Godzilla vs Kong film izle türkçe izle hd izle Godzilla vs Kong film izle türkçe izle hd izle

Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong izlemek isteyenler TV+'ta buluşuyor! Godzilla vs. Kong filmini Türkçe dublaj, alt yazılı veya İngilizce olarak TV+'ta izleyebilirsiniz.

Abone Ol

Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong ne zaman çıkacak? Sinemaseverlerin çoğunun akında bu soru var. Uzun süredir beklenen Godzilla vs. Kong filminin çıkış tarihi (uluslararası) 26 Mart 2021 olarak belirlenmişti. Godzilla vs. Kong filmi yakında Türkiye’de de gösterime girecek. Vizyona giren birçok filmde olduğu gibi Godzilla vs. Kong izlemenin keyfini de TV+’ta yaşayabileceksiniz. Haziran 2021 itibarıyla TV+’ta izleyebileceğiniz Godzilla vs. Kong filmini Türkçe dublaj, alt yazılı ve İngilizce seçeneklerinden bir tanesiyle yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz. Godzilla vs. Kong izlemek ve şimdiden yerinizi ayırtmak için hemen TV+ abonelik sayfasını inceleyebilir, hızlı ve kolay bir şekilde abone olabilirsiniz.


Godzilla vs. Kong Filminin Konusu


Godzilla ve King Kong beyazperdenin en ikonik canavarları arasında yer alıyor. Farklı jenerasyonların yakından tanıdığı bu iki figür uzun süre önce sinema sektörünün en önemli efsaneleri arasına girmeyi başardı. Dolayısıyla Godzilla ve King Kong ile ilgili yeni bir film yapılması farklı jenerasyonlardan milyonlarca insanının dikkatlerini tek bir noktaya çekmeyi başardı.


Godzilla vs. Kong filminde, Godzilla ve King Kong efsaneleri bu defa tek bir film altında beyazperdeye geldi. Efsane haline gelen Godzilla ve King Kong bu defa dünyanın kaderini büyük ölçüde etkileyecek bir mücadelenin içerisine giriyor. Büyük merak uyandıran bu yapımda King Kong ve koruyucuları gerçek evlerini bulmak ister. Ancak bunun için son derece tehlikeli bir yolculuğa çıkmak durumundadırlar. Tehlikelerle dolu bu yolculukta King Kong ve koruyucuları ile güçlü bir bağı olan Kia adında bir kız da bulunmaktadır. Hiç beklenmedik bir anda Godzilla’nın yoluna çıkarlar ve böylelikle bu iki düşman kritik bir noktada karşı karşıya gelmiş olur. Artık hem Godzilla hem de King Kong için dünya genelinde büyük bir yıkım oluşturabilecek bir mücadeleye girme dışında bir seçenek kalmaz. Godzilla ve King Kong arasındaki bu çatışma ayrıca dünyanın derinliklerinde yer alan gizemin de yalnızca bir başlangıcı olur. Peki King Kong vs. Godzilla karşılaşmasında kazanan kim olacak?


Godzilla vs. Kong (2021) Hakkında Merak Edilenler


Godzilla vs. Kong yönetmenliğini Adam Wingard’ın yaptığı, 2021 yılında vizyona giren bilim-kurgu türünde bir filmdir. Amerika merkezli Godzilla vs. Kong filmin yapımcıları arasında Thomas Tull, Jon Jashni, Brian Rogers, Mary Parent, Alex Garcia ve Eric McLeod yer almaktadır. Filmin senaristliğini ise Eric Pearson ve Max Borenstein üstlenmiştir. Godzilla: Canavarlar Kralı ve Kong: Kafatası Adası filmlerinin devamı niteliğindedir. Godzilla vs. Kong (2021) filmi ayrıca Godzilla serisinin 36. ve King Kong serisinin 12. filmi olma özelliğini taşımaktadır.


Proje Legendary Pictures şirketine aittir. Daha önce Legendary Pictures tarafından böyle bir filmin ortaya çıkarılacağına dair bilgiler verilmişti. Nitekim Legendary tarafından Godzilla ve King Kong arasında mücadeleyi ele alan bir yapımın oluşturulma isteği 2015 yılında duyurulmuştu. Daha sonra Godzilla ve King filminin çekimlerine Kasım 2018’de başlandı. Çekimler ağırlıklı olarak Hawaii, Avustralya ve Hong Kong’da yapıldı. Godzilla ve King filminin çıkış tarihi ilk aşamada 2020 yılının sonlarına doğru planlanmıştı. Ancak dünya genelinde gerçekleşen Covid-19 salgını bu sürece balta vurdu ve yeni çıkış tarihi 26 Mart 2021 yılı olarak belirlendi. Haziran 2021 tarihi itibarıyla TV+’ta da gösterime girecek olan Godzilla vs. Kong Türkçe dublaj, Türkçe alt yazılı ve İngilizce izleme seçenekleriyle sizleri bekliyor!


Godzilla vs. Kong Oyuncuları


Godzilla vs. Kong filminin oyuncu kadrosunda son derece başarılı isimler dikkat çekiyor. Filmin ön plana çıkan oyuncuları arasında Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri, Eiza González, Julian Dennison, Kyle Chandler ve Demián Bichir gibi isimler yer alıyor. Godzilla vs. Kong filminin oyuncuları ve karakterleri ile ilgili ön plana çıkan detaylar ise aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 

●     Alexander Skarsgård filmde Nathan Lind rolünde oynamaktadır. Kong ile yakından çalışan bir jeologtur. Skarsgård, Nathan karakterini isteksiz bir kahraman olarak tanımlamaktadır.

●     Millie Bobby Brown filmde Madison Russell adlı karakteri canlandırmaktadır. Mark ve Emma’nın kızı rolündedir. Godzilla ve Kong çekişmesinde ilk başta hangi tarafı tutması gerektiğine karar veremez.

●     Rebecca Hall, llene Andrews karakterini canlandırmaktadır. Hamileliğinin ardından ilk projesi olan Godzilla vs. Kong filmi için oldukça heyecanlı nitelendirmesi yapmıştır.

●     Eiza Gonzalez filmde Maya Simmons karakterini canlandırmaktadır. Gonzalez canlandırdığı karakterin en çok öne çıkan özelliğinin bir şirkette çok başarılı olan kadın olduğunu dile getirmiştir.

●     Brian Tyree Henry, Godzilla vs. Kong filminde Bernie Hayes karakterini canlandırmaktadır. Henry, canlandırdığı karakteri yürekli, sadakati yüksek ve çatlak biri olarak nitelendiriyor.

●     Shun Oguri, Ren Serizawa karakterini canlandırmaktadır. Ren’in filmdeki en büyük amacı King Kong vs. Godzilla savaşında dünyayı korumaktır.

●     Julian Dennison filmde Josh Valentin karakterini canlandırmaktadır. Madison’ın yakın arkadaşıdır. Godzilla’nın davranışlarını incelemek üzere Madison’a ve Bernie’ye yardım etmektedir.

●     Kyle Chandler, filmde Dr. Mark Russell olarak görev almaktadır. Madison’ın babasıdır. Hayvan davranışları ve iletişimi uzmanıdır.


Godzilla vs. Kong Türkçe Dublaj, Alt Yazılı ve İngilizce Olarak TV+’ta!


2021 yılının Zack Snyder’s Justice League ile birlikte en çok merak edilen filmleri arasında yer alan Godzilla vs. Kong izlemek için TV+ size yeterli! Türkçe dublaj, Türkçe alt yazılı ve İngilizce seçenekleriyle Godzilla vs. Kong filmini izleyebilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesiyle sinema keyfini evinize taşıyabileceğiniz bu film Haziran 2021 itibarıyla TV+’tan izlenebilir olacak. Godzilla vs. Kong izlemek için hemen abonelik sayfasını ziyaret edebilir, hızlı ve kolay bir şekilde TV+ aboneliğinizi başlatabilirsiniz.
Godzilla vs Kong film izle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular