Esaretin Bedeli İzle türkçe izle hd izle Esaretin Bedeli İzle türkçe izle hd izle

Esaretin Bedeli İzle - Altyazılı ve Türkçe Dublaj - TV+

Esaretin Bedeli izlemek için hemen tıklayabilir; İngilizce altyazılı, Türkçe altyazılı ve Türkçe dublaj seçenekleriyle Esaretin Bedeli’ni TV+ farkıyla izleyebilirsiniz.

Abone Ol
Gösterime girdikten sonra 7 dalda Oscar ödülüne aday olan ve tüm zamanların en iyi filmlerinin oylandığı Amerikan sinema sitesi IMDb’de 1. sırada gösterilen, 20. yüzyılın en etkileyici prodüksiyonlarından birini izlemeye ne dersiniz? İçinden çıkılmaz bir polisiye kurguyu muhteşem bir oyunculuk ile birleştiren Esaretin Bedeli, sürükleyici hikayeleri sevenler için unutulmaz bir film! Eleştirmenlerin büyük beğenisini kazanan ve The Shawshank Redemption ismi ile vizyona giren etkileyici dram filmi; iz bırakan replikleri, gerilim, aksiyon ve duygusallığı harmanlayan samimi anlatımı, gerilimin hiç bitmediği yüksek temposu ve sıra dışı finali ile tüm zamanların en beğenilen polisiye drama yapımları arasında yer alır. Dünya genelinde elde ettiği gişe başarısı ile adından sıkça söz ettiren Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption), senaryosu ve aksiyon dolu sahneleriyle sizi eşine az rastlanır bir sinema serüvenine davet eder. Nitekim vizyona çıktığı ilk günden bu yanada Esaretin Bedeli konusunun çekiciliği ile büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştır.
 
 
TV+’ta Esaretin Bedeli Filmini İzleyebilirsiniz

 Ünlü Amerikalı yazar Stephen King’in kitabından uyarlanan benzersiz yapım, her yaştan seyircinin keyifle izleyebileceği filmler arasındadır. TV+’ta Esaretin Bedeli filmini izlemek için farklı dil seçenekleri bulunur. Esaretin Bedeli filmi Türkçe dublaj seçeneği ile izlenebileceği gibi, orijinal dilinde ve Türkçe altyazılı olarak Esaretin Bedeli altyazılı seçeneği ile izlenebilir. Esaretin Bedeli altyazılı izle özelliğini aktif hale getirmek için dil bölümünden bu seçenek ayarlanmalıdır. Filmi İngilizce altyazılı izlemek için Esaretin Bedeli izle altyazılı İngilizce kutucuğu işaretlenmelidir. Dilerseniz filmi izlemeden önce TV+’ta bulunan Esaretin Bedeli fragmanı sayesinde film hakkında bir ön değerlendirme de yapabilirsiniz. Esaretin Bedeli izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, sizin için uygun olan paketlerden bir tanesini tercih edebilirsiniz.
 
 
Esaretin Bedeli Filminin Konusu
 
 
Esaretin Bedeli konusu ile tarihe geçen en önemli ve kült filmlerden biridir. Tüm dünyada ilgi ile izlenen ve ele aldığı azim öyküsü ile örnek olan film, umudun ve pes etmemenin gücünü gerçekçi olaylar dizisi ile izleyicilerine aktarır. Başrolde işlemediği bir suç yüzünden hapse giren bankacı Andy Dufresne bulunur. Karısı ile mutsuz bir evliliği olan ve kendisini aldattığı sevgilisi ile yakalayan Andy, sessizce evine döner. Fakat uyandığında ikisinin de öldürüldüğünü öğrenir. Yargılanan Dufresne ömür boyu hapis cezasını çekmek üzere Shawshank eyalet hapishanesine gönderilir. Ne var ki burada kendisini çok zorlu günler beklediğinden haberi yoktur. Hapishanedeki acımasız gardiyanlar mahkumların kendilerini kötü hissetmeleri için ellerinden gelen her şeyi yapar. Fakat Andy yılmaz ve muhasebe bilgilerini kullanarak hapishane müdürünün yasa dışı yollarla kazandığı paraları aklamaya başlar. Bir yandan muhasebe işleri yaparken aynı zamanda hapishanenin kütüphanesini geliştirmeye çalışır. Giderek yükselen temposu ve sürpriz finali ile seyircinin büyük beğenisini kazanan Esaretin Bedeli filmi, bir yandan suç dünyasına ve adaletsiz hukuk sistemine ışık tutarken öte yandan da seyirciye empati kurduran insancıl karakterleri ile ilgiyi her zaman en üst seviyede tutar. Andy hayatının kumarını oynamıştır ve artık sadece tek seçenek vardır önünde. Bir şekilde hapishaneden kaçmak zorundadır.
 
 
Esaretin Bedeli Oyuncuları
 
 
Esaretin Bedeli filmi konusundan bahsettikten sonra Esaretin Bedeli oyuncuları ile ilgili bilgi de vermekte fayda var. Unutulmazlar arasında sağlam bir yere sahip olan özel yapımın oyuncu kadrosunda çok sayıda yıldız yetenek yer alır. Umuda dair verdikleri mesajlar ile büyük hayran kitlesine ulaşan Esaretin Bedeli oyuncuları, filmin başarısında büyük bir paya sahiptir. Esaretin Bedeli filmi oyuncuları ve canlandırdıkları roller aşağıdaki gibidir:
 
 
●      Tim Robbins (Andy Dufresne)
●      Morgan Freeman (Ellis “Red” Boyd Redding)
●      Clancy Brown (Captain Byron Hadley)
●      Bob Gunton (Samuel Norton)
●      Gil Bellows (Tommy Williams)
●      Mark Rolston (Bogs Diamond)
●      James Whitmore (Brooks Hatlen)
 
 
Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) Hakkında Sıklıkla Sorulan Sorular
 
 
Esaretin Bedeli filmi konusu ile Esaretin Bedeli filminin oyuncularına değindikten sonra, kült filmler arasında yer alan bu yapım ile ilgili sıklıkla sorulan soruları ve yanıtlarını ele alabiliriz. Modern zamanların en sevilen dram filmlerinden Esaretin Bedeli ile ilgili merak edilen sorulara ve cevaplarına aşağıda ulaşabilirsiniz.
 
 
●      Esaretin Bedeli Filminin Yönetmeni Kimdir?
 
 
Esaretin Bedeli filmini ünlü yönetmen Frank Darabont çekmiştir.
 
 
●      Esaretin Bedeli Başrol Oyuncuları Kimlerdir?
 
 
Filmin başrollerinde Tim Robbins ve Morgan Freeman yer alır.
 
 
●      Esaretin Bedeli Filminin Seslendirme Kadrosunda Kimler Vardır?

 Filmin öne çıkan karakterlerini Özgür Özdural, Fatih Özacun, Uğur Taşdemir, Ömer Yıldıran ve Rıza Karaağaçlı seslendirmiştir.
 
 
●      Esaretin Bedeli Vizyona Giriş Tarihi Ne Zamandır?
 
 
1994 yılında sinemalara gelen filmin ülkemizdeki vizyon tarihi 1995’tir.
 
 
●      Esaretin Bedeli Filminin Türü Nedir?
 
 
Esaretin Bedeli filminin türü dramdır.
 
 
●      Esaretin Bedeli Ödül Aldı mı?
 
 
Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption), 7 dalda aday gösterildiği Akademi Ödülleri’nden eli boş dönse de farklı festival ve ödül törenlerinde toplam 21 ödül kazanmıştır.
 
 
Asla pes etmeyerek ömür boyu hapis cezasından kurtulmaya çalışan Andy’nin olağanüstü hikayesine tanıklık etmek istiyorsanız, TV+’ta Esaretin Bedeli izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, size uygun abonelik paketlerinden bir tanesini seçerek Esaretin Bedeli izle butonuna tıklamak!
Esaretin Bedeli İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.