Hababam Sınıfı Yeniden İzle türkçe izle hd izle Hababam Sınıfı Yeniden İzle türkçe izle hd izle

Hababam Sınıfı Yeniden

En popüler yerli filmler, yüksek görüntü ve ses kalitesi ile TV+'ta

Abone Ol
Hababam Sınıfı Yeniden filmi herkesin bildiği köklere sahiptir. Türkiye’nin en önemli ve sevilen yazarlarından Rıfat Ilgaz’ın kaleminden çıkan Hababam Sınıfı, “Dolmuş” dergisinde yazılan ufak öykülerden, kitaplara ve hemen ardından da tiyatro oyunlarına taşınmıştı. Sonrasında efsane haline gelen film serisi ile hafızalara kazınan Hababam Sınıfı, Türk sinemasının en çok sevilen yapıtları arasında yer almayı başardı. Hemen herkesi geçmişe götüren ve haylaz ancak terbiyeli öğrencileriyle hem duygulandıran hem de kahkahalara boğan Hababam Sınıfı’nın ruhu hala devam ediyor. Hala önemini koruyan ve içimizi ısıtan bu hikâyenin modernize edilmiş hali üçüncü nesil Hababam Sınıfı Yeniden ile geçmişten duygu yüklü bir esinti hissedebilirsiniz. 2019 yılında beyazperdede gösterime giren Hababam Sınıfı Yeniden filmi her ne kadar yeni oyuncularla izleyicilerin karşısına çıksa da, izleyicilerde nostalji duygusunu tetiklemeyi başarıyor. TV+ ile siz de Hababam Sınıfı full izle seçeneği ile kesintisiz film izleme keyfini tam anlamıyla çıkartabilir, adeta zaman yolculuğuna çıkabilirsiniz.
 
 Hababam Sınıfı Yeniden İzlemek İsteyenler TV+'ta Buluşuyor
Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eserinin beyaz perdeye yeniden uyarlaması olan Hababam Sınıfı Yeniden, gönüllere taht kuran seriye daha modern bir bakış açısı sunar. 1975 yılında yönetmenliğini Ertem Eğilmez’in yaptığı bu kült eseri bu defa 2019 yılında, Türkiye’nin en genç yönetmenlerinden biri olan Doğa Can Anafarta üstlenmiş ve filmin senaryosu Evren Erdoğan ve Ayşe Ballıbey’in kaleminden çıkmıştır. Yapımcılığını Hann Media’nın üstlendiği Hababam Sınıfı Yeniden konusu ise eski serinin modernize edilmiş hali denebilir. Yeni jenerasyon oyuncuların yer aldığı filmde Özel Çamlıca Lisesi’nde yaşanan komik olayların ve öğrencilerin zaman zaman üzüldüğü zaman zaman da düşündürdüğü anları izleyebilirsiniz. Yeni oyuncular kadar yeni bir dilin de kullanıldığı bu Hababam Sınıfı Yeniden filminde sadece erkeklere eğitim veren Özel Çamlıca Lisesi yeni öğretim yılında karma eğitime geçer ve okula 6 adet yatılı kız öğrenci gelir. Heyecanlı günlerin yaşandığı Çamlıca Lisesi, kız öğrencilerin gelişiyle birlikte çok daha maceralı günlere başlar. Başlangıçta birbirleriyle mücadele eden ve bu mücadele sırasında komik anlar yaşayan Hababam Sınıfı öğrencileri, rakip olarak gördükleri kız öğrencilerle en sonunda müttefik olur. Hababam’ın yaramaz öğrencileri Yakışıklı, Düldül, Racon Faruk, Format Hasan, Duba Nuri ve yeni gelen kızlar başta Mehmet Hoca olmak üzere okulun diğer öğretmenlerine karşı koymak için bir araya gelir.
 
 Hababam Sınıfı Yeniden Yorumları
Hababam Sınıfı Yeniden yorumları itibarıyla genel olarak beğenilen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Günümüz gençlerinin okul ve öğrencilik hayatını dile getirmeye çalışan filmin konusu Hababam’ın serilerine benzese de yeni karakterlerin eklenmesi seriye farklı bir canlılık getirmiş denilebilir. Sinema dünyasınının yeni oyuncularından oluşan kadroya yılların deneyimine sahip Altan Erkekli’nin katkıları da büyüktür. Ayrıca filme konuk sanatçı olarak gelen Burak Kut da izleyenleri şaşırtabilir. Hababam Sınıfı Yeniden izleyen eleştirmenler genel olarak filmin eski Hababam Sınıfı serisini andırsa da yeni karakterler eklenmesinin filmi heyecanlı ve özel hale getirdiği hakkında hemfikirdir. Bugünün gençlerinin eğlence anlayışını ekrana yansıtan film, pek çok izleyicinin de beğenisini kazanmıştır. Film oyuncularının yeni oyuncular arasından seçilmesi ve popüler yüzlerden uzak durulması Hababam Sınıfı Yeniden izleyen eleştirmenlere göre iyi bir hamledir. Böylece izleyicinin merakı artırılmış ve yeni oyuncuların da sinema sektöründe tanınmasına yol açmıştır. Bazı eleştirmenler ise filmdeki karakterleri aşırı abartılı buldukları yorumunu yapmıştır.
 
 Hababam Sınıfı Yeniden Oyuncuları
Hababam Sınıfı Yeniden oyuncuları arasında Mehmet Hoca karakterini canlandıran Altan Erkekli’ye ek olarak Toygan Avanoğlu (La Minör Bülent), Hande Katipoğlu (Buckingham Huriye), Sadi Celil Cengiz(İsot Kamil), Yusuf Çim (Yakışıklı), Fırat Albayram (Format Hasan), Nazlı Pınar Kaya (Selma),Özge Özacar (Didem), Sami Aksu (Duba Nuri), Irmak Aydın(Ayça), Hasan Say(Düldül), Hülya Duyar (Dudu), Giray Altınok (Racon Faruk), Deniz Yeşil Mavi (Beton Fikret), Mustafa Karaoğlu (Düzgün Ömer), Nural Demirhan (Sıfırcı Bedaat), Vural Ceylan (Bekçi) rol alır. 
 
 Rıfat Ilgaz’ın Hababam Sınıfı efsanesini güncelleyerek bugüne yansıtan Hababam Sınıfı Yeniden full izle tek parça seçeneği için TV+ platformuna hemen üye olarak izleyebilirsiniz. 150’nin üzerinde yerli ve yabancı kanala sahip olan platformunu; televizyon, bilgisayar, cep telefonu ya da tablet üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 Hababam Sınıfı Yeniden İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.