Clique Dizi İzle

Clique

Çayını, kahveni alıp keyifle izleyeceğin bir gençlik dizisine ne dersin? Clique, ilk sezon tüm bölümleriyle şimdi TV+'ta. 2. sezon Şubat'ta TV+'ta.

Onlar aynı üniversiteye giden yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen 11 yaşından beri birlikte olan 2 sıkı arkadaş. Fakat Holly ve Georgia için beraber girecekleri bir ders hayatlarının dönüm noktası olacak. 
Feminist profesör Jude McDermid kız öğrenciler üzerinde önemli bir etki bırakmaktadır. Kadın istihdamına ve girişimciliğine katkı sağlamak adına Solasta Finans Şirketi CEO’su olan erkek kardeşi Alistair ile beraber Solasta Kadın Girişimciliği’ni kurmuş ve her yıl sınıfından öğrencileri bu şirkete stajyer olarak almaktadır. Şirketin çalışanlarının yüksek gelirlere sahip olması ve adeta bir yıldız gibi parlamaları özellikle 1. sınıfta olan bu kız öğrenciler arasında çok dikkat çekmekte ve çoğu bu stajı kapmak istemektedir. Üstelik staj programını başarıyla tamamlayan öğrencilere mezun olduktan sonra şirkette kalıcı olarak çeşitli pozisyonlarda iş imkanları da sunulmaktadır.

Holly, Georgia'ya göre daha sakin ve emin adımlar atmaktadır. Georgia staj veya ders çalışmakla ilgilenmese de staj programında yer alan öğrencilerin elit ortamı, çılgın partileri onun dikkatini çekmeye yetecektir. Georgia bu elit gruba girmek için elindeki tüm kozları oynayacak ve alacağı tüm riskleri alacaktır. Holly ise bu elit kız grubu konusunda çekingendir. Fakat yaşanacak gizemli bir olay Holly'nin psikolojisini altüst eder. Holly için artık 2 yol bulunmaktadır, ya bu gizemli olayı unutacak, Georgia'yı tamamen kaybedecek yada o da Solasta şirketinde staj teklifini kabul edecektir?

Clique dizisi ilk sezon tüm bölümleriyle TV+'ta. 2. sezon tüm bölümleriyle Şubat'ta yine sadece TV+'ta olacak. Sen de şimdi TV+ paketlerinden birine abone olarak Clique dizisini ister orjinal dilinde, ister dublajlı, ister altyazılı olarak yüksek görüntü ve ses kalitesi ile istediğin her yerde izleyebilirsin.Abone Ol

NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.