Power dizi izle türkçe izle hd izle Power dizi izle türkçe izle hd izle

Power

Tüm bölümleriyle TV+'ta

Abone Ol

Power 1. sezon bölümlerini Türkçe dublaj, alt yazılı ve İngilizce seçenekleriyle TV+’ta istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

 

ABD yapımı beğenilen diziler arasında yer alan Power dizisi, dram türünde bir dizidir. Otoriteler tarafından olumlu eleştiriler alan Power dizisi 1. sezonu toplam 8 bölümden oluşmaktadır. Power dizisinin 1. sezon bölümlerinin her biri ortalama olarak 52 dakikaya yakın sürmektedir. İzleyicilerden tam not alan Power ilk olarak 2014 yılında gösterime girerek dizi severlerle buluştu.

 

Dizi tutkunlarının favori listesinde yer alan Power dizisi sürükleyici 1. sezon bölümleriyle 2014 yılından bugüne büyük ilgi ile karşılanıyor. TV+ dünyasında birbirinden farklı ve çok sevilen dünya yapımları yer alırken bunlar arasında Power dizisi gibi kült dizileri hemen izleme fırsatı bulabilirsiniz. Kaliteli yapımları tek bir adreste buluşturan TV+’ın iddialı dizileri arasında yer alan Power dizisinin 1. sezonunu herkesten önce izleme şansı yakalamak için tek yapmanız gereken TV+’a abone olmak. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi ile izlenen Power dizisinin 1. sezon tüm bölümlerini İngilizce dil seçeneği başta olmak üzere Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazılı seçenekleriyle de TV+’ta izleyebilirsiniz.

 

Power İzlemek İsteyenler TV+’ta Buluşuyor!

 Power dizisinin 1. sezon bölümlerini Türkçe dublaj, Türkçe alt yazılı ve İngilizce seçenekleriyle hemen izlemek çok kolay! Power dizisinin 1. sezon bölümlerini hemen izlemek için TV+ abonelik sayfasına tıklamanız yeterli olacaktır. Dizi severlerin favori yapımlarının ve kaliteli dizilerin bir arada olduğu TV+’ın konforlu dünyasında keşfedeceğiniz yeni bölümler için TV+’a kolay ve hızlı adımlarla abone olabilirsiniz. TV+ sayfasını tıklayın ve sayfa içinde yer alan “Abone Ol” butonuna hemen basın. En hızlı ve kolay şekilde TV+’a abone olduktan sonra Power dizisinin 8 bölümden oluşan 1. sezonunu ve diğer dünya yapımlarını rahatlıkla izleyebilirsiniz.


Power Dizisinin Konusu Hakkında

Senaryosu ve yapımı ile Tv+’ın heyecan uyandıran dizileri arasında yer alan Power dizisinin dizi tutkunlarını cezbeden konusu kısaca şöyledir:


ABD yapımı Power dizisinin yönetmen koltuğunda usta isim Courtney Kemp Agboh yer alıyor. Power dizisinin ana karakteri olan Ghost lakaplı James St. Patrick’in yaşamı etrafında gelişen olaylar izleyicileri heyecan ve merak uyandıran bir serüvenin içine çekiyor. James, dışarıdan bakınca iş insanı gibi görünen fakat bu kadarla sınırlı kalmayan bir karakterdir. Geceleri Truth adında bir gece kulübü işleten James, aslında bir uyuşturucu şebekesinin önemli bir üyesidir de. Yakın arkadaşı olan Tommy ile aynı zamanda iş ortağı da olan James, onunla birlikte New York’un uyuşturucu dağıtımından sorumlu şebekesinde yer almaktadır. Gece kulübünü kendine bir hayat sigortası gibi gören James, tek başına iki farklı işi de sürdürmektedir. Bu iki hayatı da gayet iyi yürütürken verdiği bir karar üzerine kurduğu denge bozulacak ve işler sandığı kadar kolay olmayacaktır artık.


Power Dizisinin Oyuncuları Hakkında

Power dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şu şekilde sıralanabilir:

●     Omari Hardwick (James “Ghost” St. Patrick)

●     Joseph Sikora (Tommy Egan)

●     Lela Loren (Angela Valdes)

●     Naturi Naughton (Tasha St. Patrick)


Power Dizisinin Bölümleri

Dünya genelinde dizi tutkunları tarafından beğeniyle izlenen Power dizisinin TV+’ta izleyebileceğiniz bölümleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

●     1. sezon 1. bölüm

●     1. sezon 2. bölüm

●     1. sezon 3. bölüm

●     1. sezon 4. bölüm

●     1. sezon 5. bölüm

●     1. sezon 6. bölüm

●     1. sezon 7. bölüm

●     1. sezon 8. bölüm


Power Türkçe Dublaj, Alt Yazılı ve İngilizce Olarak TV+’ta!

Power dizisinin 1. sezon bölümlerini izlemek isteyenler zaman kaybetmeden TV+’ta buluşuyor. Senaryosuyla merak uyandıran Power dizisi Türkçe alt yazılı, Türkçe dublaj ve İngilizce seçenekleriyle TV+’da dizi severleri bekliyor. Power dizisi 1. sezon bölümlerini izlemek için hiç beklemeden TV+ abonelik sayfasını ziyaret edebilir, kolay ve hızlı bir şekilde TV+ abonesi olabilirsiniz.

Power dizi izle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Fragman İzle

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular