Jumanji Vahşi Orman izle - Türkçe Dublaj ve Altyazılı | TV+ türkçe izle hd izle Jumanji Vahşi Orman izle - Türkçe Dublaj ve Altyazılı | TV+ türkçe izle hd izle

Jumanji Vahşi Orman

Jumanji Vahşi Orman (Welcome to the jungle) filmini TV+’ta Türkçe dublaj, alt yazılı ve İngilizce seçenekleriyle izlemek için tıklayın!

Abone Ol

Jumanji Vahşi Orman

Robin Williams'ın 1995 yapımı “Jumanji” filminden uyarlanan Jumanji: Vahşi Orman, yayınlandığı günden itibaren orijinal yapımı kadar ses getirdi. 2017 yılında vizyona giren komedi, aksiyon, fantastik ve macera türündeki film, eğlenceli sahneleri ve renkli dünyası ile büyülüyor. Jumanji Vahşi Orman filmini izlemek için, Jumanji izle altyazılı veya Jumanji Vahşi Orman izle Türkçe dublaj seçeneklerine başvurabilirsiniz. Jumanji 1 Türkçe dublaj full izlemek için TV+’a hemen abone olun.


Jumanji: Vahşi Orman (Welcome to the jungle) İzlemek İsteyenler TV+'ta Buluşuyor!

Jumanji Vahşi Orman, video oyunu karakterlerine dönüşen dört gencin eğlenceli ve macera dolu dünyasına odaklanıyor. Dört liseli genç, müdürleri tarafından cezaya çarptırılır ve bodrum katını düzenlemekle görevlendirilir. Grup, 90’lı yıllardan kalma gizemli bir video oyunu keşfederler. Oyunu oynamaya başladıklarında ise kendilerini farklı bedenlerde Jumanji Vahşi Orman’ında bulurlar.

İlk etapta her ne kadar kendilerinin Jumanji oyununu oynadıklarını düşünüyor olsalar da, aslında Jumanji’nin onlarla oynadığını keşfederler. Hayatlarının en tehlikeli macerasına atılan grup, ya kurtulacak ya da Jumanji’ye hapsolacaktır.

Jumanji Vahşi Orman’ı TV+ farkıyla izleyin. TV+, Jumanji Türkçe dublaj full izleme ve Jumanji full izle altyazılı seçenekleri sunuyor. TV+ sayfasını ziyaret edebilir; hızlı ve kolay bir şekilde abone olabilirsiniz. Yüksek görüntü ve ses kalitesi sunan TV+ ile film izlemek çok daha keyifli!


Jumanji: Vahşi Orman Konusu

90’lı yılların ses getiren kült filmi “Jumanji”den esinlenerek yaratılan Jumanji: Vahşi Orman filminde başkahramanlar gizemli bir şekilde Jumanji dünyasına çekiliyor.

Dört liseli genç –Spencer, Bethany, Fridge ve Martha– okul müdürleri tarafından cezalandırılarak bodrum katını düzenleyip temizlemek için görevlendirilir. Burada Jumanji adında eski bir oyuna rastlarlar ve oyunu oynamaya karar verirler. Gençler kendileri için birer avatar seçerler ve oyunu başlattıkları anda kendilerini Jumanji’de bulurlar. Macera dolu bir yolculuğa çıkan dört genç, geri dönebilmek için görevleri tamamlamak ve birlikte çalışmak zorundadırlar.

Grup üyelerinin her biri, belirli görevleri yerine getirmek için eşsiz niteliklere sahiptir. Ancak ekibin aynı zamanda ilerlemesini engelleyen sorunları da vardır: Kendilerinden tamamen zıt bedenlere hapsolurlar ve bu bedenlere ayak uydurmakta güçlük çekerler.


Jumanji: Vahşi Orman Oyuncuları

Jumanji Vahşi Orman oyuncuları Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart ve Jack Black isimlerinden oluşuyor. Filmde oyunculara eşlik eden diğer başarılı isimler arasında ise bir dönem çok sevilen Jonas Brothers pop grubundan Nick Jonas, başarılı aktör Madison Iseman, Awkwafina, komedyen, yönetmen, yapımcı ve senarist Danny DeVito ve Alex Wolff bulunuyor.

Filmin yönetmen koltuğunda yapımcı, senarist ve oyuncu Jake Kasdan oturuyor. Jumanji Vahşi Orman başrol oyuncularından Dwayne Johnson, filmin yapımcılığına da yer alıyor. Yapımcılığı üstlenen diğer isimler ise Dany Garcia, Hiram Garcia, Matt Tolmach ve Jake Kasdan. Senaryo ekibinde Jake Kasdan, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Chris McKenna, Erik Sommers ve Zach Helm isimleri bulunuyor.


Filmin görüntü yönetmeni HSC’den Gyula Pados, yapım tasarımcısı Owen Paterson; kurgusunda ACE’den Mark Helfrich ve Steve Edwards isimleri yer alıyor. Filmin müziğini ise Henry Jackman besteledi. Henry Jackman’ın X-Men: First Class, Winnie the Pooh, Big Hero 6 gibi önemli yapımlarda da besteleri bulunuyor.


Pek çok farklı yabancı film seçeneği sunan TV+’ta Jumanji: Vahşi Orman filmini Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. TV+ sayfasını ziyaret edin ve eğlenceli filmlerin keyfini sürün.Jumanji Vahşi Orman izle - Türkçe Dublaj ve Altyazılı | TV+
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.