The Sister Dizi İzle türkçe izle hd izle The Sister Dizi İzle türkçe izle hd izle

The Sister

Tüm Bölümleriyle Sadece TV+'ta

Abone Ol
Sevilen dizi Luther’in yaratıcısı Neil Cross'un son gerilim hikayesi olan The Sister, başrollerinde ünlü oyuncular Russell Tovey ve Bertie Carvel’i konuk ediyor. Karanlık ormanlar, hayaletimsi varlıklar ve ürkütücü dağlık alanlar gibi korku ve gerilim unsurlarıyla donatılan The Sister dizisi, gerçekten unutamayacağınız, tırnak kemirten gizem ve gerilim dolu saatler sunuyor. Drama, gizem ve psikolojik gerilim türlerinden hoşlanan izleyicilerin severek içine dalacağı bir dünya oluşturan The Sister Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle TV+’ta yayınlanıyor. Siz de TV+ konforuyla The Sister izle seçeneğini tıklayabilir, ürpertici ve heyecan dolu sahneleriyle sürükleyici bir seyir keyfi sunan mini dizinin tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.
 

The Sister Dizisini TV+'ta İzleyebilirsiniz  
 Ekim 2020’de İngiltere’de yayınlandığında ilgiyle karşılanan The Sister, psikolojik gerilim türündeki 4 bölümden oluşan bir İngiliz mini dizisi. Niall MacCormick’in yönetmenliğini üstlendiği The Sister dizisinin yapımcı kadrosunda Kate Harwood ve Noemi Spanos yer alıyor. The Sister dizi konusu, Neil Cross’un Burial isimli romanından uyarlanıyor. Hikayesini gizem ve doğaüstü fantastik ögelerle de besleyen The Sister mini dizi bölümleri yaklaşık kırk beş dakika sürüyor. Psikolojik gerilim, dehşet, aşk ve bir kurtuluş ihtimaline dair gerilimli ve ürpertici bir anlatıyı akıllıca yöneten The Sister bölümleri TV+ kalitesiyle beğeninize sunuluyor. The Sister İngilizce altyazılı haliyle TV+’ta izlenebilmektedir. Öte yandan The Sister Türkçe altyazılı veya Türkçe dublaj seçenekleriyle de sunulmaktadır.
 
The Sister Konusu 
 The Sister dizi konusu birçok kişi tarafından oldukça ilgi çekici bulunuyor. The Sister 1. sezonda geçmiş, Nathan'ı yakalamak üzere… Çaresizce gizlemeye çalıştığı korkunç bir sırrı saklamakta zorlanan kayıp ruh Nathan, on yıla yakın bir süredir devam eden evlilik hayatında kendini karısına adıyor. Ancak geçmişten gelen ve hoş karşılanmayan Bob kapısının önünde belirdiğinde Nathan’ın dünyası altüst oluyor. Bob, Nathan'a bazı kötü haberler veriyor. Bob’un getirdiği ve şok etkisi yaratan bu haberler, psikolojik gerilim hikayesinin merkezini oluşturan bir dizi korkunç olayı tetikliyor. Nathan’ın geçmişinden kaçmaya çalışması, The Sister dizisini bir korku, aşk ve olası kurtuluş hikayesi haline getiriyor. On yıl önceki bir yılbaşı partisinde Nathan bir kızdan hoşlanıyor. Kız ve Bob geziye çıktıklarında ise Nathan’ın hoşlandığı kız ölüyor. Geçmişin yeniden uyanması ve buna bağlı gelişen olaylar sonucunda Nathan’ın evlilik hayatı kökünden sarsılıyor.
 
The Sister Oyuncuları 
 The Sister oyuncu kadrosunun ilk akla gelen isimleri Russell Tovey ve Bertie Carvel oluyor. Diğer önemli oyuncular arasında; Game of Thrones’dan tanıdığınız Amrita Acharia, GameFace’teki performansıyla akla gelen Nina Toussaint-White ve Sex Education dizisinden aşina olduğunuz Simone Ashley yer alıyor.
 
Dizinin ana oyuncu kadrosunu oluşturan isimler şöyle:
 
●      Bertie Carvel (Bob)
●      Russell Tovey (Nathan)
●      Nina Toussaint-White (Jacki)
●      Amrita Acharia (Holly)  
●      Colin Blyth (Ian Office Staff)
●      Paul Bazely (Graham Fox)
●      Ewan Bailey (DCI Holloway)
●      Tim Plester (Justin)
●      Alex Boxall (Richard)
●      Amanda Root (June Fox)
●      Simone Ashley (Elise Fox)
 
Geçmişe ışık tutan flashback sahneleriyle farklı zaman dilimlerinde de hikayenin unsurlarını tamamlayan The Sister dizisi, ilk dakikalarından itibaren izleyiciyi içine çeken kurgu ve atmosferiyle farklı bir dünyanın kapısını aralıyor. Zengin oyuncu kadrosu, fantastik yönleri yüksek tutulan gerilim unsurları ve farklı zaman boyutlarıyla hikayesini derinleştirerek izleyiciyi yakalıyor. Geçmişinden sıyrıldığını düşünen Nathan, kendini yeniden inşa ederken Bob’un ortaya çıkışıyla Pandora’nın kutusu yeniden açılıyor. Nathan içinde bulunmaması gerektiğine inandığı bu korkunç durumdan kendini kurtarabiliyor mu? Psikolojik gerilim özellikleriyle sürükleyiciliğini artıran ve TV+’ta yayınlanan The Sister izlemeye başlayarak bu gizemi çözebilir, mini dizi izlemenin keyfine varabilirsiniz.

Tüm bölümleriyle sadece TV+'ta yayınlanan The Sister'ı izlemek için abone ol...


The Sister Dizi İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Fragman İzle

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.