The New Pope İzle

The New Pope

The New Pope, yakın zamanda yayınlanan ve dünya genelinde önemli ölçüde ilgi gören diziler arasında yer alıyor. The Young Pope (Genç papa) dizisinin devamı niteliğinde olan The New Pope, serinin 2. sezonu olarak gösterime girdi. 1. sezon da olduğu gibi 2. sezonunda ilgiyle karşılanan The New Pope, dram dizileri sevenler için ideal bir seçenek olabilir. The New Pope toplamda 1 sezon ve 9 bölümden meydana geliyor.
 
The New Pope İzlemek İsteyenler TV+’ta Buluşuyor

TV+’ta The New Pope izleyebileceğiniz onlarca farklı dizi arasında yer alıyor. The New Pope izleyicileri tarafından oldukça beğenilen bu yapım ile dizi keyfini evinize taşıyabilirsiniz. Türkçe alt yazılı, İngilizce alt yazılı ve Türkçe dublaj seçenekleriyle The New Pope izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz.

The New Pope Konusu

The Young Pope 1. sezonda, kilise tarihinde seçilen ilk Amerikalı Papa olma özelliği taşıyan Pius XIII, gerçek adıyla Lucian Pulvermacher’in hayat hikayesi anlatılıyordu. Kilise tarihinin ilk Amerikan papası olma özelliğinin dışında Lucian Pulvermacher ayrıca hem genç hem de çekici bir papaydı. Dizide Papa Pius XIII’un gençlik yıllarında kardinaller ile birlikte uyguladığı iletişim stratejisi anlatılıyordu. İlk sezonun ardından eşine çok rastlanmayan bir şekilde 2. sezon yeni ad ile birlikte yayına girdi: The New Pope
 
The Young Pope 2. sezon niteliğinde olan The New Pope (Yeni Papa), toplamda 9 bölümden meydana geliyor. The New Pope 1. bölümden 9. Bölüme kadar ilk sezonda yaşanan heyecanı daha da arttırarak izleyicilere güzel bir dizi deneyimi sunuyor. The New Pope’ta artık yaşlanmış bir papa izleyicilerin karşısına çıkıyor. John Malkovich’in canlandırdığı III. Giovanni Paolo’nun kilisenin artık yeni lideri olduğu izlenimi sunuluyor.
 
1. sezonda yaşanan heyecanı devam ettirmek ve The New Pope izlemek isterseniz, hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz.
 
 

Abone Ol

NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.