Des İzle

Des

9 Şubat 1983 yılında İngiltere'de polisler tüyler ürpertici bir keşifte bulunurlar. 5 yıl boyunca burunlarının dibinde 15 kişiyi öldüren bir seri katil "Dennis Nielsen". Ona kısaca Des diyebilirsiniz fakat yaptıklarına tanıklık ettikçe yaşananların boyutu sizi dehşete düşürecek. 


Tek hatası ona güvenip evine gitmek olanlar için ölüm sandıklarından da yakın. Des'in de dediği gibi "Ölümün iadesi yok."


David Tennnat'ın Des'i canlandırdığı dizide, Daniel Mays, Peter Jay yani polislerin şefini canlandırıyor. Oyunculukların ve sinematografinin üst seviyede yer aldığı bu mini-dizide sürükleyiciliği ile sizi sıkı bir maraton bekliyor. 


Mini diziler arasında yer alan Des dizisi, toplamda 1 sezon ve 3 bölümden meydana gelmektedir. 1983’te dehşet saçan İskoç seri katil Dennis Nilsen’in o dönem yarattığı korkuyu ve hikayesini ele alan Des dizisi, özellikle seri katil konulu diziler izlemeyi sevenler için bir alternatif olabilir. Gerçek hayattan esinlenerek çekilen Des dizisini izlemek için TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz. 


DES dizisini izleyenlerin beğenebileceği diğer diziler Bancroft, Honour, Darkness; Those Who Kill, A Confession, The Pembrokeshire Murders ve The Missing tüm bölümleriyle sadece TV+’ta.
NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.