Sloborn Dizi İzle

Sloborn

Yeni diziler arasında yer alan Sloborn dizisinde izleyecekleriniz size çok tanıdık gelecek! Koronavirüs salgını başlamadan önce çekimlerine başlanan Sloborn dizisinde amansız bir bulaşıcı hastalık ele alınıyor. Oldukça ilgi çekici bir hikayeye sahip olan Sloborn dizisini soluksuz izleyeceksiniz. Sloborn izlemek için TV+ üyelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini seçerek 4K ultra HD kalitesinde Sloborn izleyebilirsiniz.
 
Sloborn Konusu
 
 
Sloborn konusu itibarıyla günümüz dünyasına damgasını vuran Koronavirüs salgını ile benzerlikler taşıyor. Dizide, Kuzey Denizi’nde yer alan Sloborn adasına yaklaşan bir tekne, adada önü alınamaz bir salgının fitilini ateşleyecektir. Başlangıçta herkes kendi gündelik sorunları ile uğraşırken, şimdi ise herkesin karşısında çok dikkat etmesi gereken ortak bir tehdit vardır. Ada sakinlerinin arasındaki temas arttıkça ölümcül salgının yayılması beklenildiği üzere kaçınılmaz olacaktır. Adadaki panik önü alınamaz bir kaosa sebep olurken maske ve eldiven artık onları yeni normali olacak.10 Milyon Euro bütçeli, iddialı yapım Sloborn Tükiye’de ilk kez ve sadece TV+’ta.

 2020 Sloborn Dizisini TV+’ta İzleyebilirsiniz
 
Hem eski hem de yeni birçok dizide olduğu gibi TV+’ta Sloborn dizisini izleyebilirsiniz. Yüksek kalitede ve reklamsız izleyebileceğiniz Sloborn dizisi için yalnızca TV+’a abone olmanız yeterli! Hemen Sloborn fragmanını sayfamızdan izleyebilir ve TV+ aboneliği başlatarak Sloborn 1. sezonunu izlemeye başlayabilirsiniz. 

Reklamsız ve keyifle izleyeceğiniz diziler TV+'ta.

Abone Ol

NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.