Sıkı Dostlar türkçe izle hd izle Sıkı Dostlar türkçe izle hd izle

Sıkı Dostlar - Goodfellas - Türkçe Dublaj & Alt Yazılı | TV+

Sıkı Dostlar (Goodfellas) filmini TV+’ta Türkçe dublaj, alt yazılı ve İngilizce seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Goodfellas filmi bir tık uzağınızda!

Abone Ol

Sıkı Dostlar (Goodfellas)

Arkanıza yaslanıp sinema tarihinin en ikonik filmlerinden Goodfellas'ı altyazılı veya Türkçe dublaj seçenekleriyle izlemeye ne dersiniz? Sıkı Dostlar izlemek, TV+ ile bir tık uzağınızda! Goodfellas konusu ve etkileyici kadrosu ile mutlaka izlemeniz gereken filmler arasında yer alıyor. 


Goodfellas (Sıkı Dostlar) İzlemek İsteyenler TV+'ta Buluşuyor!

Mafya içinde bir yükseliş öyküsü olan Goodfellas’ı izlemek için doğru adres TV+! Goodfellas (Sıkı Dostlar) konusu ile sizi kısa sürede içerisine alacak ve uzun süre etkisinden çıkamayacağınız bir film. Üstelik TV+ ile kotadan düşmez; Durdur/Geri Al/İzle seçenekleriyle film izleme keyfinizi başka bir seviyeye çıkarabilirsiniz. Goodfellas izlemenin keyfine TV+'ta kolaylıkla yüksek kalitede varabilirsiniz.  Sıkı Dostlar filmini TV+ kalitesiyle Türkçe dublaj Türkçe altyazılı ve İngilizce seçenekleriyle izleyebilirsiniz. 


Goodfellas (Sıkı Dostlar) Konusu

Goodfellas filminin konusu, Henry Hill'i merkezine alıyor. New York'un İtalyan mafyasının mavi yakalı tarafını araştıran gerçek bir hikayeye dayanan Sıkı Dostlar’da Hill'in ve iki meslektaşının (her şeyin ustası suçlu Jimmy Conway ile vahşi ve göz korkutucu Tommy DeVito) yükselişine ve düşüşüne tanık olurken, organize suçun kurallarını ve geleneklerini öğreniyoruz.

Goodfellas konusuyla aynı zamanda suç türünün en iyi filmlerinden biri olarak anılıyor. 2000 yılında, Amerika Birleşik Devletleri Kongre Kütüphanesi tarafından "kültürel, tarihsel ve estetik açıdan önemli" kabul edildi ve Ulusal Film Arşivi'nde korunmak üzere seçildi. Goodfellas filmi içeriği ve tarzı birçok başka film ve televizyon programında taklit edildi.


Goodfellas (Sıkı Dostlar) Oyuncu Kadrosu

Goodfellas filmi efsanevi oyuncu kadrosuyla da sinema tarihinde unutulmaz bir yere sahip. İkonik yönetmen Martin Scorsese’nin yönetmenlik koltuğuna oturduğu Sıkı Dostlar; karakterleri ve oyunculuklarıyla da öne çıkıyor. Sıkı Dostlar filminde Robert De Niro, mafya tarihinin en büyük soygununu gerçekleştirmeyi başaran bir suç dehası olan James "Jimmy" Conway olarak rol alıyor. Goodfellas kadrosunun bir diğer öne çıkan ismi Ray Liotta, çocukluğundan beri bir çetede olmayı hayal eden asabi bir mafya adamı olan Henry Hill olarak yer alıyor. Joe Pesci ise Sıkı Dostlar filminde öngörülemeyen ve genellikle şiddetli "kötü kedi" Tommy DeVito'yu oynuyor. Lorraine Bracco ise Henry Hill'in Mafya'ya da karışmış olan karısı Karen rolünü üstleniyor. 


Goodfellas altyazılı izlemek isteyenler için TV+'ta yer alıyor. Aynı zamanda Sıkı Dostlar Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle de TV+’ta sizleri bekliyor. Goodfellas izlemek yalnızca bir tık uzağınızda! Goodfellas dahil en iyi filmleri kaydet İzle seçeneği sayesinde konforlu bir film deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik TV+ ile kotadan düşmez; Durdur/Geri Al/İzle seçenekleriyle film izleme keyfinizi başka bir seviyeye çıkarabilirsiniz. Türün sevenleri için, Goodfellas konusuna benzer pek çok yapımı da TV+'ta kolaylıkla yüksek kalitede bulabilirsiniz. Sıkı Dostlar gibi efsanevi yapımların yanı sıra aksiyon macera filmleri, komedi filmleri, bilim kurgu filmleri gibi birçok farklı türde yapımı TV+ kalitesi ile evinize taşıyabilirsiniz.Sıkı Dostlar
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.