A Confession Dizi İzle

A Confession

6 bölümlük suç draması olan A Confession adlı dizi 2019 yılında 1 sezon ve toplam 6 bölüm olarak çıkarılmıştır. A Confession dizisinin yönetmenliğini Paul Andrew Williams, senaristliğini ise Jeff Pope yapmıştır. A Confession dizisinin başrollerini ise Martin Freeman, Imelda Staunton ve Siobhan Finneran paylaşmaktadır.


A Confession dizisi 2011 yılında Wiltshire’da yaşanan gerçek bir olaydan esinlenerek hayata geçirilmiştir. 6 bölüm boyunca izleyicinin dikkatini yüksek tutmayı başaran A Confession dizisinde 22 yaşındaki Sian O’Callaghan arkadaşlarıyla gece dışarı çıkar ancak eve geri dönmez. Yaşanan bu durumun üzerine erkek arkadaşı polise haber verir. Polisler hemen durumu soruşturmaya başlar ve kaybolan genç kızı bulmaya çalışır. Ancak ilginç bir durum vardır. Sian ile aynı bölgede yaşayan ve kızlarından bir türlü haber alamayan bir aile daha bulunmaktadır. İşler tam da bu noktada sarpa sarar. Dedektiflerin bu olayı çözümleme süreci oldukça heyecanlı geçer.


Suç draması türündeki A Confession dizisini izlemek için TV+ size yeter. Bu ilgi çekici yapımı Türkçe altyazı, Türkçe dublaj ve İngilizce altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. A Confession izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir ve size uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz.NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.