Burning Film İzle

Burning

Yönetmen koltuğunda Chang-dong Lee'nin oturduğu Burning filmi birçok festivalden ödüller ile döndü. Oyuncu kadrosunda Ah-in Yoo, Steven Yeun, Jong-seo Jeon gibi isimler yer alıyor.

Jongsu yazarlık ile uğraşmakta ve eş zamanlı olarak kuryelik yapmaktadır. Jongsu bir gün bir teslimat sırasında Haemi’yle karşılaşır. Jongsu ve Haemi arasında bir çekim oluşur. 

Haemi hayallerindeki Afrika seyahatine giderken Jongsu’dan Afrika'da olduğu sırada kedisine bakmasını rica eder. Jongsu, Haemi ile aralarındaki iletişimin kopmaması için bunu kabul eder. Fakat Haemi’nin Afrika'dan gizemli bir adam ile döner ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.


Engelleri Aşan Filmler

Burning (Şüphe), 8 Nisan Perşembe günü Engelleri Aşan Filmler kategorisindeki yerini alacak.

Görme ve işitme engelli izleyicilerin de platformdan eşit şekilde faydalanması için çalışan TV+, filmlere ayrıntılı altyazıişaret dili ve sesli betimleme seçenekleri ekleyerek kullanıcılarına sunuyor. Engelli bireyler için uygun hale getirilen filmler, TV+ ekranlarında ‘Engelleri Aşan Filmler’ kategorisinin yanı sıra 555. kanalda ve Plus salonlarda ve yer alıyor. 

‘Engelleri Aşan Filmler’ kategorisine 11 Şubat’tan itibaren 10 hafta boyunca her perşembe yeni bir film eklenecek. Her hafta engelli seyircilerle buluşacak filmler arasında ödüllü yapımlar da yer alacak. 


Keyifli seyirler...NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.