Kahkaha Bulaşıcıdır

Kahkaha Bulaşıcıdır

Zamanın çoğunluğunu evde geçirdiğimiz bu günlerde neler yapabileceğinizi düşünmek yerine komedi filmleri ile gününüze renk katabilirsiniz. Hem keyifli hem de kahkaha dolu vakitler geçireceğiniz komedi filmleri TV+'ta!

TAMMY: İşini kaybettikten sonra bir de üzerine kocasının sadakatsizliği eklenince Tammy ağzı bozuk bir kadın ve alkolik büyükannesi ile yolculuğa çıkar.

WHY HIM?: Ailesine bağlı sevecen ve korumacı baba, kızının baş belası sevgilisiyle yaşadığı eğlenceli rekabette başrolü James Franco ile Bryan Cranston paylaşıyor.

DADDY'S HOME 2: Öz baba ve üvey babalar aralarında anlaşmışken ortaa çıkan dedeler, Noel'i kaosa mı sürükleyecek? Bu eğlenceli Noel savaşı sizi kahkahalara sürükleyecek.

FATHER FIGURES: Gerçek babalarını bulmak için yola çıkan Peter ve Kyle'ın yol boyunca öğrendikleri farklı gerçekler hem şaşırtacak hem güldürecek.

YOK ARTIK: Taksici Fikret önce Almanya'daki amcaoğlunun hikayesinden başlar, sonra ardı ardına sıraladığı "Yok Artık" dedirten birbirinden komik hikayeleri anlatır.

YOK ARTIK 2: Berber dükkanından çıkan hikayeler ile Adnan, Aykut, Merve ve daha niceleri komik hikayeleriyle evlerinize geliyor.

BAYWATCH: Sahil Güvenlik dizisinden uyarlanan Baywatch'ta ekibe yeni katılan bir cankurtaranın,  Mitch Buchannon'un sabrını nasıl sınadığı eğlenceli bir şekilde anlatılıyor.

THE INTERN: 70'inden sonra stajyer olarak işe başlayan Ben ile patronu Jules arasında geçen komik diyaloglar iş hayatına başka bakmanızı sağlayacak.

THE HOUSE: Kızlarının okul parasını kaybeden ikili, evlerinin bodrumunu illegal bir kumarhaneye çevirirse ne olur?

GET HARD: Bir milyoner sahtekarlıktan tutuklanır ve hapishane yolunu tutmadan önce koşullarına dair ders alırsa ortaya nasıl bir komedi çıkar!

HORRIBLE BOSSES 2: Başkalarının emri altında çalışmak istemeyen ve son anda planları alt üst olan üç arkadaş. Tek çare, yatırımcının oğlunu kaçırmak!



NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.