Eski Filmler ve Diziler türkçe izle hd izle Eski Filmler ve Diziler türkçe izle hd izle

Eski Filmler ve Diziler

TV+ dünyasında farklı dönemlere damgasını vurmuş eski filmler ve diziler sizleri bekliyor! En iyi nostaljik filmleri ve dizileri izlemek için hemen tıklayın!

Abone Ol
Eski Diziler ve Filmler ile Geçmişe Yolculuk | TV+

Her yıl dünya genelinde onlarca film ve dizi yayına giriyor. Ancak bunlardan yalnızca bazıları büyük izleyici kitlelerinin beğenisini kazanabiliyor. Buna bağlı olarak izleyiciler dönem dönem eski dizi ve filmlere yönelik arayışlara girebiliyor. TV+ olarak sizlere en güncel içerikleri sunmanın yanı sıra eski filmleri ve dizileri de sunuyoruz. Bu doğrultuda eski filmlere ve dizilere göz atmak, yeni içerikler keşfetmek isteyenler için nostalji kuşağı hazırladık. Sizler için hazırladığımız bu sayfada TV+’ta yer alan nostaljik filmler ve dizilerden örneklere yer verdik.
 
Eski Yabancı Filmler
 
 
Dünya genelinde Amerika Birleşik Devletleri’nden Fransa’ya, İngiltere’den İtalya’ya kadar birçok ülkenin dünya sinema tarihine kazandırdığı çok önemli filmler bulunuyor. Dolayısıyla eski yabancı filmler izlemek isteyenler için onlarca seçenek yer alıyor. Hem eski kült filmleri hem de eski underrated filmleri TV+’ta bulabilirsiniz.
 
 TV+’ta yer alan 2000’lerin en iyi filmlerine bakıldığında Arabalar (Cars), Karayip Korsanları, Kayıp Balık Nemo, Bolt, Iron Man, Kara Şövalye ve Halka gibi eski dönem filmleri dikkat çekiyor. Birbirinden farklı türlerde olan bu filmler, yayına girdiği dönemde büyük kitleleri kendisine çekmeyi başarmış yapımlar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra 2000’li yıllardan eski film izlemek isteyenler için başka birçok film seçeneği TV’ta sunuluyor.

Eski zaman filmlerinde daha da geçmişe gidildiğinde yine birçok unutulmaz eski film TV+’ta ön plana çıkıyor. 70’lerin, 80’lerin ve 90’ların en iyi filmlerinden örnekler TV+’ta sizleri bekliyor. 70’li yıllara damgasını vuran Baba (The Godfather), 80’li yılların en kült filmleri arasında yer alan ve usta yönetmen Stanley Kubrick imzası taşıyan Cinnet filmi (The Shining), yönetmenliğini Coen Kardeşler’in yaptığı Fargo filmi, TV+’ta bulabileceğiniz en iyi eski filmlerden yalnızca birkaçı arasında yer alıyor. Söz konusu dönemlerde ön plana çıkan diğer eski güzel filmler arasında ise Full Metal Jacket, Güzel ve Çirkin (Beauty and The Beast), Toy Story (Oyuncak Hikayesi) ve Aşk Sınır Tanımaz (Notting Hill) gibi eski filmler gösterilebilir.

Eski Türk Filmleri
 
 
Nostaljik film izlemek isteyenler için TV+’ta sunulan içerikler arasında eski Türk filmleri de yer alıyor. 2000’li yıllardan ve 2010’lu yılların başlarından yapımların yer aldığı nostaljik Türk filmleri arasında Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, İklimler, Çakallarla Dans, Romantik Komedi, Bir Zamanlar Anadolu’da ve Aşk Sana Benzer gibi eski yerli filmler dikkat çekiyor. Farklı film türleri arasında yer alan bu yapımlar eski Türk filmleri izlemek isteyenler için ideal seçenekler arasında gösterilebilir.

Senaryosunun Levent Kazak tarafından yazıldığı, yönetmenliğini Ezel Akay’ın yaptığı Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü filmi yayınlandığı ilk dönemde birçok sinemasever tarafından beğeniyle karşılanmıştı. Başrolü Haluk Bilginer ve Beyazıt Öztürk’ün paylaştığı bu film, Akay’ın anadolu-ortaçağ üçlemesi olarak planladığı serinin ilk filmi olma özelliğini taşımaktadır. Usta yönetmen Nuri Bilge Ceylan tarafından yönetilen İklimler adlı film ise  Cannes’te Büyük Jüri Ödülü almayı başarmış bir filmdir. En iyi eski Türk filmleri arasında gösterilebilecek bu yapım, özellikle dram türüne ilgili olan sinemaseverler tarafından tercih edilebilir. Gösterime girdiği yılın başarılı yapımları arasında gösterilebilecek Bir Zamanlar Anadolu’da filminin de yönetmenliğini Nuri Bilge Ceylan üstlenmişti. Dram türünde olan bu filmde bir doktor ile birlikte cinayet soruşturması yürüten bir savcının sürükleyici hikayesi ele alınmaktadır. 2011 yapımı olan bu filmin çekimleri Kırıkkale’de yapılmıştır.

TV+’ta yayınlanan eski Türk filmlerine örnek gösterilebilecek diğer yapımlar arasında ise Kutsal Damacana, Özgürlük Yolu, Romantik Komedi, Mutlu Aile Defteri ve Kış Uykusu gibi filmler yer alıyor. Bahsi geçen tüm nostaljik Türk filmleri ve diğer filmleri TV+’ta bulabilirsiniz. Öte yandan komedi filmleri, aksiyon filmleri ve animasyon filmleri gibi diğer türdeki yapımlar için filmler kategorisini incelemeye başlayabilirsiniz.

Eski Diziler
 
 
TV+’ta en iyi eski filmlerin yanı sıra eski dizilerden de örnekler bulabilirsiniz. Nostaljik yabancı dizilerden meydana gelen bu seride 2015 yılı ve öncesinde yayına giren eski yabancı diziler yer alıyor. Farklı türlere sahip bu dizilerden bazıları oldukça uzun soluklu yapımlar arasında bulunuyor.
 
 İlk kez 2005 yılında gösterime giren ve halen devam eden Supernatural, milenyumda dizi tutkunları tarafından beğeniyle takip edilen dizilerden bir tanesidir. Eski diziler izlemek isteyenler için uygun seçenekler arasında yer alan bu dizi, adından da anlaşılacağı üzere birtakım doğaüstü olayları ele alıyor. Dean ve Sam Winchester kardeşlerin doğaüstü olaylarla mücadelesine sahne olan bu dizi, TV+’ta bulabileceğiniz nostaljik diziler arasında gösterilebilir. Eski diziler arşivinde yer alan bir diğer yapıma The Tudors örnek gösterilebilir. İlk kez 2007 yılında ilk sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkan bu dizide, İngiltere Kralı VIII. Henry’nin hayatı ve reformları anlatılıyor. 2010 yılında ilk kez gösterime giren ve halen yeni sezonlarıyla yayın hayatını sürdüren The Walking Dead, özellikle ilk çıktığı dönemin en çok izlenen dizileri arasında yer alıyordu. Eski güzel dizilere örnek gösterilebilecek bu yapım, bir kaza sonrası kendisini zombilerle dolu dünyada büyük bir kaosun ortasında bulan Rick Grimes ile ailesinin ve arkadaşlarının amansız hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. TV+’ta sizleri bekleyen diğer nostaljik diziler arasında ise The Pillars of The Earth, Pan Am, American Horror Story, Elementary ve Vikings gibi eski dönem dizileri gösterilebilir. Öte yandan diğer türlerdeki diziler için ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.
 
Nostaljik filmlerin ve dizilerin yer aldığı bu sayfada; eski yabancı filmlerden, eski yerli filmlere ve eski dizilere kadar daha birçok yapım bulabilirsiniz. Tüm bu eski yapımları ve daha fazlasını TV+’ta izleyebilirsiniz. Farklı abonelik seçeneklerinden size en uygununu seçebilir; nostaljik yolculuğa TV+ ile çıkabilirsiniz.


 

Eski Filmler ve Diziler
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.