Wild District 2. Sezon

Wild District 2. Sezon

Cristian Conti tarafından yaratılan ve Kolombiya dizileri arasında yer alan Wild District, ilk sezonu ile büyük beğeni toplamıştı. Wild District dizisini beğenenler tarafından merakla beklenen Wild District 2. sezon da artık yayında! TV+’ta heyecan ve gerilim dolu Wild District 2. sezonu izleyebilirsiniz.
 
Wild District 2. Sezon Konusu
 
 
Wild District dizisinin ilk sezonunda Jhon Jeiver yıllarını dağlarda gerilla savaşçısı olarak geçiren bir kişi olarak betimlenmişti. Kolombiya Barış Antlaşması’nın ardından gerilla hayatını geride bırakan ve geçmişe bir sünger çeken Jeiver, ailesinin de yaşadığı Bogota’ya geri dönmüştü. Yeni hayatına alışmaya çalışan ve ailesi ile olan ilişkisini yeniden kurmak isteyen Jeiver, kendisini suçla dolu bir dünyanın ortasında bulmuştu. Büyük bir ikilemin ortasında kalan Jeiver, ailesini karanlık geçmişinden korumaya başlamıştı.
 
 Wild District 2. sezonda ise Jeiver gerilim ve heyecan dolu hayatına devam ediyor. Merakla beklenen Wild District dizisinin 2. sezonunda Jhon Jeiver’in teslim olmasının ardından 6 ay geçmiştir. JJ ailesi ile birlikte Vero'da yaşamaya başlamıştır. Bir yandan da yetkililerin verdiği karanlık operasyonları yürütmektedir. Yeni hayatında karşısına çıkacaklar ve ona verilecek görevler pek de sandığı gibi kolay olmayacak! Jeiver’in mücadeleleri ve heyecanla dolu yaşamı Wild District 2. sezonunda da sizleri bekliyor.
 
Wild District 2. Sezonu TV+’ta İzleyebilirsiniz
 
İzleyici kitlesi tarafından merakla beklenen Wild District dizisinin 2. sezonunu TV+’ta 4K ultra HD kalitesi ile izleyebilirsiniz. Dilerseniz Wild District 2. sezon fragmanını sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz. Wild District 2. sezonu izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir ve size uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz.
 
Wild District 2. sezon tüm bölümleri yalnızca TV+’ta! Dünyanın konuştuğu dizileri TV+ ile keşfet! 
Abone Ol

Formula 1 İstanbul'a geri döndü!

Siz de TV+'a gelin, Formula 1 heyecanına ortak olun!

.

.

.