Younger Dizi İzle türkçe izle hd izle Younger Dizi İzle türkçe izle hd izle

Younger

Younger izlemek isteyenler TV+'ta buluşuyor. Younger dizisinin tüm bölümleri Türkçe dublaj, alt yazılı ve İngilizce seçenekleriyle sizlerle!

Abone Ol

Younger izlemek isteyenler TV+’ta buluşuyor! Younger dizisini tüm bölümleriyle TV+ üzerinden Türkçe dublaj, alt yazılı ve İngilizce seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Younger dizisini izlemek için TV+ abonesi olmanız yeterli! Hemen TV+ abonelik sayfasını ziyaret edebilir, hızlı ve kolay bir şekilde abone olarak Younger dizisinin tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.


Younger Dizisi Hakkında Merak Edilenler


Amerikan yapımı diziler arasında yer alan Younger, ilk sezonu ile 31 Mart 2015’te TV Land adlı platformda yayına girmiştir. Toplamda 6 sezon ve 72 bölümden meydana gelen Younger dizisi komedi-drama ve romantik komedi türündedir. Darren Star tarafından geliştirilen Younger dizisinin bölümleri 20 ve 30 dakika arasında değişiklik göstermektedir. 7. sezon için de onay alınan Younger dizisi Pamela Redmond‘ın aynı adlı eserinden uyarlanmıştır. İlk sezonu ile birlikte dünya genelindeki birçok dizi tutkunu tarafından beğeni kazanan bu dizi IMDB’de yaklaşık olarak 20 bin kişi oylanmıştır. Dizinin güncel IMDB puanı ise 7,8’dir. Amerikan yapımı bu dizi dünya genelinde zamanla daha popüler hale gelmiştir. Buna paralel olarak Türkiye’de de giderek popülerleşen Younger, yurt içinde önemli bir izleyici kitlesi oluşturmayı başarmıştır.


Younger Dizisinin Konusu

 

40 yaşındaki Liza hiç beklemediği bir anda bekar kalır ve iş hayatına geri dönmeye çalışır. Bir barda tanıştığı 20'li yaşlardaki gencin, kendisinin genç göründüğüne ikna etmesinin üzerine hayata sıfırdan başlamaya, kendini baştan yaratmaya ve 26 yaşına dönmeye karar verir. Liza kendisine yeni bir iş bulur ve yeni işinde oldukça başarılı olur. Ancak ilerleyen süreçte önemli sırrını korumak için büyük çaba göstermek durumundadır. Bununla birlikte Younger dizisinde Liza aşk hayatı ile ilgili de ikilemde kalır. Kısacası Liza, 26 yaşına geri döner ancak hem iş hem de aşk hayatında onu bekleyen sorunlar olur ve bu sorunları aşmaya çalışır. Liza’nın arkadaşları da Liza gibi hem iş hem de aşk hayatlarında mutlu olabilmek için büyük bir çaba gösterir. Güzel ve eğlenceli arkadaşlıkların, olayların olduğu Younger dizisini izlemek yalnızca bir tık uzağınızda!


Younger Dizisi Hakkında Yorumlar


Younger başta ABD olmak üzerinde dünya genelinde büyük bir beğeni toplayan dizi olarak ön plana çıkıyor. Nitekim dizinin yeni sezonu için de onay alması Younger izleyici kitlesinin bu yapımdan ne kadar memnun kaldığını ortaya koyuyor. Younger dizisinin sezonları IMDB ve Rotten Tomatoes gibi platformlardan 7,5-7,8 civarı puanlar almayı başardı. Öte yandan New York Dergisi, The Atlantic, Media Life Magazine gibi önemli kuruluşlar da Younger dizisini büyük ölçüde övdü.


Younger Oyuncuları ve Karakterleri


Younger dizisinin oyuncu kadrosunda birçok önemli isim yer almaktadır. Her birinin canlandırdığı karakterler oldukça başarılı olarak sergilenmektedir. Bu durum da Younger izleyicilerinin dizi ile duygusal bir bağ kurmasını ve dizinin popüler olmasını sağlamaktadır. Younger dizisinde ön plana çıkan oyuncular ve karakter adları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 

●     Liza Miller (Sutton Foster) 40 yaşında boşanmış ve bir çocuk sahibi annedir. Dizinin baş kahramanıdır.

●     Diana Trout (Miriam Shor) Empirical Press’te pazarlama departmanının başında çalışmaktadır. Aynı zamanda Liza’nın yakın arkadaşıdır.

●     Kelsey Peters (Hilary Duff) Empirical Press’te editör olarak çalışır. 26 yaşındaki bu karakter Liza ile birlikte çalışmaya başladıktan sonra arkadaş olmuştur.

●     Maggie Amato (Debi Mazar) Liza’nın en yakın arkadaşıdır. Aynı zamanda Liza ile oda arkadaşıdır.

●     Josh (Nico Tortorella) 26 yaşında kendi stüdyosuna sahip bir dövmecidir. Liza yeni hayatına geçmesi ile birlikte Josh ile tanışır.

●     Charles Brooks (Peter Hermann) Empirical Press’in başında bulunan kişidir. Aynı zamanda Empirical Press’in varisidir.

●     Lauren Heller (Molly Bernard) Kelsey’nin 20’li yaşlarındaki yakın bir arkadaşıdır.

●     Zane Anders (Charles Michael Davis) Rivington’da editör olarak çalışmaktadır. Kelsey ile kimin daha iyi olduğuna dair büyük bir rekabet halindedir.


Younger dizisinin ön plana çıkan diğer oyuncuları ve karakterleri ise aşağıdaki gibi sıralanabilir.

●     Tessa Albertson – Caitlin Miller

●     Dan Amboyer – Thad Steadman

●     Chris Tardio – Enzo

●     Jennifer Westfeldt – Pauline

●     Phoebe Dynevor – Clare

●     Michael Urie – RedmondYounger Dizi İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Fragman İzle

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular