Cebimdeki Yabancı Full İzle (2018) - Oyuncuları ve Konusu | TV+ türkçe izle hd izle Cebimdeki Yabancı Full İzle (2018) - Oyuncuları ve Konusu | TV+ türkçe izle hd izle

Cebimdeki Yabancı

Cebimdeki Yabancı filmi bir tık uzağınızda TV+'ta sizi bekliyor. Cebimdeki Yabancı filminin oyuncularını ve konusunu öğrenmek için tıklayın!

Abone Ol

Türk sinemasının son dönemdeki en başarılı örneklerinden olan Cebimdeki Yabancı filmini izlemenin tam zamanı! Kısa sürede en iyi yerli filmler listelerinde kendisine yer bulan Cebimdeki Yabancı filmini full izleme deneyimi ise TV+ ile bir tık uzağınızda. Cebimdeki Yabancı filmini izlemek için nedenleriniz arasında sadece dikkat çekici senaryosu ve sürükleyici konusu değil çarpıcı kadrosu da yer alıyor. Serra Yılmaz’ın yönettiği  Cebimdeki Yabancı filmi; alt üst olan yakın arkadaşlık ilişkilerinin dinamiğini heyecan verici bir olay örgüsüyle sunarak size benzersiz bir sinema deneyimi sunuyor. Eğer ne izleyeceğinize hala karar veremediyseniz şimdi TV+'ta Cebimdeki Yabancı filmini izlemek kusursuz bir seçim olacaktır.  

  

Cebimdeki Yabancı İzlemek İsteyenler TV+'ta Buluşuyor! 

Sinema Salonlarında yer aldığı dönemde yoğun ilgi gören ve çok konuşulan Cebimdeki Yabancı filmini izlemek için doğru adres TV+ ! Yedi yakın arkadaşın bir yemek vesilesi ile bir araya gelmesiyle başlayan gelişmeleri kendisine has dikkat çekici bir dille anlatan Cebimdeki Yabancı filmini full izlemek için tek ihtiyacınız olan şey ise TV+! 

Cebimdeki Yabancı filminin yer yer eğlenceli yer yer gerilimli dünyasına TV+ ile adım atmanın tam zamanı. Peki Cebimdeki Yabancı filminin konusu nedir? Cebimdeki Yabancı filmi aslında sonradan karmaşıklaşan ilişkilere farklı bir bakış açısı sunuyor.  

Cebimdeki Yabancı filmi; konusunun merkezine yedi arkadaşı koyuyor. Bu yedi eski arkadaş, akşam yemeği için bir araya gelmeye karar verir. Eski arkadaşlar, keyifli bir yemek masasında hararetli bir şekilde sohbet edip kahkahalar eşliğinde yemek yerken; bir oyun oynamaya karar verilir. Oyunun kuralları ise aslında oldukça basittir. Bu yedi eski arkadaş da telefonlarını masaya koyacak, gelen her mesaj ve bildirimi yüksek sesle okuyacaktır. Ancak oyun basit gibi görünse de ilerleyen saatlerde yedi arkadaşın da ilişkileri bozulmaya başlar. Yıllardır birbirlerini çok yakın arkadaş sananbu yedi kişi, oyunla birlikte aslında birbirlerine yabancı olduklarını anlarlar.  

 Üstelik TV+ ile kotadan düşmez; Durdur/Geri Al/İzle seçenekleriyle film izleme keyfinizi başka bir seviyeye çıkarabilirsiniz. Cebimdeki Yabancı izlemenin keyfine TV+'ta kolaylıkla yüksek kalitede varabilirsiniz.  Cebimdeki Yabancı full izleme deneyimini TV+ kalitesiyle yaşayabilirsiniz.   

 

 

Cebimdeki Yabancı Konusu 

Cebimdeki Yabancı filminin bu denli dikkat çekmesinin nedenlerinden biri de dikkat çekici konusu. 2016 İtalyan yapımı Perfetti Sconosciuti'nin yeniden çevrimi olan Cebimdeki Yabancı, film otoriteleri tarafından başarılı bir uyarlama olarak da görülüyor. Cebimdeki Yabancı filminde bir akşam yemeği için bir araya gelen yedi arkadaş; yemek boyu sürecek eğlenceli bir oyun oynamaya karar verir. Bu oyuna göre herkes telefonlarını masaya koymalı ve telefonlarına her gelen mesajı yüksek sesle açıkça okumalıdır. Ancak oyun ilerledikçe arkadaşların birbirleri hakkında bilmedikleri sırlar ortaya çıkacak ve ilişki dengeleri bozulup alt üst olacaktır. 

 

Cebimdeki Yabancı Oyuncuları 

Serra Yılmaz'ın yönettiği, senaryosunu ise Murat Dişli'nin yazdığı Cebimdeki Yabancı filminin kadrosu ise birbirinden yıldız isimlerden oluşuyor. Cebimdeki Yabancı filminin kadrosunda bulunan Serkan Altunorak, Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız gibi isimler; baştan sona sergiledikleri başarılı oyunculukla izleyicinin hafızasından çıkmayacak bir performans sunuyorlar. Cebimdeki Yabancı filminin bu başarılı ve dinamik isimlerden oluşan kadrosu; yemek için bir araya gelen yedi yakın arkadaşa gerçekçi bir şekilde hayat vererek; başlattıkları bir oyun sonrası arapsaçına dönen ilişkilerini gerçekçi bir şekilde yansıtıyor. Filmin yapımcısı ise dünyaca ünlü Türk yönetmen Ferzan Özpetek. 

 

Cebimdeki Yabancı full izlemek isteyenler için TV+'ta yer alıyor. Cebimdeki Yabancı filmi ile sürükleyici bir sinema deneyimi yaşamak TV+’ta yalnızca bir tık uzağınızda! Cebimdeki Yabancı dahil en iyi yerli filmleri Kaydet İzle seçeneği sayesinde konforlu bir film deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik TV+ ile kotadan düşmez; Durdur/Geri Al/İzle seçenekleriyle film izleme keyfinizi başka bir seviyeye çıkarabilirsiniz. Türün sevenleri için, Cebimdeki Yabancı konusuna benzer pek çok yapımı da TV+'ta kolaylıkla yüksek kalitede bulabilirsiniz. Cebimdeki Yabancı gibi son dönemin en iyi yerli ve başarılı filmlerinin yanı sıra aksiyon macera filmleri, komedi filmleri, bilim kurgu filmleri gibi birçok farklı türde yapımı TV+ kalitesi ile hem Türkçe dublaj hem de altyazılı seçenekleriyle evinize taşıyabilirsiniz.Cebimdeki Yabancı Full İzle (2018) - Oyuncuları ve Konusu | TV+
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular