Godfather of Harlem

Godfather of Harlem

FOXCRIME’dan yepyeni bir dizi: Godfather of Harlem

Yönetmen koltuğunda 12 Years a Slave filmiyle Oscar kazandıktan sonra American Crime dizisiyle de adından söz ettiren John Ridley yer alırken, başrolünde ise yine Oscar ödüllü aktör Forest Whitaker bulunuyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve görüntü kalitesi kadar, Narcos’un yaratıcıları olan Chris Brancato ve Paul Eckstein’in imzasını taşıyan Godfather of Harlem konusuyla da sizleri sürükleyecek. Heyecan dolu dizi tüm bölümleriyle sadece TV+'ta.

70'li yıllarda geçen dizide ve hapisten çıktıktan sonra Harlem’e dönen Bumpy Johnson’ın İtalyan mafyasının eline geçen Harlem’in kontrolünü yeniden ele geçirmek için verdiği mücadeleyi anlatıyor. 60’lı yıllarda hapse giren Bumpy Johnson, 10 yıl sonra hapisten çıktığında söz sahibi olduğu Harlem’in İtalyan mafyasının eline geçtiğini görür. Bumphy için mahallesini geri almanın tek yolu İtalyan Genovese ailesine savaş açmaktır. Johnson’ın Harlem’i geri almak için vereceği mücadele sırasında yolu Malcolm X ile kesişir. Amerika tarihin en çalkantılı dönemlerinden birini anlatan dizi hem mafyalar arasındaki savaşa hem de o dönemde yaşanan sivil haklar hareketine odaklanıyor.

Dizi de Forest Whitaker’a eşlik edenler arasında Lucy Fry, Nigel Thatch, Vincent D’Onofrio ve Luis Guzman gibi tanınmış ve ödüllü oyuncular yer alıyor.

Dizinin yeni yayınlanan tüm bölümlerini, istediğiniz zaman yayınlandıktan sonra TV+ dizi kategorisinden izleyebilirsiniz.

Dizi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın. 
Abone Ol

Formula 1 İstanbul'a geri döndü!

Siz de TV+'a gelin, Formula 1 heyecanına ortak olun!

.

.

.