Cinayet Süsü İzle türkçe izle hd izle Cinayet Süsü İzle türkçe izle hd izle

Cinayet Süsü

Keyfinize keyif katacak en popüler filmler TV+'ta

Abone Ol
Kara komedi türünün sevilen örneklerinden biri olan Cinayet Süsü, gizemli bir katilin peşine düşen cinayet büro ekibinin macera dolu öyküsünü anlatıyor. CJ Entartainment Türkiye yapımcılığında gerçekleşen film, aksiyon, macera ve komedi türlerini bir araya getiriyor. TV+’ta kalabalık ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Cinayet Süsü filmini izleyebilirsiniz.
 
 Cinayet Süsü İzlemek İsteyenler TV+'ta Buluşuyor

Cinayet Süsü; Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit ve Ali Atay’ın kaleme aldığı macera dolu bir komedi filmi. Limonata ve Ölümlü Dünya filmlerinden tanınan Ali Atay’ın yönetmenliğinde çekilen Cinayet Süsü; Binnur Kaya, Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt gibi usta isimleri bir araya getiriyor. Gerilim, komedi ve macera türünü başarılı bir şekilde harmanlayan filmde, heyecan hiç eksik olmuyor. 2019 yılının en çok beğenilen yerli filmleri arasında yer alan Cinayet Süsü full izle seçeneği ile TV+’ta sizlerle buluşuyor.

Cinayet Süsü Konusu

Bir seri katil hikayesini konu alan Cinayet Süsü, bu gizem dolu cinayetleri çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin kara-komik hallerine odaklanıyor. Bir türlü yakalanamayan seri katilin, cinayet mahallerini son derece romantik izlerle donatması da olayı iyice ilginç kılıyor ama acar dedektifler bu şiirlerin ve boyaların içinden bir türlü çıkamıyor.

Art arda işlenen cinayetleri çözmek için yola çıkan başkomiser Emin, komiserler Asuman ve Salih ve komiser yardımcısı Alaattin’den oluşan cinayet büronun iflah olmaz derecede işine bağlı dedektifleri son derece ilginç bir vaka ile karşı karşıya kalıyor. Bütün araştırmalarına rağmen hiçbir ipucuna ulaşamayan ekip, gün geçtikçe daha karmaşık bir olayın içine girerken maceranın komedisi de eksik olmuyor. Devam eden cinayetler, halkın yoğun ilgisine de mazhar olunca cinayet büro ekibi büyük bir kamuoyu baskısı altında kalıyor. Durumun giderek ciddileşmesinden endişelenen emniyet genel müdürü, suç uzmanı Dizdar Koşu’dan yardım istiyor. Ekibe katılan son üye ile birlikte heyecanın iyice yükseldiği filmde katil ve polisler adeta köşe kapmaca oynuyor. 2019’u en sevilen gişe filmlerinden biri olan Cinayet Süsü full izle seçeneği ile TV+ da yer alıyor.

Cinayet Süsü Karakterleri

●      Uğur Yücel: Başkomiser Emin
●      Binnur Kaya: Komiser Asuman
●      Cengiz Bozkurt: Komiser Salih
●      Feyyaz Yiğit: Suç Uzmanı Dizdar Koşu
●      Mert Denizmen: Komiser Yardımcısı Alaattin
Cinayet Süsü Yorumları
 
Cinayet Süsü, izleyici ile buluştuğu ilk günden itibaren hem usta oyuncularının performansları hem de konunun işlenişi ile dikkat çekiyor. Özellikle Binnur Kaya ve Uğur Yücel’in incelikli performansları kahkahalara sebep oluyor.
 
 Cinayet Süsü izleyen eleştirmenlerin, farklı türleri bir araya getirmedeki başarısından bahsettiği film, özellikle macera sahneleriyle beğeni topluyor. Suç uzmanı Dizdar Koşu karakterini canlandıran Feyyaz Yiğit’in akıcı monologları ve Komiser Salih rolündeki Cengiz Bozkurt’un ani çıkışları tam not alıyor. Cinayet Süsü yorum ve eleştirilerinde, özellikle komik sahnelerden bahseden izleyiciler, Cengiz Bozkurt’un performansından övgüyle bahsediyor. Ali Atay ve Cengiz Bozkurt’u Leyla ile Mecnun dizisinden beri tanıyanların Cinayet Süsü yorumları, ikilinin uyumuna dikkat çekiyor.
 
 Uzun zaman sonra komedi türünün büyük ustalarını bir araya getirerek, eğlencesi ve macerası bol bir hikayede buluşturan Cinayet Süsü IMDB değerlendirmelerinde beğenilen bir film. Sinemada izleme fırsatı bulamayanlar ve bu keyifli komediyi tekrar izlemek isteyenler için Cinayet Süsü izle seçeneği bu kez TV+ ekranlarına geliyor.
 
 TV+; okulda, tatilde, evde ya da iş yerinde televizyon ve film izlemenize imkan sağlıyor. En beğenilen dizileri, filmleri ve televizyon kanallarını bir arada bulabileceğiniz TV+ yeni nesil dijital televizyon platformu olarak internet erişiminizin olduğu her yerde keyifle izleyeceğiniz içerikler sunuyor. Siz de hemen TV+ abonesi olabilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden televizyon izleyebilirsiniz. 2019’u en sevilen filmlerinden bir tanesi olan Cinayet Süsü full izle seçeneği ile TV+'ta sizleri bekliyor. Diğer onlarca farklı yapım ile birlikte Cinayet Süsü filmini izlemek yalnızca bir tık uzağınızda! 
Cinayet Süsü İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.