazırlık maçlarını açıkladı!

Uykusuz gecelere hazır mısınız?

.

.