Enslaved Belgesel Dizi İzle

Enslaved

Samuel L Jackson liderliğindeki araştırmacılar 400 yıl süren köle ticaretini inceliyor. Afrikadaki evlerinden koparılan 12 milyon Afrikalıya ne oldu? Zamanın koşullarında Atlantik Okyanusu nasıl geçildi? Bu mini-dizi tadındaki belgesel serisi tüm bölümleriyle sadece TV+'ta.

Samuel L Jackson, kendi kalitesini de dahil ederek size basit bir belgesel ve hikaye anlatmanın çok daha ötesine geçecek. 45binden fazla sefer yapılan, 12 milyondan fazla kölenin evlerinden koparıldığı, binden fazla geminin battığı ve bilinen en az 2 milyonunun daha karaya varamadan yolda öldüğü bu zalim süreçte neler yaşandı?

Samuel L Jackson'ın liderlik edeceği dalgıç ekibi okyanusun derinliklerine dalacak ve 350 yıllık en eski köle gemisi enkazına dalacaklar. O gemide neler yaşandı? hangi şartlarda bir bilinmeze sürüklendiler?

Hiçbir belgeselde yer almayan bilgilere yer veren ve her bölümünü heyecanla izleyeceğiniz 2020 yapımı Enslaved belgesel dizisi toplamda 1 sezon ve 6 bölümlük bir mini dizidir. Belgesel tadındaki Enslaved dizisinde insanlık tarihinin en büyük sorunlarından ‘’Kölelik’’ konusu ele alınmaktadır. Enslaved izlemek için TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz. Abone Ol

NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.