7. Koğuştaki Mucize İzle türkçe izle hd izle 7. Koğuştaki Mucize İzle türkçe izle hd izle

7. Koğuştaki Mucize

Türk sinemasının en iyileri TV+'ta

Abone Ol
Türk Sineması’nın son yıllardaki en iyi örneklerinden biri olan 7. Koğuştaki Mucize filmini üstün görüntü ve ses kalitesi ile izlemek isterseniz doğru yerdesiniz. Gişe rekorları kıran, oyunculuk performansları ve drama kalitesi ile seyircilerin beğenisini toplayan film, sinema eleştirmenlerinden de tam puan almayı başarıyor. Son yılların en dikkat çekici genç oyuncularından olan Aras Bulut İynemli’nin başrolü üstlendiği 7. Koğuştaki Mucize izle ve kaydet seçenekleri ile TV+’ta sizleri bekliyor. Aile boyu sinema keyfi için 7. Koğuştaki Mucize full izle seçeneğini hemen değerlendirebilirsiniz.
 
 7. Koğuştaki Mucize İzlemek İsteyenler TV+'ta Buluşuyor

2019 yılının en çok izlenen yerli filmleri arasında yer alan 7. Koğuştaki Mucize filmini izlemek yalnızca bir tık uzağınızda! Başarılı dizi ve sinema yönetmeni Mehmet Ada Öztekin tarafından çekilen 7. Koğuştaki Mucize oyuncuları ile göz dolduruyor. Oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli’nin yanı sıra Yurdaer Okur, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Sarp Akkaya ve İlker Aksum gibi birçok usta isim yer alıyor. Çocuk oyuncu Nisa Sofiya Aksongur ise üstün performansı ile izleyenlere adeta duygu seli yaşatıyor. Güney Kore yapımı olan ve kendi ülkesinde gişe rekorları kıran Miracle in Cell No:7 filminden uyarlanan 7. Koğuştaki Mucize, vizyona girdiği 2019 yılında Türkiye’de en çok izlenen film olmayı başarıyor.

7. Koğuştaki Mucize Konusu

7. Koğuştaki Mucize konusu itibariyle dram türünün en iyi örnekleri arasında gösteriliyor. Film, zihinsel engelli Memo ile kızı Ova’nın mücadele dolu hikayesini anlatıyor: Muğla’nın bir kasabasında annesi ve küçük kızı ile birlikte yaşayan Memo geçimini çobanlık ile sağlamaktadır. Zihinsel engelli olduğu herkes tarafından bilinir ve kasaba ahalisi onu çokça sevmektedir. Ancak bir 23 Nisan günü yaşanan talihsiz bir kaza Memo’yu güzel köyünden alıp hapishane koğuşlarına sürükler. Bölgenin sıkıyönetim komutanının kızı, Memo ile yakalamaca oynarken kayalıklara çarparak denize düşer ve hayatını kaybeder. Memo onun cansız bedenini sudan çıkarmayı başarır ancak kızını onun kollarında gören komutan bu kazadan Memo’yu sorumlu tutar. Kısa sürede tutuklanan Memo’yu zorlu bir hapishane ve mahkeme süreci beklemektedir. İdamı istenen Memo’nun masumiyetini ispatlaması gerekmektedir. Ailesi ve kasaba ahalisi onu kurtarmak için işe koyulur. TV+’’ta Yedinci Koğuştaki Mucize izle seçeneği ile bu duygu dolu mücadeleye şahit olabilir ve ailece keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

7. Koğuştaki Mucize Yorumları
 
Türkiye’nin en yüksek gişe hasılatına sahip olan 7. Koğuştaki Mucize sinemaseverlerden tam puan almayı başarıyor. Dram türüne ilgi duyanların favori filmleri arasında yer alan film size duygu dolu bir seyir vadediyor. Filmi izleyen seyircilerin hemen hemen hepsi gözyaşlarını tutamadıklarını belirtiyor. Uyarlama bir senaryo olmasına rağmen hikayenin yerli dokular ile başarılı bir şekilde işlendiği de yorumlar arasında öne çıkıyor. Senaryonun yanı sıra Aras Bulut İynemli’nin ve çocuk oyuncu Nisa Sofia’nın üstün performansı da bir hayli konuşuluyor. Seyirciye göre, genç oyuncu İynemli, zihinsel engelli Memo’yu gerçeğe oldukça yakın bir biçimde canlandırmayı başarıyor.
 
Film yalnızca seyircinin kalbini kazanmakla kalmıyor. Beyaz perdede 7. Koğuştaki Mucize izleyen eleştirmenler de salondan memnun ayrılıyor. Eleştirmenler özellikle filmin yönetmen performansından oldukça memnun. Güney Kore’ye ait olan bu hikayenin, Türkiye seyircisinin zevkine uygun bir şekilde adapte edildiği yine eleştirmenler tarafından sıklıkla belirtiliyor. Avrupa sinemasına eş değer görüntü kalitesi, gerçekçi oyuncu performansları ve çarpıcı diyalogları ile eleştirmenlerden tam puan almayı başaran film, TV+’nın nitelikli filmler arşivindeki yerini alıyor.
 
Siz de Türk Sineması’nın keyfini TV+’ta çıkarabilir ve Yedinci Koğuştaki Mucize filmini hemen izleyebilirsiniz. 7. Koğuştaki Mucize full izle tek parça seçeneği ile sinema keyfinizi bölünmeden tamamlayabilir ve aynı ayrıcalığı daha birçok filmde ailece yaşayabilirsiniz. 

7. Koğuştaki Mucize İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.