neXt

neXt

Yepyeni bir diziye hazır mısın? Herkes yapay zekanın peşinde, peki ya ilk yapay zeka krizinde neler olacak?
 
Teknoloji ve gerilimi başarıyla harmanlayan FX’in yeni dizisi “neXt” yeni bölümleriyle her Perşembe FX ile TV+ 3. kanalda. Yayınlanmış tüm bölümler ise sadece TV+ dizi kategorisinde. 

“neXt” film noir ve bilim kurgu türlerini bir araya getiren, melez bir tür olan “tech noir” olarak karşımıza çıkıyor.
 
Dizinin başrolünde, “Mad Men” dizisindeki rolüyle dört kez Emmy ödüllerinde “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” adaylığı kazanan, şimdilerde  ise FX ekranlarında yayınlanan “Mrs. America” dizisi ile izleyicilerle buluşan John Slattery yer alıyor.
 
Yapay zeka konusundaki gelişmeleri baz alarak, teknolojinin hayatımızı nasıl ele geçirdiğini gösteren “neXt”te son derece zeki olan eski bir teknoloji CEO’su Paul Leblanc’ın yapay zeka üzerine çalışmalar yapan bir ekiple birlikte dünyanın ilk yapay zeka krizini durdurmak için verdiği mücadeleyi izleyeceksiniz.
 
Teknoloji ve gerilimi başarılı bir şekilde buluşturan, “24” dizisiyle Emmy ödülü kazanan ünlü senarist ve aynı zamanda yapımcı Manny Coto’nun imzasını taşıyan “neXt” her perşembe 21.30’da FX ile TV+ 3. kanalda. Yeni bölümler yayınlandıktan hemen sonra sadece TV+’ta.
Abone Ol

İstanbul’da şampiyon Hamilton!

Formula 1'e dair her şey TV+'ta!

.

.

.