Dublin Murders Dizi İzle türkçe izle hd izle Dublin Murders Dizi İzle türkçe izle hd izle

Dublin Murders

Tüm bölümleriyle sadece TV+'ta

Abone Ol

BBC’nin 8 bölümden oluşan draması Dublin Murders, 1. sezonuyla TV+’ta! Dublin Murders 1. sezonunu izlemek için Türkçe dublaj, Türkçe alt yazı ve İngilizce seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yazar Tana French’in çok satan Dublin Murder Squad roman serisinin ilk iki kitabı In the Woods ve The Likeness’tan uyarlanan Dublin Murders dizisi ilk olarak 2019 yılında yayınlandı. Suç, dram ve gizem unsurlarını bir arada bulacağınız Dublin Murders dizisi İrlanda ve İngiltere ortak yapımıdır. Dublin Murders bölümlerinin süresi ise yaklaşık 56-58 dakikadır.


Dublin Murders İzlemek İsteyenler TV+’ta Buluşuyor!

Dublin Murders dizisinin yönetmen koltuğunu John Hayes, Saul Dibb ve Rebecca Gatward paylaşmaktadır. Tana French romanlarını diziye uyarlayan senarist ise Sarah Phelps’tir. Heyecan dolu anlara tanıklık edebileceğiniz bu yapımı TV+’ta yüksek kalite görüntüsüyle izleyebilirsiniz. TV+ tüm yapımlarda olduğu gibi bu yapımda da birçok izleme seçeneği sunmaktadır. Dilerseniz Dublin Murders Türkçe dublaj izleme seçeneğini seçebilirsiniz. Öte yandan tercih durumunuza göre Dublin Murders alt yazılı seçeneğini ya da İngilizce orijinal dil seçeneğini de seçebilirsiniz. Dublin Murders 1. sezonu izlemek için hemen TV+ abonelik sayfasını ziyaret edebilir, hızlı ve kolay bir şekilde abone olabilirsiniz.


Dublin Murders Dizisinin Konusu

Dublin Murders izlerken ve komploları çözmeye çalışırken kendinizi adeta bir dedektif gibi hissedeceğiniz diziler arasında öne çıkıyor. Dedektif Rob Reilly ve ortağı Cassie Maddox, Dublin’de bir ormanda öldürülen genç bir kızın cinayetini araştırmak üzere görevlendirilirler. Ancak soruşturmanın beklenmedik bir şekilde başka kayıp ve cinayetlerle de ilgili olduğu ortaya çıkar. Tüm bu gizemi çözmek ve adaleti sağlamak dedektiflere kalırken, soruşturma sırasında dedektifler de tuhaf bir şekilde cinayetlerle bağlantılı olduklarını öğrenirler.


Dublin Murders Dizisinin Oyuncuları

Dünyanın en iyi polisiye yazarları arasında gösterilen Tana French’in kitaplarına dayanan hikaye, senarist Sarah Phelps’in kalemiyle daha da güçleniyor. Başrolde İrlandalı oyuncuların yer alması ise diziyi daha da dikkat çekici kılıyor. Dublin Murders 1. sezonda yer alan oyuncular ve hayat verdikleri karakterler bu şekilde:

●     Sarah Greene (Cassie Maddox)

●     Killian Scott (Rob Reilly)

●     Michael D'Arcy (Adam Reilly)

●     Eugene O'Hare (Dedektif Quigley)

●     Tom Vaughan-Lawlor (Frank Mackey)

●     Moe Dunford (Sam O'Neill)

●     Ellie O'Halloran (Jamie Rowan)


Dublin Murders 1. Sezon Bölümleri

Yüksek görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra, alt yazı ve dil seçeneklerinden dilediğinizi seçerek izleyebileceğiniz Dublin Murders 1. sezon bölümleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:


●     1. sezon 1. bölüm

●     1. sezon 2. bölüm

●     1. sezon 3. bölüm

●     1. sezon 4. bölüm

●     1. sezon 5. bölüm

●     1. sezon 6. bölüm

●     1. sezon 7. bölüm

●     1. sezon 8. bölüm


Dublin Murders izlemek için TV+ abonelik paketlerine göz atarak size uygun seçeneklerden birini satın alabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde abonelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra Dublin’in esrarengiz hikayelerine tanık olmak üzere Dublin Murders dizisini izlemeyi unutmayın! Dublin Murders’ı Türkçe dublaj izleyebileceğiniz gibi, alt yazılı izleme seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Diziyi orijinalindeki gibi İrlanda aksanıyla izlemek isterseniz İngilizce dil seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Dublin Murders Dizi İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Fragman İzle

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular