Schitt’s Creek Dizi İzle

Schitt’s Creek

2015 yapımı komedi dizisi olan Schitt’s Creek ABD ve Kanada ortak yapımı bir dizidir. Yönetmenliğini Eugene Levy ve Dan Levy’nin yaptığı Schitt’s Creek dizisinin oyuncu kadrosunda ise Eugene Levy, Catherine O'Hara ve Annie Murphy gibi yıldız isimler yer almaktadır. Bol kahkahanın sizi beklediği Schitt’s Creek dizisini TV+’ta izleyebilirsiniz.


Schitt’s Creek İzlemek İsteyenler TV+’ta Buluşuyor


Schitt’s Creek dizisi TV+’ta izleyebileceğiniz onlarca farklı içerik arasında yer alıyor. Yüksek görüntü ve ses kalitesi ile izleyebileceğiniz Schitt’s Creek dizisinin 1. sezon ve 2. sezon tüm bölümlerini Türkçe altyazılı, Türkçe dublaj ve İngilizce altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Schitt’s Creek izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz.


Schitt’s Creek Dizisinin Konusu


Güldürücü unsurların yoğun bir şekilde yer aldığı Schitt’s Creek dizisi, hiç beklenmedik bir anda tüm varlıklarını kaybeden zengin bir ailenin hayatı etrafında şekilleniyor. Rose ismindeki bu aile yaşadıkları ülkenin en popüler video kiralama şirketlerinden bir tanesinin sahibidir. Buna bağlı olarak oldukça lüks bir yaşam içerisinde yaşamaya alışkın olan Rose ailesi, tabiri caizse istedikleri her şeye sahip olabilecek güçtedir. Ancak her şey yolunda giderken şirketin ortağı vergileri ödemeden bir anda ortadan kaybolur. Bunun üzerine devlet Rose ailesine ait her mülke el koyar ve lüks içinde yaşayan bu aile kendilerini hiç ummadıkları bir şekilde sokakta bulur. Ancak ailenin elinde Schitt’s Creek adlı bir kasaba kalır. Son derece sakin bir yer olan bu kasaba, Rose ailesinin yeniden zenginliğe ulaşma amacı ile yeniden şekillenir. Peki Rose ailesi yeniden eski şatafatlı yaşamlarına geri dönebilecek midir? Bu sorunun yanıtı TV+’ta! Schitt’s Creek izlemek için TV+ abonesi olmanız yeterli!NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.