TV+ ile Eğitime Devam  
TRT EBATV 106., 107. ve 108. kanallarda. Üstelik TV+ uygulamasından abone olmadan ücretsiz izleyebilirsiniz.   
TV+ Promocode Brands
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 23 Mart'ta başlayaca Uzaktan Eğitim kapsamında TRT EBATV İlkokul(106. Kanal), TRT EBATV Ortaokul(107. Kanal) ve TRT EBATV Lise(108. Kanal) kanallarını tüm TV+'lılar ücretsiz olarak izleyebilecek. Evlerinde TV+ bulunan üyelerimiz 106.,107. ve 108 kanallardan eğitim videolarını izleyebilecek.

Ayrıca geri-al izle özelliği ile 24 saat geriye alınabilecek ve kaydet özelliği ile de istedikleri zaman tekrar izleyebilecek.

Herhangi bir TV+ üyeliği bulunmayanlar ise linke tıklayarak telefonlarına kuracakları TV+ uygulamasından herhangi bir paket satın almadan tamamen ücretsiz olarak 3 kanalı da izleyebilecekler.

Ayrıca tüm Turkcelliler TV+'a özel 10GB ile kotalarından düşmeden yayınları takip edebilecekler.
  TRT EBATV'nin Kanal Numarası Kaç?
Abonelerimiz evlerinde bulunan TV+ kutularında izleyecekler için 106., 107. ve 108. kanallardan ilgili yayınlara ücretsiz olarak ulaşabilecekler.

Cep telefonu uygulamasından ise 2., 3. ve 4. kanallardan TRT EBATV'lere ulaşabilecekler.
TRT EBATV Kanalları Ücretli mi?
TRT EBATV İlkokul, TRT EBATV Ortaokul ve TRT EBATV Lise herhangi bir paket aboneliği istenmeden ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.
TRT EBATV Kanal Akışını Nereden Öğrenebilirim?
Yayın akışlarına ‘eba.gov.tr’ anasayfasından ve TRT internet sitesinden günlük ve haftalık yayın akışına ulaşılabilecek. Ayrıca, her akşam yayın sonlandıktan sonra ve sabah yayın başlayana kadar televizyon ekranından görüntülenebilecek.
TRT EBATV Kanallarını İzlemek İçin Ayar Yapmam Gerekiyor mu?
Herhangi bir ayar yapmanız gerekmemektedir. Evinizde bulunan TV+ kutularından 106., 107. ve 108. kanalları kolaylıkla izleyebilirsiniz.
TV+ mobil uygulamalarından da 2., 3. ve 4. kanallardan TRT EBATV kanallarına ulaşabilirsiniz.
AKTİFLE