The Missing Dizi İzle

The Missing

Sahip olduğun en değerli varlığın çocuğun bir anda tatildeyken kaybolsa? Ve üstelik bu hiç bilmediğin yabancı bir ülkede gerçekleşse?


2006 Dünya Kupası'nda çeyrek final zamanıdır ve Fransa ile Brezilya karşı karşıya gelmektedir. Ülkede her yer dolu ve bu maça odaklanmıştır. Fransa’da tatilini, beş yaşındaki çocukları Oliver’la birlikte geçiren Tony ve Emily çifti arabalarının bozulmasıyla küçük bir kasabada konaklamak zorunda kalırlar.


Tony, oğlu Olive'ın kaybolduğunu kısa sürede fark etmesine karşın Olive çoktan kaçırılmıştır. Fransa polisi tüm gücüyle davaya odaklanır hatta Fransa'nın efsane polisi Julien Baptiste dava ya müdahil olur. Zaman akıp geçer ve umutlar tükenmiştir. Fakat sadece 1 kişi aramayı bırakmaz. Olive'ın babası Tony!


The Missing, diğer dizilerden ayıran en önemli özelliklerinden bazıları oyuncuların başarılı rolleri ve dizinin gerçekçi akışı. Dizi o kadar gerçekçi gerçekleşiyorki biran kendinizi gerçekten babanın yanında çocuğunu ararken yardımcı olmaya çalışır halde bulacaksınız. Ağır dram ve gerilim unsurlarının yer aldığı dizide öne çıkan isimler Tony Hughes (James Nesbitt), Emily Hughes (Frances O’Connor), Julien Baptiste (Tchéky Karyo), Mark Walsh (Jason Flemyng) ve Malik Suri (Arsher Ali). 


The Missing'in 2. sezonu Şubat ayında sadece TV+'ta.


Hemen TV+ paketlerinden birine abone olarak bu diziyi ister orjinal dilinde, ister dublajlı, ister altyazılı olarak istediğiniz her yerde izleyebilirsiniz.
Abone Ol

NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.