Girl Film İzle

Girl

Girl (Kız) 2018 yılında Cannes'da dünya prömiyeri yaptı. Luka Dhont'un yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Victor Polster’in Lara karakterine hayat veriyor. Yan rollerde ise Arieh Worthalter, Valentijn Dhaenens, Katelijne Damen, Nele Hardiman gibi isimler yer alıyor.


Lara'nın çocukluğundan beri en büyük hayali balerin olmaktır. 15 yaşına geldiğinde sadece kadınların kabul edildiği bir bale okuluna kabul edilir. Fakat büyük bir sorun vardır. Erkek olan Lara, hayallerini gerçekleştirmek için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır.


Engelleri Aşan Filmler

Girl, 25 Mart Perşembe günü Engelleri Aşan Filmler kategorisindeki yerini alacak.


Görme ve işitme engelli izleyicilerin de platformdan eşit şekilde faydalanması için çalışan TV+, filmlere ayrıntılı altyazıişaret dili ve sesli betimleme seçenekleri ekleyerek kullanıcılarına sunuyor. Engelli bireyler için uygun hale getirilen filmler, TV+ ekranlarında ‘Engelleri Aşan Filmler’ kategorisinin yanı sıra 555. kanalda ve Plus salonlarda ve yer alıyor. 


‘Engelleri Aşan Filmler’ kategorisine 11 Şubat’tan itibaren 10 hafta boyunca her perşembe yeni bir film eklenecek. Her hafta engelli seyircilerle buluşacak filmler arasında ödüllü yapımlar da yer alacak. 


Keyifli seyirler...
NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.